[#1] Amigowcy (nieistotne czy AOS czy MorphOS oczywiscie heh) w Irlandii?
No hej, czy ktos z czytajacych jest moze na Zielonej Wyspie? Ja mieszkam w co. Clare, fajnie byloby zlapac jakis kontakt z pozytywnie zakreconymi ludzmi i zlapac sie gdzies tu kiedys na browarka/ ogladanie demek itd. :) Pozdrawiam.
[#2] Re: Amigowcy (nieistotne czy AOS czy MorphOS oczywiscie heh) w Irlandii?

@Eith, post #1

Cześć!

O kurcze, jestem to nowy, szukam miejsca, gdzie mógłbym się przywitać, a tu taka niespodzianka!
Witam kolegę wyspiarza, ja piszę z hrabstwa obok Ciebie, North Tipperary, Ballina piwo

Bywasz czasem w Killaloe lub Limerick?
[#3] Re: Amigowcy (nieistotne czy AOS czy MorphOS oczywiscie heh) w Irlandii?

@Eith, post #1

A gdyby tak dopisać/zaktualizować swoje dane w bazie? Byłoby o tyle prościej (nie zawsze znajdzie się ktoś kto przeczyta wątek na forum)...
[#4] Re: Amigowcy (nieistotne czy AOS czy MorphOS oczywiscie heh) w Irlandii?

@recedent, post #3

Widzę, że jestem na mapce, więc chyba jest ok?

Ciekawe, ilu jest jeszcze Amigowców ukrytych na wyspie :)
[#5] Re: Amigowcy (nieistotne czy AOS czy MorphOS oczywiscie heh) w Irlandii?

@A1200_Mavv, post #4

Jesteś jesteś, pochwalić. Ale warto przypomnieć, dla wszystkich tych, którzy powinni tam się znaleźć a jeszcze (z różnych przyczyn) ich tam nie ma.
[#6] Re: Amigowcy (nieistotne czy AOS czy MorphOS oczywiscie heh) w Irlandii?

@recedent, post #5

Ano czasem useria woli pozostać anonimowa. Mnie to rybka, bo dziś i tak człowieka można szybciutko w sieci znaleźć.
[#7] Re: Amigowcy (nieistotne czy AOS czy MorphOS oczywiscie heh) w Irlandii?

@A1200_Mavv, post #2

O, witam

Killaloe znam z widzenia/slyszenia, wiem ze jest tam jeziorko spore np. heh. Limerick to obok. Pozdrawiam. W tej chwili nie jestem jeszcze pewien kiedy co i jak, ale bede szukal pracy w Dublinie, ale moja cora mieszka nadal w Ennis wiec i tak bede w okolicach. Zaraz sie dodam na liste uzytkownikow tez i wysle ci kontakt na priva. Zlapalem tez kontakt z Amigowcem w Dublinie on zna jeszcze 1-2 wiec juz paru hehe. Jeszcze zlot zrobimy Pozdrawiam.

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2013 23:26:28 przez Eith
[#8] Re: Amigowcy (nieistotne czy AOS czy MorphOS oczywiscie heh) w Irlandii?

@Eith, post #7

Chetnie bym sie pisal na taki zlot :)
[#9] Re: Amigowcy (nieistotne czy AOS czy MorphOS oczywiscie heh) w Irlandii?

@sordan, post #8

Wielki problem by nie byl, kiedys cos moznaby pomyslec. Nawet u kogos chetnego do hostowania na poczatek (komu warunki i np. partnerka by pozwolily, u mnie .. sam niewiem, nie obiecuje na razie lepiej hehe), zwiesc kompy, kimanie na chocby podlodze (rano) i fazowanie do rana hehe. Ew. jakies lokum. Zaden problem, do tego tylko potrzebni sa ludzie, checi i jest OK
[#10] Re: Amigowcy (nieistotne czy AOS czy MorphOS oczywiscie heh) w Irlandii?

@Eith, post #7

Hejka!
No właśnie przegladalem mapke i widzę, że jesteś Ty i jeszcze jeden w Dublinie plus ten 1 czy 2. Ciekawe

Killaloe i Ballina to małe urocze miasteczka. Jezioro niczego sobie i ładnego szczupaka można złowić i dobrego guinnessa można się napić :piwko: :)
[#11] Re: Amigowcy (nieistotne czy AOS czy MorphOS oczywiscie heh) w Irlandii?

@A1200_Mavv, post #10

Witam!

I ja bym z checia sie na cos takiego pisal. W sumie to gdziekolwiek w Irlandii moze byc, bedzie dobrze ;)
[#12] Re: Amigowcy (nieistotne czy AOS czy MorphOS oczywiscie heh) w Irlandii?

@Eith, post #1

I co doszlo do jakiegos spotkania?
[#13] Re: Amigowcy (nieistotne czy AOS czy MorphOS oczywiscie heh) w Irlandii?

@sordan, post #12

Jakis Irlandczyk dzis zaprosil mnie do swojej nowo otwartej grupy na Facebooku, ktora ma na celu zebranie do kupy Amigowcow mieszkajacych w Irlandii i ewentualnie pozniej organizowanie jakis spotkan. Jako, ze Amiga byla i jest ultra niepopularna w Irlandii to osobiscie nie wierze w sukces tej grupy, ale obym sie mylil. Mimo wszystko dolaczylem i trzymam kciuki. Wiem, ze jest nas tu kilka, Leon na przyklad (paszport i dowod ci nie bedzie juz potrzebny :P) wiec jakby co to podaje namiary: Amiga Users Ireland
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem