[#1] Amiwiglia online jutro 22.00 na www.amigatv.freeiz.com
Ogłaszam na jutro po Wigilii właściwej na 22.00 Ami Wigilię z kamerkami. Mam nadzieję , że stronka niekomercyjna www.amigatv.freeiz.com i mój net mobilny też (i mi uda się wejść także)- zapraszam więc z kamerkami i życzeniami Amigowców mających sprzęt pozwalający na korzystanie z wideo chata. Na sam chat wideo można też wejść przez: http://amigatv.freeiz.com/chat.html lub (niestety pełen reklam) http://tinychat.com/amifun - gdyby stronka nie działała co się często zdarzało ostatnio...
[#2] Re: Amiwiglia online jutro 22.00 na www.amigatv.freeiz.com

@xtro, post #1

Aha: UWAGA + bo wielu ami fanów nie mających PC i Mac na razie z TV nie skorzysta - ALE: może macie tablet lub nowszy fon z Androidem (iPad/Phone chyba też). Możecie na TV pod Androidem wejść dzięki przeglądarce SkyFire.apk a na czata aplikacjom TinyChat.apk. Więc teoretycznie zwiększa się zakres użytkowników :)
[#3] Re: Amiwiglia online jutro 22.00 na www.amigatv.freeiz.com

@xtro, post #2

ehhh nikt praktycznie nie przyszedł... szkoda...
[#4] Re: Amiwiglia online jutro 22.00 na www.amigatv.freeiz.com

@xtro, post #3

Nie zrażaj się. Ja np. dowiedziałem sie dopiero teraz. Wydaje mi się, że data i pora nieodpowiednia po prostu...
[#5] Re: Amiwiglia online jutro 22.00 na www.amigatv.freeiz.com

@xtro, post #3

Ja byłem o 22.00 i siedziałem dobrą godzinę. Kto nie był niech żałuje bo później nadawałem koncert na żywo. Kolega Amigowiec co był ze mną miał ubaw po pachy.
[#6] Re: Amiwiglia online jutro 22.00 na www.amigatv.freeiz.com

@xtro, post #1

Chwila, chwila... ;) Jeśli "jutro" względnie daty pierwszego posta (24.12.2013) w wątku to znaczy, że dzisiaj, dzień po wigilii (25.12.2013). Ja natrafiłem na wątek dzisiaj i zrozumiałem to tak, że to chatowe spotkanie wypada dzisiaj wieczorem. Tak czy siak postaram się zajrzeć na wideochat dzisiaj.
[#7] Re: Amiwiglia online jutro 22.00 na www.amigatv.freeiz.com

@xtro, post #3

to nie wina braku zainteresowania ludzi, tylko niefortunnego terminu. Ja sie nie dziwie, ze wszyscy spedzali ten czas gdzies indziej.
Nastepnym, razem proponuje bardziej szczesliwy dzien i godzine OK
[#8] Re: Amiwiglia online jutro 22.00 na www.amigatv.freeiz.com

@xtro, post #3

Byłem po 22, ale zastałem tylko Leona (nie z poczty).
[#9] Re: Amiwiglia online jutro 22.00 na www.amigatv.freeiz.com

@Duracel, post #8

Byłem dzisiaj dwa razy. Niestety sam.
[#10] Re: Amiwiglia online jutro 22.00 na www.amigatv.freeiz.com

@TUPCOM, post #9

Znowu pusto... coś brak odwagi u Amigowców?
[#11] Re: Amiwiglia online jutro 22.00 na www.amigatv.freeiz.com

@Duracel, post #10

Czasami ktoś jest... a na kanale #ppa na irc.freenode.net zawsze :P
Można wejść, jak ktoś nie ma klienta to webchat.freenode.net
[#12] Re: Amiwiglia online jutro 22.00 na www.amigatv.freeiz.com

@madman15, post #11

No tak fakty są takie, że ami tv się w kółko kręci , a ja ponieważ nie wchodzicie się troszkę zniechęciłem. Bo to bez Waszego udziału nie ma sensu. Niedługo będę gejmplejował i siedział tam na czacie wideo często, zobaczymy w jakich godzinach uda mi się taki dyżur zrobić. Ale jak powiedziałem będzie działać ta Ami TV ...
[#13] Re: Amiwiglia online jutro 22.00 na www.amigatv.freeiz.com

@xtro, post #12

Może przydałby się raz na jakiś czas news, o tym co będzie dzisiaj "grane"?
[#14] Re: Amiwiglia online jutro 22.00 na www.amigatv.freeiz.com

@mailman, post #13

Dokładnie- mnie się też już zapomniało o tym projekcie- się przypominać OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem