[#31] Re: SACP #14

@Azzorek, post #19

Ehm... czy 23 to juz ostateczna data? Mozna by to popchnac tydzien do przodu? na 30-tego? Akurat 23ego moja malzowinka ma egzaminy w szkole i nie mam z kim dzieciaka zostawic :///// Po egzaminach to juz wszystkie weekendy bede mial wolne :)

Jak nie to odpadam :/
[#32] Re: SACP #14

@WojT_GL, post #31

Cicho jakoś w temacie spotkania ?
[#33] Re: SACP #14

@Jacol, post #32

ANo cicho :/ czyzby umarlo, albo gruchnie z nienacka ?
23 odpadam :)
[#34] Re: SACP #14

@WojT_GL, post #33

Jak dla mnie, jeśli chodzi o czerwiec, to jedynie 16 albo 23.
[#35] Re: SACP #14

@WojT_GL, post #33

A tam cicho... Do spotkania jeszcze cały miesiąc. Termin zaklepany to...... 30.06.2012.
Prawdopodobnie impreza z grillem na zewnątrz :D
[#36] Re: SACP #14

@*y, post #35

OŁŁŁŁŁJEEEEAAAA :)
Powinien być przycisk "Lubię to!" :)
[#37] Re: SACP #14

@*y, post #35

To ja może wezmę wódę weselną???**



**O ile zostanie.


Benedykt Dziubałtowski
[#38] Re: SACP #14

@*y, post #35

*y, nareszcie publicznie ujawniłeś datę! Już się martwiłem, że zamierzamy tym razem spotkać się w wąskim gronie, a tutaj kolegom jęzory wiszą do pasa.
[#39] Re: SACP #14

@*y, post #35

Będzie padać, zobaczysz!
[#40] Re: SACP #14

@altcomputing, post #39

Alt nie zapeszaj,mam nadzieję,że będę i nic nie wypadnie.Biax i Daro wybieracie się?:D
[#41] Re: SACP #14

@*y, post #35

No to dupa :(
[#42] Re: SACP #14

@Grisza, post #40

Heja, ano się wybieram .... nie wiem tylko czy brać Ami z nową Indi ? Skoro mamy integrować się na łonie natury ..... :P
[#43] Re: SACP #14

@biax, post #42

Łono natury to nie przymus. Grill to tylko dodatkowa atrakcja.
[#44] Re: SACP #14

@WojT_GL, post #36

Ehhhh szkoda - ale nas nie będzie - mamy w ten dzień dużą wystawę sprzętu na industriadzie na kopalni Guido w Zabrzu - szkoda...
[#45] Re: SACP #14

@SMZI, post #44

No w tym terminie to mnie też nie będzie .
Szkoda bo medek SX nadal czeka na odpałkę , mnie udało się zepsuć tylko system a medka nie uruchomiłem.
Mam tylko nadzieję że 15 spotkanie wypadnie w wrześniu wtedy podjadę , szkoda amigi bo stoi bezczynna w kącie i czeka na kogoś mądrzejszego ode mnie .
Poza tym potrzebuję porady jak przylutować podstawkę pod pamięć do karty Apollo .
Mam jeszcze wiele pytań do kolegów a do kol Altcomputing miałem prośbę żeby system mi uładnił tak jak u niego w ami jest. Szkoda że nie mogę w tym czasie przybyć najprawdopodobniej 29 będę gdzieś w Polsce lub na Mazurach i wrócę 30.
Bawcie się dobrze.
[#46] Re: SACP #14

@Jacol, post #45

Jacol, co się odwlecze to nie uciecze... czy jakoś tak ;)
[#47] Re: SACP #14

@*y, post #35

Wpadłem na pomysł akcji pt. "złom na Złombol". Na SACP przyniosę niepotrzebne mi rzeczy amigowe (co znajdę - dyskietki, gazety może jakiś ekstras), dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na dzieci z domów dziecka - w tym roku jadę na rajd Złombol (www.zlombol.pl) i drużyna musi uzbierać pewną kwotę datków. Oczywiście będzie można coś rzucić bez kupowania :)
[#48] Re: SACP #14

@madman15, post #47

chetnie cos "przysponsoruje"... oczywiscie fajnie bedzie jak gotowke bede mogl zamienic na cos amigowego (albo innego retro :))
[#49] Re: SACP #14

@madman15, post #47

Fajnie! Nie omieszkam zostawić paru peelenów. Może też wspomogę jakimś gratkiem.
[#50] Re: SACP #14

@madman15, post #47

Aha, pewnie wyprodukuję nalepkę "SACP" (albo 2 sztuki) i wyląduje ona na samochodzie (obok nalepki PPA którą przemycę "za Snajpera").
[#51] Re: SACP #14

@madman15, post #47

w zeszlym roku bylamOK
[#52] Re: SACP #14

@Grisza, post #40

Tego dnia będę jeszcze na urlopie na drugim końcu PL. Tym razem nie dam rady mimo że bardzo, bardzo chciałem przyjechać. Zobaczymy się na SACP#15.
[#53] Re: SACP #14

@pekdar, post #52

A to jest impreza tylko w sobotę, czy z soboty na niedziele? Pozatym nie posiadam już amigi, ale gram na emulatorze Amigi, chyba będę miło widziany :p?
[#54] Re: SACP #14

@Sitesot, post #53

Bedzie wystarczajaca ilosc amig do grania :) (ja przywoze dwie).

Niniejszym oglaszam konkurs otwarty na instalacje hd w mojej swiezej a1200 i systemu i whdload :)
Pomocni ostatnio *y i Mordimer ? Chetni ?
Co mam: A1200, HD - ATA 2,5, przejściowkę pcimcia/CF + sama CF + kluczyk whdload.
Cos jeszcze potrzeba?
[#55] Re: SACP #14

@WojT_GL, post #54

A bedzie to imprez z soboty na niedziele, czy tylko sobota?
[#56] Re: SACP #14

@Sitesot, post #55

Tylko sobota.
[#57] Re: SACP #14

@madman15, post #56

A jestem zainteresowany koszulką SACP, jak mogę taką koszulkę otrzymać ?(kupić)?
[#58] Re: SACP #14

@Sitesot, post #57

BTW. Czy są jacyś Amigowcy z Gliwic?
[#59] Re: SACP #14

@Sitesot, post #58

Ja jestem z GLW :)
[#60] Re: SACP #14

@Sitesot, post #58

ja teżOK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem