[#1] Kalendarz imprez na 2015 rok
Będąc na III imprezie i rozmawiając z Draco^BB doszliśmy do wniosku, że fajnie byłoby zrobić kalendarz imprez na 2015 rok - miejsce i data po to żeby nie nie było problemu z tym, że dwie imprezy w PL wypadają w ten sam dzień i robią sobie konkurencje. Póki co znany jest termin AmiParty XVI. Łatwiej też będzie wyhaczyć miesiące w których nic się nie zapowiada i można będzie w nie "wskoczyć". Prośba też do Adminów/Moderatorów o pomoc.
[#2] Re: Kalendarz imprez na 2015 rok

@pong777, post #1

Od zawsze na głównej PPA jest Kalendarz imprez. O to chodzi?
[#3] Re: Kalendarz imprez na 2015 rok

@APC74, post #2

Może bardziej w innym znaczeniu - w sensie miejsca/wątku gdzie możemy wcześniej dyskutować z wyprzedzeniem o terminach. AmiParty ma już datę a nie jest naniesione jeszcze w kalendarzu PPA - powinna być opcja w tym kalendarzu np. termin zaplanowany (w sensie jeszcze nie pewny).

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2014 10:35:14 przez pong777
[#4] Re: Kalendarz imprez na 2015 rok

@APC74, post #2

To jest dobry punkt jak już wiesz że impreza będzie w tym dniu na 100 % ;)
Bo termin AmiParty jest już znany . A pewnie letnia edycja będzie w Lipcu/Sierpniu .
I fajnie było by mieć miejsce gdzie ludzie dzielili by się wiedzą o imprezach wcześniej że coś planuja .A ostatnio tego sporo jest nie to co 6 lat temu :)

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2014 23:52:39 przez Drako^BB
[#5] Re: Kalendarz imprez na 2015 rok

@Drako^BB, post #4

Popieram tą zacną ideę
[#6] Re: Kalendarz imprez na 2015 rok

@BULI, post #5

Witam,

Zdecydowanie polecam śledzenie kalendarza imprez na PPA i przy okazji dziękuję Adminom PPA za wsparcie jakie zawsze okazywali imprezie RK-LE (nie jest to podliz tylko realne podziekowania za realne wsparcie - od publikacji informacji po sprawy hostingowe).

A w temacie wątku, który uważam za całkiem słuszny, bo imprez coraz więcej (co cieszy) i może to wspomóc organizatorom rozplanowanie terminów oraz ułatwi uczestnikom planowanie własnego kalendarza. Ze swojej strony, jako organizator "RetroKomp / LOAD ERROR" mogę napisać o edycji 2015, że choć to jeszcze kawał czasu i w tej chwili nie mogę na 100% potwierdzić 2-częściowej edycji (mogę na 95%, wszystko idzie w dobrym kierunku, rozmowy trwają - sprawy budżetowe), to już dziś mogę zdradzić, że:

* powróci RetroKomp Game Compo (konkurs na nową grę, która powstała po RK-LE'13)
* bardzo wstępny termin: połowa października 2015 (10-11.10 lub najprawdopodobniej 17-18.10)
* miejsce imprezy to jak 3 poprzednie edycje: Scena Muzyczna GAK w Gdańsku

Tak więc Game Developers - czas start! :)

Kolejne wieści zapewne po nowym roku.
Pozdrawiam.

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2014 14:44:22 przez sachy
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem