kategoria: AmiMajówka
[#31] Re: AmiMajówka 2014

@madman15, post #30

Aghh, juz nie wazne, stary nie dal mi wolnego i musze zasuwac do tyry. Wezme ze soba Powerbooka i zjawie sie po pracy, pewnie kolo 13.00
[#32] Re: AmiMajówka 2014

@Skrzyp, post #1

Prośba dot. jutrzejszej Amimajówki....
Niestety, nie mogłem pożyczyć tego modemu do Aero2 co go miałem ostatnio... w związku z czym nie mam jak udostępnić netu. Czy ktoś z uczestników mógłby przynieść modem 3G? Najlepiej z kartą SIM, ew. służę moją do Aero2 (o ile dany model będzie współpracował z Aero). Router Wifi będę miał.
[#33] Re: AmiMajówka 2014

@wali7, post #32

Ja przyniosę router z USB jak zwykle, ale pong777 mówił, że ma kartę z 5GB internetów z modemem, więc sobie poradzimy. A jak nie, to do mojego telefonu wsadzimy i polecimy tetheringiem na partyzanta :P
[#34] Re: AmiMajówka 2014

@Skrzyp, post #33

Ja mam router CDMA z Orange i kartą 5 GB właśnie. Może pracować jako LTE/HSPA/3G/EDGE/CDMA. Z mapek zasięgu widzę, że różnie może być z zasięgiem. Kilkadziesiąt metrów od punktu spotkania jest już ok. Jeszcze mam dongla z Polsatu, do którego można przełożyć kartę Orange albo thetering z telefonu z iPlusa tylko tam jest 3 GB około. Damy radę.
[#35] Re: AmiMajówka 2014

@pong777, post #34

Zaorane.
[#36] Re: AmiMajówka 2014

@Skrzyp, post #35

.. i to dokładnie. Pozdrawiam wszystkich bywalców... i tych co (jak zwykle)* nie dotarli
:)
-------------------
*niepotrzebne skreślić
[#37] Re: AmiMajówka 2014

@Skrzyp, post #35

Ano fajnie było.
Pozdrawiam wszystkich.
[#38] Re: AmiMajówka 2014

@MaaG^dA, post #36

Nie rezonuj, Marian. Chełm mam już prawie zaklepany (trzymaj kciuki!).

P.S. Jak było?

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2014 20:48:49 przez recedent
[#39] Re: AmiMajówka 2014

@recedent, post #38

Jak było ? Fajnie.. dopóki jakieś zamaskowane facjaty się nie pojawiły.. i nie były to zielone ludki...
[#40] Re: AmiMajówka 2014

@MaaG^dA, post #39

Gdzie zdjęcia .......
[#41] Re: AmiMajówka 2014

@recedent, post #38

Bardzo fajnie, byłem tylko 3h, ale przegadałem cały czas z chłopakami. Dzięki za imprezę, postaram się przyjechać również na kolejną i na dłużej. Na PH będę dwa dni, pewnie czasu na pogadanie nie zabraknie.
[#42] Re: AmiMajówka 2014

@flops, post #41

Ja właśnie dotarłem do domu :)
Podziękówa za imprezkę OK, na następnej najprawdopodobniej mnie nie zabraknie :)
[#43] Re: AmiMajówka 2014

@Drako^BB, post #40

tutaj są zdjęcia:
Amimajówka 2k14

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2014 09:05:45 przez Rafael/ARMO
[#44] Re: AmiMajówka 2014

@Rafael/ARMO, post #43

Dzięki za imprezę :)

A co do tego laptopa, to według tej strony rzeczywiście może to być ekran plazmowy :)
[#45] Re: AmiMajówka 2014

@madman15, post #44

Pozdrowienia dla wszystkich znanych i w końcu osobiście poznanych szeroki uśmiech
[#46] Re: AmiMajówka 2014

@Rafael/ARMO, post #43

Fotka 45 - szpieg z krainy deszczowców ? :D
[#47] Re: AmiMajówka 2014

@superbonio, post #42

Miło było poznać szeroki uśmiech
Na prv.

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2014 11:31:17 przez BULI
[#48] Re: AmiMajówka 2014

@Skrzyp, post #1

Dzięki za imprezę. Czas leciał bardzo szybko. Do następnego spotkania!

Szczególne podziękowania dla superbonio za pomoc.
[#49] Re: AmiMajówka 2014

@pong777, post #48

Nie miałeś kłopotów w domu, żonę udało się ugłaskać?

Dzięki za towarzystwo i szybką podwózkę (180km/h)
[#50] Re: AmiMajówka 2014

@BULI, post #49

Nie było tak źle :D udobruchałem zakupami :D Zresztą dni miasta Łańcuta niedługo to wyskoczymy na koncert. Testy medkowe w toku...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem