kategoria: AmiParty
[#1] AmiParty XIV
I standardowe moje pytanie - jedzie ktoś z Krakowa/okolic/przez Kraków, i chciałby mnie zabrać (mam malutko sprzętu, mogę siedzieć z tyłu :D)? Miałem jechać z Madmanem, ale się wykruszył.

Poza tym, otwieram wątek dla innych próśb tego typu - wątek w Aktualnościach czyta mało ludzi.
[#2] Re: AmiParty XIV

@Skrzyp, post #1

Jakby z krakowa przez Tarnów to ja bym się też chętnie "podłączył"... (nie tylko Madman się wykruszył... ;) )
[#3] Re: AmiParty XIV

@Skrzyp, post #1

Na zachętę - na Party będę miał do oddania zbędne mi drobiazgi czyli:
- myszki trumienki 2szt.
- stację dyskietek od A500 (powinna być sprawna)
- drobiazgi z A1200 (mocowanie flopa, trochę śrubek, taśma flopa)
- kilka cartów do C64 i małego Atari (m. in. BB3)
- chyba też mam jeden kabel RGB do 1084S (ale to muszę poszukać)
- dwa dyski SCSI 50pin 1GB (jeden na pewno sprawny, drugi niekoniecznie, ale nie chce mi się sprawdzać który jest który - do oddania w pakiecie)
Oczywiście tylko odbiór osobisty na Party.
Poza tym nagrody w konkursach (co w którym to się jeszcze ustali)
- "chiński scandoubler" GBS-8220
- książka Marka Pampucha "Amiga dla nie wtajemniczonych"

I oczywiście a'propos transportu - jeśli ktoś ma zamiar przyjechać busem lub koleją to możemy odebrać z dworca. Telefon kontaktowy do mnie: 883609777 (dzwonić lub SMS), można też przez maila: jenot (at) me.com
Chcący sobie zarezerwować łóżko w pokoju hotelowym - też pisać/dzwonić do mnie. Kilka pokoi jest, jeśli ktoś chce odpocząć przed podróżą to może skorzystać.
[#4] Re: AmiParty XIV

@Jenot, post #3

Może na następnym się pojawię. :( Smutek.
[#5] Re: AmiParty XIV

@Jenot, post #3

Jest gdzieś jakiś opis tego chińskiego scandoublera?

A, i podbijam temat, bo ważne.
[#6] Re: AmiParty XIV

@Skrzyp, post #5

Jest - wpisz w wyszukiwarkę na ppa "chiński scandoubler" :)
[#7] Re: AmiParty XIV

@Jenot, post #6

Już sobie wynalazłem przy użyciu Google.

Jak wygląda w nim 640x512? Pod systemem chcę mieć ostry obraz, ale w grach może być spokojnie rozmyty. Ewentualnie mogę użyć trybu SuperPlus z 800x600?
[#8] Re: AmiParty XIV

@Skrzyp, post #7

Najlepiej wyglądają tryby HiRes (przy ustawieniu rozmycia na 0) - obraz jest ostry jak żyleta. W grach jeśli chcesz mieć rozmycie to niestety musisz je ustawić na "chińczyku" ręcznie z OSD. Tryby Laced o ile pamiętam działają ale wyglądają nieco gorzej. Fotki masz w moim poście z opisem, który chyba wygooglałeś.
[#9] Re: AmiParty XIV

@Skrzyp, post #7


To jest Hires Laced czyli nie ma tragedii.
[#10] Re: AmiParty XIV

@Skrzyp, post #1

I jeszcze jedno - piszę w tym wątku bo on jest najwyżej - dzisiaj przetestowaliśmy ADooma przez TCP/IP - śmiga jak marzenie. :)
[#11] Re: AmiParty XIV

@Jenot, post #10

Tak, bardzo ładnie ADoom działa. Testowane z A3000 CSPPC 060 i X-Surf oraz Amiga 1200 Blizzard 060 i WIFI Orinoco Gold.
Miałeś bardzo dobry pomysł :)
[#12] Re: AmiParty XIV

@Jenot, post #10

Yech ;)
[#13] Re: AmiParty XIV

@Jenot, post #10

A DoomAttack nie łyka sieci? Bo nie pamiętam, ale sam port moim zdaniem dla Amig 68k jest lepszy.
[#14] Re: AmiParty XIV

@BULI, post #13

Rozpaczliwie domagam się odświeżenia tematu, gdyż do imprezy zostało coraz mniej czasu, a ja dalej nie widzę żadnego postępu w materii transportu w Polsce południowo-wschodniej ;(
[#15] Re: AmiParty XIV

@Jenot, post #3

Stacją dyskietek jestem zainteresowany :) Będzie działać z A1200? Fajnie jakby była sprawna, bo ja mam 3 padnięte a czasem trzeba coś zabootować...
[#16] Re: AmiParty XIV

@virago, post #15

OK, stacja jest Twoja. Będzie działać z A1200 tylko fizycznie chyba możesz mieć kłopoty z włożeniem jej do 1200.
[#17] Re: AmiParty XIV

@Skrzyp, post #14

Daj znać czy się udało znaleźć transport. Zawsze pozostaje pociąg/bus. Z dworca jakby co Cię zabierzemy. Jeśli chcesz zabrać Amigę to możesz w takim przypadku bez monitora - coś znajdziemy.
[#18] Re: AmiParty XIV

@Jenot, post #17

Witam. Może ktoś z Warszawy by mnie zabrał + cd32 i monitor? Pozdr
[#19] Re: AmiParty XIV

@Mikrobi, post #18

No właśnie też chciałem się zapytać, czy ktoś z Warszawy by mnie zabrał. Czy raczej nie ma na to szans.
[#20] Re: AmiParty XIV

@gilban, post #19

Ja planowałem, ale praca w sobotę może pokrzyżować mi plany.
Będę wiedział we środę po poludniu.
[#21] Re: AmiParty XIV

@stachu100, post #20

Oby nie ....
[#22] Re: AmiParty XIV

@virago, post #15

Trumienka zarezerwowana (Mario), stacja też (Virago). Dodatkowo Sir_Lucas jako nagrody w turniejach zaoferował karty sieciowe WiFi PCMCIA do A600/1200 (oczywiście oprócz chińskiego Scandoublera, książki i "misiaczka" z organizatorami). Możliwa konfiguracja na Party.

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2014 22:14:49 przez Jenot
[#23] Re: AmiParty XIV

@Jenot, post #22

Możliwa konfiguracja na Party.

..w kwestii "misiaczka" z organizatorami oczywiście?
Macie tam jakąś płeć piękną w waszych strukturach organizacyjnych?
[#24] Re: AmiParty XIV

@BULI, post #23

Tak :)
[#25] Re: AmiParty XIV

@Drako^BB, post #24

Było megaaaaa! Pozytywnie, Amigowo, muzycznie... Pod każdym względem perfekcyjnie. Organizacja na 6 z plusem. Ja się bawiłam cudownie. Baterie naładowane.
Zabrakło mi kilku osób do pełni szczęścia- wysyłam Wam buziaki i ściski.
Dzięki za wspaniałe towarzystwo, rozmowy, szaleństwa i inne Amiatrakcje.
Ogromne dzięki dla DJ Mario- muzyka była pierwsza klasa!

Ps. Szczególne pozdrowienia dla mojego roztańczonego partnera oraz oddziału geriatrii, która to dzielnie wytrzymała do białego rana pomimo wypadających kręgów i obolałych różnych częsci ciała. Staruszki kochane dobrze było spędzić czas w Waszym towarzystwie.

Ps2. Niesamowity pokaz demek, kto przegapił ten trąba.

To co? Do następnego razu?
[#26] Re: AmiParty XIV

@flea, post #25

Do wszystkich pozytywnych słów napisanych przez flea dorzucam swoje podziękowania oraz zdjęcia wykonane przez Taurusa.
Link do galerii ze zdjęciami.

Do zobaczenia następnym razem.

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2014 20:31:37 przez Sir_Lucas
[#27] Re: AmiParty XIV

@flea, post #25

Ot nic dodać więcej nie musze ...

Dzięki ludzie za przyjazd ......
[#28] Re: AmiParty XIV

@Drako^BB, post #27

Popiliście? pomysł
[#29] Re: AmiParty XIV

@parallax, post #28

NIE
[#30] Re: AmiParty XIV

@Drako^BB, post #29

No już się tak nie unoś szeroki uśmiech
Widać, że i tańce były pomysł Trochu malutko was było
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem