kategoria: AmiParty
[#1] Re: AmiParty 13
Zapraszamy na trzynaste AmiParty. Miejsce to samo co ostatnio, zapewniamy lokal, prąd, rzutnik, miejsca noclegowe w pokojach hotelowych (za 35zł/noc), kuchnię z czajnikiem, lodówką, kuchnią gazową i mikrofalą, oraz jak zwykle dobrą zabawe



Ale tym razem startujemy już 19 lipca w piątek i bawimy się do niedzieli 21 lipca 2013 roku
Więcej informacji na naszej stronie a także na
facebooku

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2013 10:07:17 przez Drako^BB
[#2] Re: AmiParty 13

@Drako^BB, post #1

Zbliża się termin i - o czym pisałem na FB - mam pomysł na dodatkowe atrakcje pozakomputerowe. Turniej w SWOS-a to standard, ale dlaczego mielibyśmy ograniczyć się do monitora? Proponuję (nie, nie turniej piłkarski, bez obaw ;) ) zabawę na świeżym powietrzu (hehe, w składowej dzielnicy Chełma), np. z czymś takim. Gra jest prosta, przyjemna, wymaga tego, czego i SWOS, czyli machania ręką (bez joysticka) i zaledwie kawałka trawnika. Jeśli się wybiorę na AP (a na razie planuję), to mogę wziąć Kubba ze sobą (i tak leży w bagażniku, gotowy na niespodziewany wyjazd w plener).
[wyróżniony] [#3] Re: AmiParty 13

@Drako^BB, post #1

No rewelacja!
Czekam z niecerpliwością Drako. Żonie wino się też strasznie spodobało. Połowę butelki mi załatwiła.
Bardzo chętnie dokonam kolejnej wymiany na swojskie winko. A mam jeszcze co wymienić.
[#4] Re: AmiParty 13

@Leander, post #2

No... pomysł niezły ale w tamtej okolicy ze znalezieniem kawałka trawnika wśród betonu będzie ciężko ;)
Co do SWOSA to może na bigscreenie?
[#5] Re: AmiParty 13

@Jenot, post #4

E, trochę trawy jest (przy wjeździe od Rampy Brzeskiej, tylko nie mam pojęcia, co to warte). Jakby AmiParty było nad Białym, to inna rozmowa oczywiście. Najwyżej wezmę wspomnianą Kolejkę, to się zagra w lokalu.
SWOS na dużym ekranie - jestem za!

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2013 17:30:38 przez Leander
[#6] Re: AmiParty 13

@stachu100, post #3

Coś jak zawsze postaram się załatwić ;)
[#7] Re: AmiParty 13

@Drako^BB, post #6

Heh a ja juz nawet urlop mam na ten okres, bedzie pysznie:)
[#8] Re: AmiParty 13

@Drako^BB, post #1

Napiszę tu jednak, bo na plusiku coś nie odpowiadasz. ;)

https://plus.google.com/events/cirpsqr12kjop0rap2hb197mldo
+Jerzy Guc pamiętasz gdy się zobowiązałeś, że mam dwie wejściówki za to, że kupiłem Ci na amiwawie magazyn PPA, jakieś 2 lata temu? :> Mam nadzieję, że pamiętasz.
[#9] Re: AmiParty 13

@Sokok, post #8

Pamiętam ;)
[#10] Re: AmiParty 13

@Drako^BB, post #9

Jakby ktoś miał problemy z dotarciem z dworca PKP/PKS lub trafieniem na miejsce to telefon do mnie: 883 609 777 - dzwonić, SMSować, z tym że w piątek mam dyżur gdzieś tak do 13:30 - potem mogę podwozić, kierować, odpowiadać na pytania.
[#11] Re: AmiParty 13

@Jenot, post #10

Jakby ktoś miał problemy z dotarciem z Warszawy/Piaseczna do Chełma to mogę pomóc. :)
[#12] Re: AmiParty 13

@stachu100, post #11

A ja dziś wieczorem ostatecznie będę wiedział, co i jak, ale zapewne zaoferuję transport z Lublina.

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2013 11:20:23 przez Leander
[#13] Re: AmiParty 13

@Leander, post #12

Będę jechał w sobotę, gdzie w godz. okołopołudniowych lub popołudniowych. 2-3 miejsca plus przestrzeń dla sprzętu się znajdzie. Nie wiem, kiedy będę wracał, ale jeśli komuś pasować będzie i to do Lublina można będzie ze mną podróżować.
[#14] Re: AmiParty 13

@Drako^BB, post #1

Jeśli ktoś będzie przejeżdżał przez Tarnów - bardzo proszę o kontakt. Co prawda sam się nie zabiorę, ale chciałbym przekazać partowiczom bardzo cenną przesyłkę :).
[#15] Re: AmiParty 13

@recedent, post #14

ppa bedzie ? ok, racja
[#16] Re: AmiParty 13

@Drako^BB, post #1

Hej! Przyjeżdżam z kolegą albo dwoma kolegami w sobotę na XIII AmiParty ze swoim sprzęcikiem, który udało mi się dotychczas skompletować. Pozdrawiam wszystkich Amigowców i nie tylko. Doktor Biała Podlaska :P
[#17] Re: AmiParty 13

@Drako^BB, post #1

Pierwsze fotki:
link
[#18] Re: AmiParty 13

@stachu100, post #17

Pozdrówka dla wszystkich- dobrej zabawy OK
To kto jest (ujawnić się)- widzę, że i G5 się znalazło :)
[#19] Re: AmiParty 13

@stachu100, post #17

Dobrej zabawy. W tym roku znowu nie dotarłem ale w przyszłym pewnie też nie dotrę ;)
[#20] Re: AmiParty 13

@stachu100, post #17

Jak to już? Jeszcze nie dojechałem, a tu już fotki. Stachu, po imprezie się fotki umieszcza ;).
[#21] Re: AmiParty 13

@Leander, post #20

Ponoć jest już końcówka kliszy pomysł
[#22] Re: AmiParty 13

@stachu100, post #17

Pozdro z AmiParty :)
[#23] Re: AmiParty 13

@Drako^BB, post #22

Ja też Pozdrawiam.
[#24] Re: AmiParty 13

@BULI, post #18

G5 należy do Drako. Ładnie to działa.
[#25] Re: AmiParty 13

@Drako^BB, post #1

No i po impreze fajnie było znowu spędzić czas w zacnym towarzystwie ;)

Dziękuje wszystkim za przyjazd ;)
[#26] Re: AmiParty 13

@Drako^BB, post #25

Było magicznie i sympatycznie. Świetni ludzie, miejscówka wyborna, dobre jedzenie :), no i te jak im tam - Amigi.

Dziękuję wszystkim za pyszną zabawę.
Pozdrawiam,
Wasz didżej.

Acha, link do zdjęć Amiparty 2013
[#27] Re: AmiParty 13

@il_capitano, post #26

Człowiek otwiera ten link i od razu jest źle ;).
Dziękuję wszystkim i polecam się na przyszłość.
[#28] Re: AmiParty 13

@il_capitano, post #26

[#29] Re: AmiParty 13

@Leander, post #27

Impreza zacna jak zwyke.
Wielkie podziękowania dla Organizatorów i uczestników za dobrą zabawę!
OK

P.S.
Hotelik na miejscu party to rewelacyjna opcja dla "dzieciatych".
[#30] Re: AmiParty 13

@il_capitano, post #26

Świetne fotki OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem