[#61] Re: AmiParty 12

@Dorian3d, post #57

Zrób Party, a chętnie przyjedziemy do Ciebie, żeby rozkręcić imprezę!
Tak czy inaczej, zapraszamy na AmiParty. Na pewno będzie ciekawiej niż siedzenie wieczorem przed komputerem i przeglądanie YouTube.com
super
[#62] Re: AmiParty 12

@Dorian3d, post #57

Ty marudo! Zamiast głupie filmiki przeglądać pakuj się i wpadaj! Taki Ci Rejs zrobimy, że zdjęć to będziesz się bał oglądać :) ha ha a YT to nie odpalisz przez miesiąc.

Bierz tę fotkę i smaruj na Kamień! Będziesz miał porównanie to będziesz marudził a na razie CICHUTKO mi tam!
[#63] Re: AmiParty 12

@flea, post #62



Ostatnia aktualizacja: 04.02.2013 21:58:33 przez Dorian3d
[#64] Re: AmiParty 12

@flea, post #62

O, wsparcie przyszło ;)
[wyróżniony] [#65] Re: AmiParty 12

@Jenot, post #64

Bo jakoś sobie nie przypominam żebym się nudziła ( pozdrowienia dla Drako)
[#66] Re: AmiParty 12

@flea, post #65

Hehe i tym razem może być tak samo ;)
[#67] Re: AmiParty 12

@Sir_Lucas, post #61

Najlepszy był ten koleś co się przebrał za Giana Sisters i ten co udawał Worms
[#68] Re: AmiParty 12

@Drako^BB, post #66

Że sobie nie przypomnę? Oj może być...
Ale teraz mam broń!
Już nie mogę się doczekać :)
[#69] Re: AmiParty 12

@MarX, post #54

Eee, jednak nic z tego nie wyszło. Już nawet mieliśmy pieniądze, ale autem w tę pogodę na wschód (tam musi być jakaś cywilizacja) nie dojedziemy w śniegu.
[#70] Re: AmiParty 12

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #69

Eeeeeee, w jakim śniegu?
[#71] Re: AmiParty 12

@YERZMYEY/HOOY-PROGRAM, post #69

Wpadnij w wakacje. Będzie nas więcej. I pogoda lepsza. A mi się przyda parę porad do hextrackera. :)
[#72] Re: AmiParty 12

@sand, post #71

Latem ta impreza jest dwudniowa?
[#73] Re: AmiParty 12

@Skiba, post #72

Ta impreza od początku była dwudniowa. Zaczyna się zawsze w sobotę o 12.00 a kończy w niedzielę o 12.00 :)
[#74] Re: AmiParty 12

@Sir_Lucas, post #73

Amiparty wesoła imprezka link
[#75] Re: AmiParty 12

@Jenot, post #70

Jenot:

> Eeeeeee, w jakim śniegu?
--------------------
Mówili w TV, więc sprawdziłem :-\
http://pogoda.onet.pl/prognoza-pogody/dzis/europa,polska,lublin,9303.html
Przez dwa dni będzie śnieg padał - czwartek/piątek - i wciąż minusowe temperatury, do niedzieli, więc się utrzyma. :-\ (Dziękuję państwu za uwagę, mówiła Paulina Sykut).
Brat nie będzie chciał się ruszać autem na takie warunki, jak znam życie. :-\



Sand:
Heh, no na ten moment wydaje się to bardziej prawdopodobne.
[Btw, jeśli masz STe, to raczej warto Octalysera - wszystkie te same możliwości, a jest łatwiejszy w obsłudze i ma lepszą jakość dźwięku (już później, na playerze)].

Pozdrrrrrrrrr.
[#76] Re: AmiParty 12

@Drako^BB, post #1

Szukam kolegi,jest to zdjęcie z copy party z początku lat 90-tych Czy ktoś rozpoznaje siebie na tym zdjęciu ???? link
[#77] Re: AmiParty 12

@teo, post #76

hyh Fajnych masz kolegów
[#78] Re: AmiParty 12

@Dorian3d, post #77

No fajny był z niego kolega,szukam kontaktu z nim.Może ktoś go rozpoznaje.Tyle fajnych wspomnień
[#79] Re: AmiParty 12

@teo, post #78

wiem że oczko ze szczecina ma do niego kontakt
[#80] Re: AmiParty 12

@Dorian3d, post #79

Całe szczęście że nie jarzyna link
[#81] Re: AmiParty 12

@Drako^BB, post #1

Jeżeli jest ktoś chętny na transport z Piaseczna (lub Wa-wa Ursynów) i z powrotem proszę o info.
Wyjazd w sobotę ok. 9:00, powrót w niedzielę ok. 16:00.
Transport za symboliczne piwo dla kierowcy.
[#82] Re: AmiParty 12

@Drako^BB, post #1

Jeśli ktoś wybiera się na AmiParty a jedzie przez Tarnów to mam wielką prośbę - zostało jeszcze kilkanaście egzemplarzy Polskiego Pisma Amigowego #9, a wiem że na imprezach często byli chętni do kupna. Gdyby mógł na chwilkę zjechać z drogi (w sumie autostrada i tak póki co kończy się w Tarnowie) to podzielę się pudełkiem i cenną zawartością. Jakby co - walić na priva.
[#83] Re: AmiParty 12

@stachu100, post #81





:)
[#84] Re: AmiParty 12

@recedent, post #82

Jak ktoś przywiezie to jeden egzemplarz wezmę (i autografy od uczestników) ;)
Za parę lat będzie biały kruk.
[#85] Re: AmiParty 12

@stachu100, post #81

Ehh, chętnie bym pojechał, niestety życie blokuje mi tą możliwość :(
[#86] Re: AmiParty 12

@Drako^BB, post #1

Ja już wiem, że jadę, tylko nie wiem, kiedy będę wracał. Może w nocy, a może w niedzielę rano. Tak czy inaczej - z Lublina mam dwa miejsca wolne (jedno już zarezerwowane ;) ), w drodze powrotnej analogicznie (choć z uwagami co do pory powrotu).
[#87] Re: AmiParty 12

@Leander, post #86

Hejka, czy będzie ktos w niedziele wracal przez Lublin? Leander planuje szybką dezercję z partyplace, wiec szukam alternatywy ;). Oczywiscie dorzucam się do paliwka.
[#88] Re: AmiParty 12

@MarX, post #87

Szykuję Wam na dzisiaj niespodziankę w sprawie party - szczegóły po 22:00 ;)
[#89] Re: AmiParty 12

@Jenot, post #88

O, będzie striptiz chyba, skoro wiadomość podasz po 22. Będziemy rozbierać obudowy komputerów? To może jednak zostanę na noc na AP ;).
[#90] Re: AmiParty 12

@Drako^BB, post #1

W tasie na AmiParty może ktoś będzie jechał przez Białą Podlaskę w kierunku na Chełm?
Szukam transportu - oczywiście dokładam się do paliwa.:D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem