kategorie: Amiga Eastern Meeting, AmiMajówka, AmiWaWa, AmiWigilia, AmiZaduszki, SACP
[#1] Ile jest Amigowców w Polsce ?
Ile jest Amigowców w Polsce ?
[#2] Re: Ile jest Amigowców w Polsce ?

@rick1982, post #1

340 (przynajmniej wg. PAUBase)
[#3] Re: Ile jest Amigowców w Polsce ?

@recedent, post #2

Wow to siła po zbóju
[#4] Re: Ile jest Amigowców w Polsce ?

@recedent, post #2

A ja nie jestem wpisany w PAUBase .
Też się czuję amigowcem i ilu takich jeszcze jest ?
[#5] Re: Ile jest Amigowców w Polsce ?

@Jacol, post #4

pewnie wielu, w mojej okolicy jest paru amigowców:D
[#6] Re: Ile jest Amigowców w Polsce ?

@recedent, post #2

Ale fajny pomysł to ta baza
[#7] Re: Ile jest Amigowców w Polsce ?

@Jacol, post #4

np ja
tak się zastanawiałem ilu jest użytkowników, bo o ile jesteśmy brani pod uwagę to zreguły dopychają nas pod systemy inne
[#8] Re: Ile jest Amigowców w Polsce ?

@Jacol, post #4

Liczą się tylko tru-amigowcy (cokolwiek to dziś znaczy)? Bo userów WinUAE jest ok 1200-2000. Przynajmniej tylu jest zainteresowanych tematem w takim stopniu, by aktualizować emulator (i pobierać spolszczenia do jego kolejnych wersji).
[#9] Re: Ile jest Amigowców w Polsce ?

@recedent, post #2

Sądząc po ruchu na np. Alledrogo, znacznie więcej. Osobiście nie figuruję w PAUBase, no i znam kilkunastu innych, którzy aktywnie używają Amigi, a też się w PAUBase nie zarejestrowali. Znam też ze trzech takich, których na żadnych forach nie widać, ale za to tworzą fajną grafikę i muzykę na swoich Amigach.

Pozdrawiam
Des
[#10] Re: Ile jest Amigowców w Polsce ?

@rick1982, post #1

To zależy jak definiować amigowca.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem