[#1] Party 8 bit w Siemianowicach Śląskich - są chętni?
Witajcie,

Po ostatnim SACPie rozmawiałem z Alfem i Domanem, że w sumie nie ma gdzie i kiedy posiedzieć przy sprzęcie 8 bit, który posiadamy. SACP jest głównie nastawiony na amigowanie (i dobrze), ale chcielibyśmy zrobić imprezę o takim samym założeniu jak SACP tylko z komputerami i konsolami 8bit. Zatem wszystkie C64, małe Atari, Spectrumy, Pegasusy i inne 8 bitowe sprzęty obowiązkowo mile widziane. Wszystkie zasady organizacyjne byłyby takie jak na SACP czyli:

- wjazd 10zł, dzieci do lat 12 i panie gratis
- miejsce party to co SACP czyli MDK Jordan w Siemianowicach Śląskich, ul. Chopina 2
- Start (na razie wstępnie 29.11.2014 , w godzinach 9.00-21.00 - do potwierdzenia!)
- rozgałęziacze prądowe w zakresie uczestników, podobnie sprzęt (kompy, monitory, konsole, telewizory, itp.)
- party typowo sprzętowe tak jak na SACP, bez wstawek biesiadnych.

Dajcie w tym wątku znać, czy was taka impreza interesuje i kto by się pojawił na niej. Jeżeli będzie spore zainteresowanie, a z czasem ciasno, możemy zorganizować imprezę np. w styczniu lub lutym 2015r. Od frekwencji na pierwszym party zależy jego przyszłość.

Nazwa party nie jest jeszcze ustalona, może Silesian 8bit Party?

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2014 21:45:52 przez Azzorek

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2014 21:46:05 przez Azzorek
[#2] Re: Party 8 bit w Siemianowicach Śląskich - są chętni?

@Azzorek, post #1

Jestem jak najbardziej za. Sprzętu mi nie brakuje. Innym pewnie też nie. Tylko pytanie - zmieścimy się ?
[#3] Re: Party 8 bit w Siemianowicach Śląskich - są chętni?

@Esio, post #2

W MDK Jordan jeszcze nigdy miejsca nie zabrakło :) . Jest gdzie rozłożyć sprzęt bez obaw :) . Pytanie tylko, czy w ogóle ktoś poza mną o dwoma współorganizatorami będzie.

Pozdrawiam,

Azz
[#4] Re: Party 8 bit w Siemianowicach Śląskich - są chętni?

@Azzorek, post #3

Byłem zaledwie raz na SACP, i było w sam raz. Widziałem zaś, że na innych spotkaniach robiło się ciasno. Ale to dobrze, że ludzi nie brakuje. Nie widzę odzewu ze strony innych forumowiczów, chyba ostro świętują niepodległość
[#5] Re: Party 8 bit w Siemianowicach Śląskich - są chętni?

@Azzorek, post #1

Yup! Ja jestem chętny, 8bitów też mam kilka :)
Aczkolwiek ten termin mi totalnie nie pasuje.... w grudniu może być też ciężko, ale w styczniu już mogłoby się udać :) tydzień po tygodniu SACP i 8bitParty?

Fajnie by było :)
[#6] Re: Party 8 bit w Siemianowicach Śląskich - są chętni?

@Azzorek, post #1

Postaram się wpaść, ale z Amigą, bo moje C64 jest na razie w trakcie składania :)
Mogę ew. zabrać GameBoy Color, w końcu to 8bit :D

Przy okazji, czy ktoś mógłby zajrzeć w moją A600? Wiesza się randomowo (najczęściej przy demach, gry o wiele rzadziej) i obawiam się że to już kondensatory.
[#7] Re: Party 8 bit w Siemianowicach Śląskich - są chętni?

@Azzorek, post #1

OK
[#8] Re: Party 8 bit w Siemianowicach Śląskich - są chętni?

@AceMan, post #6

Ace - jak będziesz to możesz zabrać mój kubek (który wygrałem w SlamTilt) i drugi, który zamówił u Ciebie Lokaty.
Jak się zjawię (możliwe, że z młodym na parę godzinek) to bym sobie skonfiskował :)
[#9] Re: Party 8 bit w Siemianowicach Śląskich - są chętni?

@Azzorek, post #1

Cześć !
Pisze się w 100 % naa takie party. Zabiore moją kilerską atarkę :D Może w końcu z Alfem przejdziemy Draconusa :P I Chętnie bym z kimś skończył całe Robbo ;p
[#10] Re: Party 8 bit w Siemianowicach Śląskich - są chętni?

@Azzorek, post #1

Hejka! No jasne, że się piszę :) C64 lub C128 pod pachę i do Siemianowic. Termin mi troszkę nie pasuje, ale grudzień jest OKOK
[#11] Re: Party 8 bit w Siemianowicach Śląskich - są chętni?

@biax, post #10

Ja tak samo :)
[#12] Re: Party 8 bit w Siemianowicach Śląskich - są chętni?

@Vato, post #11

Teraz kwestia terminu.

Listopad już raczej odpada. Zostaje grudzień 2014 lub styczeń 2015r. Na styczeń wypada następny SACP, poza tym jest też plan imprezy w Małopolsce.
Może w tym grudniu spróbujmy, tylko że mamy do dyspozycji 6-go i 13-go. Jak na te dni się zapatrujecie? Ewentualnie można ustawić na spokojnie luty 2015r.

Pozdrawiam,

Azz
[#13] Re: Party 8 bit w Siemianowicach Śląskich - są chętni?

@Azzorek, post #12

Oj, jeżeli nie 29.11 to w moim wypadku dopiero 2015 wchodzi w grę...

@Wojt - jasna sprawa :)
[#14] Re: Party 8 bit w Siemianowicach Śląskich - są chętni?

@AceMan, post #13

Mam rozumieć, że 29 listopada mam sobie zarezerwować na coś innego ? Kombinujcie coś, mam parę tematów do opanowania, to by była dobra okazja. A jeśli nie to rzucajcie terminami.
[#15] Re: Party 8 bit w Siemianowicach Śląskich - są chętni?

@Esio, post #14

Listopad odpada. Myślę, że najbardziej realny i spokojny do opanowania z terminami jest luty 2015r. Na razie tłumu chętnych nie ma ale jeśli o mnie chodzi, na tłumach mi nie zależy . Lepsze niewielkie, konkretne grono niż ludzi kupa i d..pa .

Pozdrawiam,

Azz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem