[#61] Re: Amigowisko edycja II

@pong777, post #60

W Rzeszowie będzie impreza na jesieni - żeby było jasne. Szczegóły w okolicach lipca.

Zapraszamy.
[#62] Re: Amigowisko edycja II

@DiskDoctor, post #61

Trzymam kciuki za impre w Rzeszowie :) lubię to miejsce :)
[#63] Re: Amigowisko edycja II

@Mariodj, post #62

potwierdzam. będę.
[#64] Re: Amigowisko edycja II

@JacK_Swidnik, post #63

Oooo to bardzo dobra wiadomość :)
[#65] Re: Amigowisko edycja II

@JacK_Swidnik, post #63

OK
[#66] Re: Amigowisko edycja II

@JacK_Swidnik, post #63

I to jest kolejna dobra wiadomość dnia dzisiejszego :) lecimy we 4ech w takim razie :)
[#67] Re: Amigowisko edycja II

@Mariodj, post #62

No to odliczamy...
8:30 odjazd z Buli do Maag^dA a potem partypleace.
Chce ktoś ROMy 3.1 lub Goteka?
[#68] Re: Amigowisko edycja II

@recedent, post #1

przyjade na dwie godzinki :) wiecej czas nie pozwoli
[#69] Re: Amigowisko edycja II

@pong777, post #67

Impreza jeszcze trwa, ale ode mnie już dzięki wielkie za ciepłe przyjęcie na imprezie i poświęcony czas przy rozgrzebywaniu mojej A1200 zwłaszcza Jackowi OK
To naprawdę frajda spotkać ludzi "siedzących w amidze" po prawie 20 latach. Ale jak to mówią - lepiej późno niż wcale.

czas wrócić do protrackera

pozdrowienia,
Franz
[#70] Re: Amigowisko edycja II

@Franz1974, post #69

Pisz moduł na MSX Compo na Amiparty w sierpniu. Mam nadzieję, że MarioDJ już Cię tam przekona na miejscu ;)
[#71] Re: Amigowisko edycja II

@Jenot, post #70

jam nie wiedział że to muzyk :( i nam uciekł :(
[#72] Re: Amigowisko edycja II

@Mariodj, post #71

Goń...
[#73] Re: Amigowisko edycja II

@Jenot, post #72

żeś powiedział.. i pogonił..
[#74] Re: Amigowisko edycja II

@recedent, post #1

Dzięki śliczne za kameralną ale udaną imprezę :)

Lokalizacja zakwaterowanie Party place na świetnym poziomie :) oby tak dalej mam nadzieje że impreza się rozwinie.

Moja nawigacja na dwa głosy Drako VS Magius spisała sie praktycznie na medal ;) dzięki :)

Do następnego spotkania mam nadzieje juz niebawem na Amiga Eastern Meeting nad jeziorem Białe w MarXowych pieleszach :)
[#75] Re: Amigowisko edycja II

@recedent, post #1

Dzięki za fajna impreze :)
I czekam na kolejne edycje w przyszłości
[#76] Re: Amigowisko edycja II

@recedent, post #1

Ja też dziękuję za przygarnięcie na bardzo krótki czas, i za nakarmienie darmową zupą z bardzo dużego talerza :)
W sumie to zacząłem żałować, że nie pomyślałem wcześniej i nie zadziałałem w kierunku zostania do niedzieli.

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2015 22:05:14 przez wali7
[#77] Re: Amigowisko edycja II

@wali7, post #76

A no szkoda i to bardzo
[#78] Re: Amigowisko edycja II

@wali7, post #76

Zerknij w galerie link CHALU na fejsiku ;) Miło było poznać, pozdrawiam :)
[#79] Re: Amigowisko edycja II

@Mariodj, post #78

Świetna impreza, piękna dokumentacja. Dzięki Panowie za spotkanie.
[#80] Re: Amigowisko edycja II

@Franz1974, post #69

Bardzo miło było spotkać ok, racja Czekamy na rezultat Twojego powrotu do Protrackera OK
[#81] Re: Amigowisko edycja II

@fazior, post #79

Bardzo miło i sympatycznie było. Super miejscówka i jedzenie- dzięki Recedent za Twoją mrówczą pracę przy organizacji, oraz towarzystwo OK - pozdrowienia dla Jerzyka szeroki uśmiech

Fazior- miło było spotkać na żywo- pozdrówka dla Pani Faziorowej i małego Faziątka OK

Juen, dzięki za prezentację dema waszej giercy. Zapowida się wielce smakowicie szczególnie z grafiką Koyot1222 OK (w kwestii udźwiękowienia ja i Drako mamy już przygotowany zestaw sampli

Drodzy Chełmianie, w tym okolica (Mario, musisz pogonić BIAXa za ten Monitor a i masz super system- kto Ci go stawiał?), oraz rodzina i w ogóle wszyscy, którzy byliście na miejscu, dzięki za dobrą zabawę i super towarzystwo! OK

Tak jak przypuszczaliśmy i jak widać po zdjęciach, firanka się sprawdziło- w ogóle nie widać kto jest po drugiej stronie i co robi- Drako, dzięki za krople żołądkowe

Jacek (i Hołek ), dzięki za transport i towarzystwo (oraz A4000, CS PPC, CV PPC) OK

Tych których nie było, niech żałują!

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2015 10:04:09 przez BULI
[#82] Re: Amigowisko edycja II

@Franz1974, post #69

Franz - powracaj powracaj bo program cały czas zacny. Niestety nie pomogłem na tyle na ile bym chciał i niedosyt pozostaje.

Organizatorom dziękuję za bardzo udaną imprezę, za trud włożony w przygotowanie, życzliwość okazaną na miejscu, dobrą cenę za gazetki, pyszny obiad, rozwieszenie plakatów.

Współtowarzyszom - za atmosferę, obecność, fajny klimat

Kolegom z auta - za dotrzymanie towarzystwa w długiej drodze, ciekawe tematy rozmów i kilka litrów LPG :)
[#83] Re: Amigowisko edycja II

@BULI, post #81

No trzeba będzie sie z Biaxem spiknąć i sprawdzić jego sztukę monitorka bo to chyba już ostatnie co można tu sprawdzić.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem