[#1] O co cho?
Że tak się spytam, dlaczego wątek zamknięty (party u _artiego)?
Bo odbyło się? Wiele innych imprez też się odbyło dawno temu i "aktywne" wątki służą kontynuacji i odświeżaniu "tematów"...

Ja rozumiem że twórca ma prawo do wszystkiego, ale powód, że "odbyło się" to zamykam nie trafia do mnie.

Ot co, często się czepiam szczegółów.
[#2] Re: O co cho?

@Tom Rain, post #1

Dyskusja przeszła na tematy kwasów i innych używek. Jak chcecie, to jest rzeźnia od tego. Nie widzę też powodu kontynuowania dyskusji w tym temacie. Będzie nowe party - będzie nowy wątek.
[#3] Re: O co cho?

@_arti, post #2

W innych przypadkach "kwasowe wpisy" są z automatu przerzucane do rzeźni i główny wątek zostaje w ten sposób oczyszczony...

reszta tłumaczeń - n/c
[#4] Re: O co cho?

@Tom Rain, post #3

W innych przypadkach

To w innych przypadkach. Ja zdecydowałem się zamknąć wątek, i jak zresztą sam zauważyłeś, miałem takie prawo jako autor.
[#5] Re: O co cho?

@_arti, post #4

To w takim razie dajcie prawo zamykania własnych wątków ich autorom - a nie tylko moderacji...

Ech... przypomina mi się PRL...

Edited:
I otwierania, jak ktoś niepowołany zamyka :>

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2014 20:37:11 przez Tom Rain
[wyróżniony] [#6] Re: O co cho?

@_arti, post #4

W każdym TOP SECRET był kącik humoru .
Więc Amigowcy to chyba nie sztywniaki tak ?
[#7] Re: O co cho?

@Tom Rain, post #5

Ech... przypomina mi się PRL...

Niewiele ci potrzeba - jeden głupi wątek, na forum, w Internecie...
[#8] Re: O co cho?

@Tom Rain, post #5

Pan da, panie dajcie ;) Nie ma takiej możliwości aktualnie bo autor wątku musiałby być adminem całej strony. Musiałbym dopisać taką funkcjonalność a wiele innych jest ważniejszych.

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2014 20:38:30 przez grxmrx
[#9] Re: O co cho?

@_arti, post #7

Twoje tłumaczenie - jestem autorem (i moderatorem - jakbyś nie zauważył) to wszystko mogę?

@grxmrx: przecież to była dygresja tylko ;) każdy wie czym by to się skończyło.

@_arti: wcale nie, dużo mi potrzeba - gdzieś zaczęła się krytyka (sam lookałem na twój meeting ale swoje spostrzeżenia zachowam dla siebie) i coś Ciebie pewnie uderzyło w komentach innych.
Ja całe swoje życie staram się być obiektywnym i równym wobec wszystkich - może nie zawsze mi wychodzi, ale na ogół tak. Mam swoje zdanie i je reprezentuję - nie blokuję zdania innych na mój temat tylko staram się to "zrozumieć"...
[#10] Re: O co cho?

@Tom Rain, post #9

Informuję cię zatem, że nic mnie nie "uderzyło". Temat założyłem w celach organizacyjnych i po zakończeniu imprezy po prostu uznałem, że kontynuowanie go nie ma już sensu. Tyle. Jeśli chcesz, możesz założyć drugi - "opinie nt. imprezy u _artiego". Nie widzę przeszkód.

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2014 20:58:37 przez _arti
[#11] Re: O co cho?

@_arti, post #10

Chyba nie powinienem, ale dodam - odbylo sie, bylo kameralnie ale bardzo fajnie, kto byl ten wie, kto nie byl a rzucal okiem na stream ma prawo czuc niedosyt czy rozczarowanie, nastepnym razem lepiej przyjechac zamiast narzekac, koniec komentarza, haters gonna hate.
[#12] Re: O co cho?

@_arti, post #10

Mialem cos napisac, ale ugryzlem sie w jezyk i poprzestane na przekazie graficznym:

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem