[#1] spotkanie mniejsze i większe.
Pyt 1.
Czy wiadomo mniej więcej kiedy można spodziewać się większej imprezy na Śląsku ?
Pyt 2.
Czy ma ktoś czas i ochotę na spotkanie i pomoc, chciałbym pogadać trochę o amigach, fajnie by było zobaczyć inne aplikacje dyskietkowe, potrzebuję też sprawdzić swoje dyskietki ponieważ mam już 15tacji a nie mam już sił i chęci kupować następne, fajnie jak by ktoś miał też przerobioną taśmę aby sprawdzić nie przerobione stację, ciekaw jetem jak działa amiga 1200 jak by ktoś miał :) z góry piszę, że nie stać mnie dać dobrze zarobić, ale drobną opłatę jestem w stanie przekazać.
ze względu na "ciężki sprzęt" fajnie by było jak by się chętni znaleźli w promieniu 20km od Sosnowca, ale na weekendy jeżdżę do dziadków - Oświęcim-Kęty-Porąbka, mogę też przejechać przez bielsko.
Może by było więcej chętnych na małe potkanie ?
[#2] Re: spotkanie mniejsze i większe.

@Fortis, post #1

Pewnie w kwiewtniu bedzie nastepny SACP 21
[#3] Re: spotkanie mniejsze i większe.

@Fortis, post #1

Jeśli mieszkasz w sosnowcu to masz blisko mojej roboty :P Choć sam mogę co najwyżej zaoferować sprawdzenie dyskietek na przerobionej taśmie (mam jeszcze jedną "prostą" taśmę jak coś" lub na przerobionej stacji dysków :) Amigi 1200 nie posiadam - w ogóle w pracy amigi jak na razie niet - wiec musiałbyś przytachać swoją jak coś :(
BTW - zdarzało mi się ze dyskietki nagrane na stacji z przerobioną taśmą "nie chodzą" na tej przerobionej w środku - i wice wersa :( najlepiej nagrywać adfy od razu na docelowej stacji dyskietek :)
[#4] Re: spotkanie mniejsze i większe.

@Fortis, post #1

Witam

Mieszkam w Dąbrowie Górniczej. Posiadam A1200. Chętnie zrobię małe piwko w fajnym towarzystwie :)
[#5] Re: spotkanie mniejsze i większe.

@bacus10, post #2

muszę się pilnować, żeby nie przegapić. :)
[#6] Re: spotkanie mniejsze i większe.

@sunater, post #3

do Rudy też nie jet bardzo daleko, można się spotkać pogadać, no sprzęt mógłbym przywieźć (wszystko) bo mam blisko, ale potrzeba mi sprawdzić na innym sprzęcie.Jutro zaliczę pierwszy spot w Gliwicach :)
[#7] Re: spotkanie mniejsze i większe.

@kaka, post #4

Ok, super wpadasz do mnie czy przyjechać do Cb. ;P ?
[#8] Re: spotkanie mniejsze i większe.

@Fortis, post #6

Jak coś mogę zaoferować(darmowo of kors) tasiemki do floppa :)
[#9] Re: spotkanie mniejsze i większe.

@Fortis, post #6

do usunięcia - zdublowany post :(

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2014 21:54:35 przez sunater
[#10] Re: spotkanie mniejsze i większe.

@bacus10, post #2

Ciekawe czy na spotkaniu bedzie mozna przeflashowac stacje Gotek ?
[#11] Re: spotkanie mniejsze i większe.

@Norbert, post #10

A co jest potrzebne do flashowania goteka, znaczy jaki sprzęt, bo może coś by się znalazło?

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2014 19:26:41 przez gegu
[#12] Re: spotkanie mniejsze i większe.

@gegu, post #11

Sprawdziłem i zgodnie z tym linkiem potrzebny jest kabel usb<>rs z poziomem napięć ttl - mam takie coś. Jak chcesz z tym powalczyć to odezwij się do mnie na priv.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem