[#31] Re: Brak integracji w WLKP

@madwawa, post #22

tylko nie Poznań oblesne dziadowskie miasto bez obrazy ! smród spalin chałas i zgiełk dziury na drogach i ogółem syf

To chyba w Wawie, ktora masz w nicku, nie byles. :P

Jesli meeting bedzie, moge sie wybrac. Intel Outside raczej z tego pewnie nie bedzie, ale mamy tez juz inne czasy. ;)
[#32] Re: Brak integracji w WLKP

@F7sus4, post #31

nie broń tego miasta , do warszawy poznaniowi daleko , co masz w tym poznaniu ? :) jedną głogowską ? wstyd żeby przejechać poznań z jednego końca na drugi trzeba przedostawać sie przez wąskie uliczki jak w 45 roku

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2013 22:42:01 przez madwawa
[#33] Re: Brak integracji w WLKP

@madwawa, post #32

No jezeli caly Poznan to dla Ciebie Glogowska (dawniej chyba najbrzydsza ulica miasta zaraz obok Obornickiej i okolic Lutycka/Strzeszynska) to wcale mnie taka opinia nie dziwi.
[#34] Re: Brak integracji w WLKP

@F7sus4, post #33

a niech Ci będzie OK
[#35] Re: Brak integracji w WLKP

@madwawa, post #34

No to panowie kiedy to spotkanko :) mozw byc gdzies na obrzerzach miasta obojetnie zreszta waze aby ludziska byli ja przyjade na 100% chyba ze termin bedzie pokrywal sie z praca ale jak bede wiedzial duzo wczesniej to biore wolne
[#36] Re: Brak integracji w WLKP

@francdt, post #35

No Panowie i Panie to jak z tym spotkaniem w Wielkopolsce (Poznań)? Bo to dosyć niedaleko ode mnie i z chęcią bym się w końcu na jakimś zlocie pojawił.

Ze swojej strony mógłbym zabrać (jeżeli uatrakcyjniłoby to spotkanie) :
- swoje Amigi;
- sprzęt z RetroAmi (do przetestowania / kupna ze sporym upustem);
- stacje lutowniczą, jeżeli trzeba by jakiś sprzęt reanimować na miejscu;
[#37] Re: Brak integracji w WLKP

@ITU, post #36

Ja szukam dobrej lokalizacji, co nie jest w cale takie proste. Koszt wynajęcia lokalu jest bardzo wysoki, a w świetlicach nie za bardzo chcą się zgodzić, bo nie wiedzą co to Amiga, a na człowieka patrzą jak na kosmitę. Skontaktuje się z dyrektorem MDK w Obornikach, ale tam z kolei będzie z lekka utrudniony dojazd.
[#38] Re: Brak integracji w WLKP

@Skiba, post #37

pomyśl o Szamotułach tam są przyjaźni ludzie
[#39] Re: Brak integracji w WLKP

@Skiba, post #37

Ją mogę zorganizować lokal pod Lesznem (15 km od Leszna w stronę Poznania drogą S5).
[#40] Re: Brak integracji w WLKP

@Skiba, post #37

Ja mogę coś wysmyczyć u mnie w Starym Bojanowie 17km od Leszna, 13km od Kościana, 5km ze Śmigla.
Jutro zapytam Sołtysa jak wygląda sprawa z wynajmem lokalu w "Domu Wiejskim".
Sala jest spora, jest też parking, no i z dojazdem nie ma problemu.
[#41] Re: Brak integracji w WLKP

@superbonio, post #40

zlot(spotkanie) może być w każdym miejscu w wielkopolsce jeśli jechaliśmy 6 godzin na spotkanie z innymi amigowcami do Siemianowic to oznacza że dla mnie lokalizacja nie ma znaczenia najważniejsze aby spotykać sie cyklicznie przecież i u nas w Wielkopolsce jest sporo osób kochających Amige. Spotkanie w dużym mieście np Poznań odpada z powodów finansowych koszt wynajęcia lokalu to ponad 2000zł a nam potrzeba własnie jakiegoś domu wiejskiego, świetlicy może być nawet środowiskowa, potrzebny lokal z prądem i stolikami aby miał gdzie leżeć sprzęt i to wszystko oraz chęci ludzi którzy na owe spotkanie się wybiorą lokalizacja schodzi na drugi plan bo jak ktos bedzie chciał to i tak przyjedzie pozdro
[#42] Re: Brak integracji w WLKP

@superbonio, post #40

W sumie taka organizacja na południe od Poznania jest lepsza, bo Amigowcy ze SACPu będą mieli bliżej:)
[#43] Re: Brak integracji w WLKP

@Skiba, post #42

We Wrocławiu przy dworcu głównym jest taka spora sala gimnastyczna. Mógłbym się rozpytać w kwestii wynajęcia. Tylko na jak długo. 2-3 doby?
[#44] Re: Brak integracji w WLKP

@Skiba, post #42

Święte słowa Skiba, czekamy na info i pakujemy graty do Wielkopolski :) Dzięki!
[#45] Re: Brak integracji w WLKP

@Kamikadze, post #43

Na początku spytaj się ile za jedną dobę
[#46] Re: Brak integracji w WLKP

@Skiba, post #45

Bobra spytam. Z tego co oglądałem zdjęcia ta straszną ciasnotę mieliście.
yippee
[#47] Re: Brak integracji w WLKP

@Kamikadze, post #46

Nie wazne ze ciasno ale wazne ze bylo super.
Jako rzecze buax - dajcie cynk ze cos sie dzieje i jedziemy ;) ja jeszcze sorzetu nie wyjalem z bagaznika to moge jeszcze go troche powozic :p
[#48] Re: Brak integracji w WLKP

@WojT_GL, post #47

buax
to klon biaxa?
Szkoda, że tym razem nie mogłem zawitać...
[#49] Re: Brak integracji w WLKP

@Lokaty, post #48

Ha ha ha, dokładnie co by wszystkie imprezy obskoczyć .... Lokaty, coś ostatnio się obijasz w SACP-owaniu :)
[#50] Re: Brak integracji w WLKP

@biax, post #49

Ty uważaj bo wywołujesz wilka z lasu!! ;) Vegeta wyemigrował, ale zawsze z Tomkiem możemy podjechać i zrobić tam "jesień średniowiecza"! :P
W końcu to nastąpi... OK

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2013 15:22:48 przez Lokaty
[#51] Re: Brak integracji w WLKP

@Lokaty, post #50

Vegeta wyjechał za chlebem ? ups ....
[#52] Re: Brak integracji w WLKP

@biax, post #51

Fakt, to smutne. Co będzie z kolejnym jublem SACP 20?
[#53] Re: Brak integracji w WLKP

@Mordimer, post #52

Damy radę, ale bez ławkowych ekscesów ... Już zaczynam szykować na następne spotkanie nowy inny sprzęcik Trza tylko większy samochód skołować ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem