[#1] RetroGaming - Małopolska Noc Naukowców - Kino Kijów, 28.09, Kraków
Witam,

Powoli czas mija i program imprezy będzie się krystalizował - więc czas najwyższy wysłać zajawkę.

Jako że wszystko wskazuje na to, iż będę uczestniczył w tym wydarzeniu - mam pytanie do wszystkich, nie tylko tych oglądaczy ;)

Czy jest ktoś może chętny z Krakowa i okolic do wystawienia swojego sprzętu - i także udziału w tym spotkaniu osobiście - http://www.nocnaukowcow.malopolska.pl/

Panowana jest prezentacja o starych komputerach, przedstawienie tego co się zmieniało no i oczywiście punktem kluczowym samo granie w stare gry. Czas trwania: 16.00 do 22.00

Ja ze swojej strony zabieram swoją kolekcję (C64, małe i duże Amigi) - aczkolwiek nie ukrywam że miło by było połączyć siły i przedstawić tyle ciekawych sprzętów, ile jest to możliwe.

Czy ktoś z Was jest chętny albo zna kogoś kto by reflektował w uczestniczeniu w takim evencie? Miło by było ;)

Pozdrawiam,
[#2] Re: RetroGaming - Małopolska Noc Naukowców - Kino Kijów, 28.09, Kraków

@XeNeS, post #1

Na 90% mogę potwierdzić że będę, i przytaszczę ze sobą A4000D (konfig w stopce).
[#3] Re: RetroGaming - Małopolska Noc Naukowców - Kino Kijów, 28.09, Kraków

@XeNeS, post #1

Przyjadę.

Mogę zabrać A1200 tower.
[#4] Re: RetroGaming - Małopolska Noc Naukowców - Kino Kijów, 28.09, Kraków

@XeNeS, post #1

Hmm. Jest to interesujące, ale na stronie jakichś szczególnych detali nie podają, dla osób, które chciałyby dajmy na to "wystawić" coś.

ZX Spectrum takie jak w sygnaturze mogłoby być zabawne, ale na ichniejszej nie widzę informacji pod kątem 'logistycznym'.
[#5] Re: RetroGaming - Małopolska Noc Naukowców - Kino Kijów, 28.09, Kraków

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #4

Ja się zastanowię...może przytacham swoją A1200 w wieży...ale jak ja wezmę jeszcze 1084S to już inna sprawa (samochodem nie dysponuję).
[#6] Re: RetroGaming - Małopolska Noc Naukowców - Kino Kijów, 28.09, Kraków

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #4

Witam,

Może uzupełnię temat, faktycznie póki co jest mało informacji ... i raczej dużo więcej dla osób organizujących publicznie nie będzie - jeśli już to dla "oglądaczy" ;)

Więc tak:

- nie jest to spotkanie typu otwarte luźne party Amigowców, a poważny zorganizowany event w sensie listy "wystawców"
- nie stawiamy tego co mamy w szafie i potem niech się dzieje co chce, tylko musimy sobie zaplanować co, jak i kiedy się pokaże a więc spotkać się wcześniej koniecznie trzeba i omówić też
- program póki co się "tworzy", sam jeszcze dokładnych szczegółów nie mam - w praktyce jest on ograniczony sprzętem i przestrzenią oraz tym co wstępnie sam wymyślę

Ze swojej strony do wystawienia/dyspozycji mam to co w sigu, czyli A500+A600/030+A1200/020+A1200/030+A1200/040 Tower eBox+A2000 desktop+ 2xC1085S, przy czym ciut brakuje mi peryferiów na 6 kompletów (myszki, joye itp, do skompletowania).

Niestety także nie dysponuję A3k czy A4k i maszynami mocniejszymi typu 060/PPC (że nie wspomnę o ciekawostkach typu Mac G4 z MorphOS czy LinuxPPC) a ciekawie by było też coś takiego zaprezentować, o ile miejsce pozwoli i odpowiednio duże plazmy TV bedą ;)

Czy teraz ciut więcej uchyliłem rąbka tajemnicy i dalej jesteśmy zainteresowani?

Pozdrawiam,
[#7] Re: RetroGaming - Małopolska Noc Naukowców - Kino Kijów, 28.09, Kraków

@XeNeS, post #6

Tak. Także A4000 ma szansę się pojawić i to w niezłym konfigu. Co do ustaleń - mam za daleko żeby przyjechać ot tak, więc musielibyśmy się dogadać zdalnie.
[#8] Re: RetroGaming - Małopolska Noc Naukowców - Kino Kijów, 28.09, Kraków

@OSH, post #5

Jak będę miał wolne w pracy to mogę zapewnić transport z dworca na miejsce imprezy i z powrotem.
[#9] Re: RetroGaming - Małopolska Noc Naukowców - Kino Kijów, 28.09, Kraków

@altcomputing, post #7

OK, nie ma problemu - w takim razie reszta na priv.

Odnośnie transportu oraz czasu wolnego - samochód mam, więc problemu z transportem w ramach Krakowa nie widzę wielkiego. Co do czasu wolnego - trzeba się liczyć z koniecznością wzięcia dnia wolnego, celem bycia na miejscu zdecydowanie wcześniej niż o 16.00

Swoją droga widzę że na stronie już się pojawił program ze szczegółowymi pozycjami:

http://www.nocnaukowcow.malopolska.pl/index.php/rejestracja/krakow?task=view_event&event_id=6

;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem