kategoria: SACP
[#241] Re: SACP kOLejNy?

@Azzorek, post #238

Więc mamy nauczkę z której należy wyciągnąć wnioski jeżeli nadal mamy zamiar kontynuować SACP, może zróbmy powrót do pierwotnej koncepcji tego zlotu - dużo sprzętu, dużo ludzi, mało alkoholu i w ten czas zostanie też wyeliminowany problem wulgaryzmów i jak by nie było chamstwa na imprezie.
Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem, ale takie jest moje zdanie.
Przecież z nami bawią się również "nasze" dzieci i raczej nie muszą patrzeć na dorosłych zachowujących się "nieodpowiednio" czy słuchać hitów typu "Umyj Luloka" lub "po jajach gryzą mnie gnidy/wszy".
Co do ewentualnego miejsca (o ile taka się znajdzie) nikt nie zagwarantuje że podobne zachowanie będzie tam tolerowane - może się okazać że po pierwszej imprezie znowu nam podziękują.
Może troszkę "ostro pojechałem", ale jak już pisałem takie jest moje zdanie na ten temat.
[#242] Re: SACP kOLejNy?

@alf, post #241

Ja osobiście nie mam nic do picia piwa i głośnej zabawy. Znacie mnie, sam lubię browki (i nie tylko) obalić i powydzierać się (bez bluzgów) grając w MK2, ale ostatnio może trochę za głośno pojechaliśmy z niektórymi kawałkami puszczanymi w głośnikach.
Tak jak Pekdar powiedział, MDK Jordan nie jest odpowiednim miejscem na takie imprezy i z tego względu m.in. będziemy zmieniać lokalizację. Jednak przyznam rację Alfowi, że nowe miejsce też musi mieć klimat, a ten tworzą uczestnicy naszych spotkań. Jeśli zamienimy to w imprezę o zabarwieniu scenowym gdzie jest pełna swoboda, to może się okazać, że te imprezy nie będą bezpieczne dla naszych sprzętów i nas samych. Wtedy jest już bliska droga do rozwiązania tych spotkań, albo do zmiany formuły na kameralną.
Była Bacus10 z synkiem, ja też byłem z moim szkrabem, dzieci *y wpadały na wcześniejsze imprezy... . Chciałbym, aby następne imprezy też mogły być przez nie odwiedzane, może one kiedyś będą je organizować, kto wie... :) .

Podsumowując, nie mam do nikogo żalu, ale powinniśmy się bardziej pilnować i skupić na tym co najważniejsze. Alkohol z umiarem nikomu nie zaszkodził. Co do głośnych kawałków z soczystymi wstawkami ... od ponad stu lat są w użyciu na świecie słuchawki ;) .

Zresztą, co ja się będę rozpisywał. Wiecie jak wyglądały nasze wcześniejsze imprezy. Po prostu nie zmieniajmy ich klimatu tylko pielęgnujmy go ;) .

P.S.

Jutro idę z *y do MDKu na rozmowy w sprawie zniszczeń, które rzekomo powstały po ostatniej imprezie (chcą nas obciążyć kosztami). Tutaj tylko taka prośba. Jeśli ktoś zepsuł jakieś krzesełko (krzesełka) niech wyśle do mnie wiadomość na priv (nie zdradzę tożsamości). Musimy wiedzieć, czy to jest z winy naszej czy próbują nam coś dołożyć nadprogramowo.

Pozdrawiam,

Azzorek

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2013 10:48:34 przez Azzorek
[#243] Re: SACP kOLejNy?

@Azzorek, post #242

Jesteśmy po spotkaniu. Podczas wizji lokalnej okazało się, że krzesełka nie były z naszej imprezy w związku z tym nie zostały przez nas uszkodzone. Tutaj sprawa wyjaśniona. O dziwo wygląda na to, że nadal tam jesteśmy mile widziani.
Co do klimatu imprezy sprawa powyżej nadal aktualna bez względu na to czy będzie w MDK Jordan czy gdzie indziej.
Dobra informacja jest taka, że na następną imprezę stołów nam w MDK Jordan nie zabraknie - zapewnienie Pani Dyrektor :) .

Pozdrawiam,

Azzorek
[#244] Re: SACP kOLejNy?

@Azzorek, post #243

Azzorek dzięki za szczytną inicjatywę i za to,że "Wam się chce",to wszystko nakręcac.Czyli jednak nie jesteśmy tacy żli,ale parę rzeczy trzeba poprawić.Jednak w naszym wieku o zgrozo,jak ten czas leci!!Powinniśmy dawać przykład.OKok, racja
[#245] Re: SACP kOLejNy?

@Azzorek, post #242

Jeśli chodzi o klimat imprezy, to by musiał się Daniel wypowiedzieć, ale jak on to mówi wspominają mu sie dawne dobre czasy, co do dzieci, to jestem jak najbardziej za, a że usłyszą nieraz coś brzydkiego, po prostu życie, na podwórku wiecej słyszą wulgaryzmu.
A nawiasem mówiąć moj synek już nie może sie doczekać kolejnej imprezy, więc coś pozytywnego wyniósłOK
[#246] Re: SACP kOLejNy?

@Azzorek, post #242

Witam,

Na następnym zlocie to nie będziesz się wydzierał tylko... płakał :) a mój murzynek już się o to postara :D

Co do słuchawek to tu masz racje, one są, lecz trzeba wskazać chyba w jakich sytuacjach z nich korzystać. Dla mnie puszczanie muzy z laptopów na full jest mało amigowe. Co innego modułki lub demka - jak najbardziej.

Co do MDK Jordan to myślę, że trzeba się dogadywać bo nasza impreza ma już określoną renomę i jest kojarzona z tym miejscem. A po co psuć to co jest dobre?

Pozdrawiam,
doman89
[#247] Re: SACP kOLejNy?

@Doman89, post #246

Hehe jedynym powodem dla którego impreza miała by być w Szopienicach to to, że tam mam 3 minutki autkiem :D Wracam do pracy, trzeba zarobić na A4000 co by było z czym wreszcie dokulać się na SACP następnym razem
[#248] Re: SACP kOLejNy?

@Esio, post #247

Ludzie dawajcie zdjęcia z Sacp 17! Pekdzio jak tam albumik zmontowałeś już ? :) MrMat jakiś link do twoich fotek? Ja wiem, że jest wiosna (w sumie lato) i spać się chce... ;) ... .

Pozdrawiam,

Azzorek
[#249] Re: SACP kOLejNy?

@Azzorek, post #248

Zajęty byłem i nadal jestem (zawodowo i prywatnie), muszę napisać sobie w AREXX-ie kilka pomocniczych skryptów, które zadbają o moje potrzeby i zdejmą ze mnie żmudne czynności.

Może coś w weekend opracuję ale to i tak nie będzie gotowe do publikacji. Po ostatnim SACP, dzięki uprzejmości Griszy, mam teraz pełny dysk danych do obrobienia ;)
[#250] Re: SACP kOLejNy?

@pekdar, post #249

Daro, nie znalazłeś w stuffi-e od Griszy, OS3.9 w lha ? ;)
[#251] Re: SACP kOLejNy?

@Azzorek, post #248

Mój zestaw zdjęć (bardzo skromny, bo miałem inne rzeczy na głowie :)) tutaj: http://jack.spot.pl/~wjancz/ppa/

Jak ktoś skopiuje i gdzieś umieści to dajcie znać, skasuję stamtąd :)

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2013 12:03:47 przez WojT_GL
[#252] Re: SACP kOLejNy?

@WojT_GL, post #251

Te diody w wierzy wyglądają super OK
[#253] Re: SACP kOLejNy?

@Radek_Cz, post #252

Yup, ja bym jeszcze machnął obudowę na fajny kolor (czerń, biel, może ciemny grafit).
Kość słoniowa jest ble ;P
[#254] Re: SACP kOLejNy?

@biax, post #250

Niestety nie. Na sieci znajdziesz bez problemu -> na polskim futrzaku ;)



Ostatnia aktualizacja: 24.04.2013 19:32:35 przez pekdar
[#255] Re: SACP kOLejNy?

@Azzorek, post #248

Niniejszym, miło mi poinformować że 10min. temu opublikowałem na łamach mojej strony album zdjęć z 17 edycji SACP.
Są też filmy, tradycyjnie różne rozdzielczości i na dokładkę format .mpg.
Miłego oglądania.
[#256] Re: SACP kOLejNy?

@pekdar, post #255

Daro wielkie dzięki za super relację!!OK
Do zobaczyska na następnym SACP!
[#257] Re: SACP kOLejNy?

@pekdar, post #255

Dzięki Brachu! Już odliczam czas do następnego spotkania
[#258] Re: SACP kOLejNy?

@pekdar, post #255

Zdjęcie 39 - .... I Ramos
[#259] Re: SACP kOLejNy?

@WojT_GL, post #258

Dzięki Pekdar za fotki. Wreszcie gdzieś siebie zobaczyłem :) .

Pozdrawiam,

Azzorek
[#260] Re: SACP kOLejNy?

@Azzorek, post #259

Jeszcze byś pomyślał, że Cię tam nie było :)
[#261] Re: SACP kOLejNy?

@WojT_GL, post #258

Poprawione, dzięki.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem