[#1] Festiwal gier konsolowych
Witam, zapraszam na kolejny już pokaz mojej kolekcji komputerów retro takich firm jak Commodore, Atari, Spectrum.

Festiwal gier konsolowych
1 września 2012 godz. 12:30 - 17:00
Budynek wielofunkcyjny CKST w Kalwarii Zebrzydowskiej
ul. Mickiewicza 4
Wstęp bezpłatny!

Linki zapowiedzi:
tekst pod linkiem
tekst pod linkiem
[#2] Re: Festiwal gier konsolowych
Zgadza się, poprostu taki jest plakat - nie ja go robiłem, ale przywiozę również komputery.
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Festiwal gier konsolowych
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Festiwal gier konsolowych
[#5] Re: Festiwal gier konsolowych
Hmm, dziewczyny powinny być, choć nie jestem w stanie tego zagwarantować.. W tej materii informatycznej jest ich jak na lekarstwo. Pamiętam za moich czasów była jedna, która działała na amidze :)
[#6] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Festiwal gier konsolowych
[#7] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Festiwal gier konsolowych
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Festiwal gier konsolowych
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Festiwal gier konsolowych
[#10] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Festiwal gier konsolowych
[#11] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Festiwal gier konsolowych
[#12] Re: Festiwal gier konsolowych

@Duracel, post #10

Może tak: "przepraszam, że się wtrącę" ale nie lepiej pisać na temat jaki założyłem?

Fora mają to do siebie, że robi się z czasem bajzel, pogadajmy o retro wystawie, ew. komputerach z tamtych lat, jak ktoś chce pogadać na tematy religijne to polecam założyć osobny wątek. Trochę w tym temacie również się interesuję, ale to nie jest sednem tutejszej sprawy.

Wracając, w kolekcji mam:
1. Ok. 35-40 komputerów BOX (w tym konsole atari260 kilka wersji), większość z papierami gwarancyjnymi, dowodami zakupu, są w takim stanie jak zostały kupione. Może stan po 25 latach nie jest idealny, ale chodzi o komplet.
2. 170 kartridży do atari 2600
3. Ok. 300 książek, ulotek, cenników, itp. itd
4. Czasopisma: w większości prawie całe komplety: BAJTEK, C&A, C64 plus 4 & Amiga, Kebab, Moje Atari, etc.
5. Kilka stacji dyskietek: 1541, 1571...
6. Magnetofony, kartridże do C64, karty do atari,...
itp.

Może i bym miał więcej komputerów, ale poprostu interesują mnie tylko te z którymi miałem styczność, ew. te które miałem kiedyś. Z amig powyżej 1200 zrezygnowałem, tak samo jak ze Schneiderów, itp.
[#13] Re: Festiwal gier konsolowych

@brandon, post #12

Dlaczego zrezygnowałeś ze Schnaiderów, fajne komputerki, spory potencjał kolekcjonerski bo trzy modele razy kilka odmian narodowych (w tym różne ROMy) ? A i ich cena w odróżnieniu od dużych Amig jest niewielka wręcz groszowa.
O ile na imprezę z przyczyn geograficznych nie pojadę to przypomnę że sporo kolekcjonerów takiego sprzętu prezentuje swoje kolekcję na stronach www, jak masz taką stronę to podaj, jak nie masz to przemyśl jej stworzenie.


Pozdrawiam
[#14] Re: Festiwal gier konsolowych

@RadoslawF, post #13

Stronę swoja mam, swego czasu robiłem zawodowo strony moja www.

Myślę cały czas o stronce, chcę zrobić, mam pomysły, itd. itp. ale chodzi o złodziei, wiesz.. pokażesz co masz to Ci buty ukradną bo masz renomowanej firmy.

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2012 15:21:15 przez brandon
[#15] Re: Festiwal gier konsolowych

@brandon, post #14

Miałem na myśli stronę www twojej kolekcji.
To że fotki ktoś podbierze to normalne, realnego sprzętu przez sieć nikt nie ukradnie.


Pozdrawiam
[#16] Re: Festiwal gier konsolowych

@RadoslawF, post #15

Chodzi o pokazanie co się ma, a zawsze jakiś zazdrosny wariat będzie chciał to mieć. Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi.

Pokaż, że w garażu masz Venom GT Spyder'a. Może trochę przedobrzyłem, ale chciałem uwypuklić problem.
[#17] Re: Festiwal gier konsolowych

@brandon, post #16

Twierdzisz że ktoś kto zobaczy twoją kolekcję w sieci (fotki) znajdzie cię i ukradnie kolekcję ?
Bez przesady, na ulicy stoi cała masa droższych samochodów niż cała twoja kolekcja, i sporo łatwiej sprzedać kradziony samochód niż zestaw kilkudziesięciu komputerków i konsol.


Pozdrawiam
[#18] Re: Festiwal gier konsolowych

@RadoslawF, post #17

Jak się odrobię z czasem, to zabiorę się za materiał na stronę z kolekcją.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem