[#1] Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?
Ponieważ w sprawie organizacji imprezy w Boszkowie nadal nic nie wiadomo, wpadł mi do głowy pomysł zorganizowania podobnej imprezy na Dolnym Śląsku, u podnóża Masywu Ślęży. Planowo możemy mieć do wykorzystania salę oraz boisko, oddalone od siebie o jakieś 100m. Do załatwienia jest czeski browar. Ogólnie impreza nastawiona nie na zysk, a na imprezę, czyli cenowo przystępnie, bez przebity. Myślę że wjazdowe nie większe niż 10-15 PLN, piwo w cenie mniej więcej sklepowej. Okolica kapitalna.

Pytanie tylko czy znajdą się chętni? Termin do ustalenia, ale chciałbym możliwie szybko, coby jeszcze latem było.

Prosze pisać, chciałbym wiedzieć czy jest sens biegać po Wójtach i Sołtysach.
[#2] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #1

Jestem chętny :)
[#3] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #1

Ja byłbym chętny, ale zależy od terminu - muszę odpowiednio wcześniej podziałać żeby mieć te 3 dni wolnego z rzędu. No i jeśli ktoś by ze mną jechał to byłoby idealnie :)
[#4] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #1

Jestem chętny.

Niestety z powodu pracy 3 dni imprezy to może być dla mnie za długo, choć wersji: piątek po południu - cała sobota - uciekamy w niedzielę, kiedy kto może, nie wykluczam (jak tak nie dam rady to przyjadę w sobotę).

Terminy dla mnie dostępne - sierpień.
[#5] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #1

Też bym się pisał, mam niedaleko :)
[#6] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #1

Zobaczymy, chętnie bym wpadł. Wstępnie się piszę na imprezkę.
[#7] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #1

Też się pisze i to może nawet z rodzinką.
Tomek są jakieś atrakcje w okolicy ?
[#8] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #1

Count me in.
[#9] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #1

Czyli mamy ca. 10 chętnych. Na pierwszy raz proponuję nie rozpędzać się z organizacją aż zanadto. W poniedziałek postaram się podreptać i popytać co i jak.
[#10] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #9

A czy mógłbym się dowiedzieć jaka to dokładnie miejscowość, abym mógł ją na mapie zlokalizować ?

Oraz czy pociągiem tam dojadę ?
[#11] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@gilban, post #10

Wrocław.
[#12] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #9

Jest szansa, że zabiorę z sobą 2 osoby, byłych amigowców więc w temacie. Szansa to trafienie w dobry weekend, kiedy nie pracują.
[#13] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@GumBoy, post #11

Nie ma takiego miasta "Wrocław"... a nie... jednak jest. :)
[#14] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@gilban, post #10

Sady, gmina Marcinowice, powiat świdnicki. Pociągiem najlepiej do Wrocławia (ewentualnie pociągi relacji Wawa-Jelenia Góra i wysiadasz w Jaworzynie Śląskiej). Stamtąd coś się wymyśli.
[#15] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@madman15, post #3

Madzio, jeździsz może na ropie?
[#16] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@*y, post #15

Niee, ja jadę akurat na kuchence gazowej :P Więc też niedrogo!
[#17] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@madman15, post #16

Podawać termin bo bym się podpiął pod grupę Górny Śląsk .
Jak dla mnie to sobota i niedziela by pasowały.
Może kolega Mordimer też by się wybrał ?
[#18] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@Jacol, post #17

Hehe nie spodziewałem się takiego zainteresowania!

Panowie, w poniedziałek jadę na miejsce gadać z Wójtami, Sołtysami i innymi (bez)radnymi. Jaki termin Wam pasuje?
[#19] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@*y, post #15

To ja jeżdżę na oleju z frytek vel BIODIESEL po 5.29 i 4l/100km :P
[#20] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #19

Jeżeli to blisko Wrocka to ja też byłbym chętny, ale wchodzi tylko możliwość dojazd pociągiem bo ja w swoim życiu prowadziłem tylko lokomotywę rower i pijanych kolegów :) Pozdrawiam ciepło wszystkich Amogowców
[wyróżniony] [#21] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #18

W moim przypadku najlepsze możliwe terminy sierpniowe: 10-11-12 lub 24-25-26.

Moglibyśmy jeszcze pogadać o liście atrakcji na party, np.: jaki sprzęt będzie można obejrzeć, pomysły na prezentacje, kompoty w klasyczne gierki, czy da się załatwić rzutnik i nagłośnienie, dostęp do sieci (niewymagany ale może wtedy kamerkę internetową wrzucimy - jak w Łodzi), etc.

Dodatkowo z Sadów jest blisko na Ślężę więc w ramach turystyki krajoznawczej mały wypadzik z wbiciem flagi z dowolnym symbolem amigowskim i okolicznościowym zdjęciem?
[#22] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@Skotos, post #21

Dokładnie. Terminy - czekam na dalsze propozycję, razem coś ustalimy. Wypad na Ślężę celem wyleczenia kaca też może być ciekawym pomysłem.
[#23] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #22

Pasuje mi 10-11-12.08 (nie później).
[#24] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #22

Myślę że 11-12 będzie dobry na spotkanie .
[#25] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@Jacol, post #24

W takim układzie będę starał się zaklepać termin z 11 na 12 sierpnia.
[#26] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #25

Mamy salę na 11-12 sierpnia, tj. sobotę i niedzielę.
Prosiłbym o zadeklarowanie się na 100% chętnych osób, tak, abym mógł obliczyć koszta na osobę.
W trakcie załatwiania jest rzutnik i dostęp do sieci. A może ktoś jest w stanie dostarczyć rzutnik?

Co do noclegu, polecam zabrać karimaty/śpiwory etc. ponieważ miejsce do spania będzie na sali (osobne pomieszczenia, ale nie kwatery).

Pozostaje jeszcze kwestia zrzuty na %. Pytanie czy zrobimy ściepę ogólną np. na piwko z Czech czy co?

P.S. Z okazji dzisiejszych urodzin naszej ukochanej Przyjaciółki, proponuję, aby impreza nosiła nazwę The Amiga Birthday Party. Jeśli komuś przychodzi coś lepszego do głowy, proszę o propozycje.

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2012 21:06:55 przez altcomputing
[#27] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #26

Do kiedy trzeba się określić?
[#28] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@Ender, post #27

Umówmy się tak: żeby nie było nieporozumień na tle "kwotowym", proponuję, żeby kwotę 250PLN za użyczenie sali rozbić na osoby, które zadeklarują się do niedzieli, tj. 29. lipca, załóżmy do godziny 20:00.

Po ustaleniu kwoty można oczywiście nadal się deklarować, ale kwoty już nie będę zmieniał. Trzeba jeszcze tylko wykombinować, co zrobimy z ewentualną nadwyżką budżetową. Ja proponuję, aby połowę nadwyżki przekazać Radzie Sołeckiej Sadów (cena za wynajm jest co najmniej śmieszna, a wieś biedna jak mysz), a drugą połowę na wybrane demokratycznie Bounty Amigowe. Co Wy na to?

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2012 21:21:23 przez altcomputing

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2012 21:21:48 przez altcomputing
[#29] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@altcomputing, post #28

Pomysł z nadwyżką dobry.
Ja się określę jak będę miał grafik, 11-12 sobie zadeklarowałem wolne.
Alkohol myślę we własnym zakresie, ew. z rana się wyśle delegację po czeski browar.
[#30] Re: Spotkanie na Dolnym Śląsku - są chętni?

@madman15, post #29

No z tym alkoholem to wolałbym żeby wcześniej było wiadomo, wtedy wezmę kogoś z okolicy (np. Esiala), i pojedziemy do Pepikostanu PRZED rozpoczęciem imprezy...

Jeszcze jedno: fajnie by było, gdyby ewentualna osoba, która dostarczyłaby rzutnik, przyjechała już w piątek. Nocleg w domowych warunkach się znajdzie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem