[#31] Re: Powitać Amigowców!

@Jenot, post #30

Twoja, czy moja?:D
[#32] Re: Powitać Amigowców!

@Ender, post #31

Moja i tak by po Polsku nie zrozumiala OK
[#33] Re: Powitać Amigowców!

@Eith, post #32

Myślę, że nawet jakby rozumiała po polsku to i tak trudno byłoby jej pojąć o co chodzi z tym całym amigowaniem... ;)
[#34] Re: Powitać Amigowców!

@Ender, post #31

Hehe, ja akurat myślałem o mojej. Chyba włączę jej na maczku nadzór rodzicielski i zablokuję dostęp do ppa - tak żeby spać spokojnie ;)
[#35] Re: Powitać Amigowców!

@Jenot, post #34

U mnie to nic nie da, bo mamy wspólne konto. ;) Zauważyłem pewną prawidłowość. W tematach o klasyku jest chyba mniej jadu niż w innych (MorphOS, AmigaOS), o czym to może świadczyć? Wszyscy podświadomie ciągle kochamy klasyka i tęsknimy za nim.
[#36] Re: Powitać Amigowców!

@Ender, post #35

O właśnie tak! Co klasyk to klasyk
[#37] Podklejam sie :p

@A1200_Mavv, post #36

Hej! :)

Wlasnie szukalem watku, gdzie moglbym sie przywitac. :D

Commodorowiec i Amigowiec starej daty, ktory ma aktualnie "nawroty". :P
Pierwszy moj sprzet to C=64, dalej A500 z rozszerzeniem i na koniec CD32 + ProModule - zestaw ten posiadam do tej pory. Tydzien temu wyciagniety ze strychu. Boje sie odpalic, a do tego uzupelniam zaleglosci commodorowe, sortujac Top Secrety, Magazyny Amiga, Secret Service, ACS i cala reszte, co to mi sie nazbierala przez wszystkie lata. ;)
[#38] Re: Podklejam sie :p

@H4lik, post #37

Powitać!
Jeszcze napisz/uzupełnij profil skąd jesteś i będzie gucio :D
[#39] Re: Podklejam sie :p

@Tom Rain, post #38

JuZ! :D
[#40] Re: Podklejam sie :p

@H4lik, post #39

Powitać :D
[#41] Re: Podklejam sie :p

@H4lik, post #39

witam i o zdrowie pytam!
[#42] Re: Podklejam sie :p

@H4lik, post #37

No to najpierw pootwieraj obudowy i powyganiaj pająki, zanim wystartujesz

Powitać!
[#43] Re: Powitać Amigowców!

@A1200_Mavv, post #1

Cześć i czołem !
[#44] Re: Podklejam sie :p

@H4lik, post #37

Dobrywieczór! :P :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem