kategoria: AmiParty
[#1] Amiparty noclegi
Proszę o zgłoszenia na miejsca noclegowe. Ceny jak poprzednio około 30zł/osobodoba.
Na razie rezerwacje mają:
1. Krashan piątek-niedziela - 1 miejsce.
2. Ekipa rzeszowska (DiskDoctor i spółka) - 4-5 miejsc.

Mogłem o kimś zapomnieć, jakby co to się przypominać. Rezerwacje w tym wątku. Ilość miejsc ograniczona (jest ok. 5 pokoi po 3-4 miejsca). Jak nie wystarczy to pozostaje podłoga. :)
[#2] Re: Amiparty noclegi

@Jenot, post #1

Jak mogłeś zapomnieć o mnie :) piątek-niedziela :) por favor
[#3] Re: Amiparty noclegi

@Mariodj, post #2

Ty jesteś organizatorem-terminatorem - nie śpisz. ;P
[#4] Re: Amiparty noclegi

@Jenot, post #3

Podoba mi sie :)
[#5] Re: Amiparty noclegi

@Jenot, post #3

Ostatnio trochę spaliśmy na raty :P Kto ile dał radę wytrzymać. Trzy dni to ostry maraton. Szczególnie jak się miesza różne rodzaje wysokooktanowych paliw ;)
[#6] Re: Amiparty noclegi

@Jenot, post #1

Poproszę sobota-niedziela, nie wiem czy dojadę w piątek, a jak dojadę to sobie poradzę 😊.
[#7] Re: Amiparty noclegi

@Jenot, post #1


2. Ekipa rzeszowska (DiskDoctor i spółka) - 4-5 miejsc.


Dokładnie wedle rozeznania, potrzebujemy 3-4 miejsca do spania w piątek i 4-5 miejsc w sobotę.
[#8] Re: Amiparty noclegi

@Jenot, post #1

Ja dotrę w Piątek, miejsca 2-3, do Niedzieli mam zamiar pozostać :)

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2015 11:33:01 przez superbonio
[#9] Re: Amiparty noclegi

@superbonio, post #8

Dopisane. Zarezerwowane 11 miejsc.
[#10] Re: Amiparty noclegi

@Jenot, post #9

Tomek, dla mnie sobota/niedziela :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem