[#31] Re: RESETkání (Czechy, Brno)

@michal_zukowski, post #30

A co byś wolał w notatniku pod MorphOSem?
[#32] Re: RESETkání (Czechy, Brno)

@michal_zukowski, post #30

Gdzie jest prezentacja w powerpoincie?
[#33] Re: RESETkání (Czechy, Brno)

@Leon, post #31

Mój drogi, sfrustrofany przyjacielu, amigowych możliwości jest aż nadto: Scala, Hollywood, a w ostateczności nawet Google Docs pod amiprzeglądarką jest bardziej amigowy niż PowerPoint. Muszę Cię zmartwić, MorphOS nie ma "notatnika", tylko systemowy edytor o swojsko brzmiącej nazwie "Ed". Może w OS4 jest "notatnik", stąd to przejęzyczenie?
[#34] Re: RESETkání (Czechy, Brno)

@recedent, post #33

Czyli tak jak myślałem poza amigowymi programami typu Scala czy Hollywood pod MorphOSem pozostaje z morphosowych programów tylko notatnik ze wsparciem 3D .
[#35] Re: RESETkání (Czechy, Brno)

@Lisiak4, post #1

Czesc
Nie wiem czy to Ciebie lub kogos z twoich przyjaciol spotkalem przez przypadek na Revision w tym roku?
[#36] Re: RESETkání (Czechy, Brno)

@Phibrizzo, post #35

Do Revision jazdy chłopców od nas demosceny grupa ArtWaY. Użytkownik Jack-3d jest z grupa ArtWaY i organizuje Amiga działania RESETkání tutaj w miasto Brno.

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2015 22:49:12 przez Lisiak4
[#37] Re: RESETkání (Czechy, Brno)

@Lisiak4, post #36

Mój wkład w RESETkání (dostępne tylko na Youtube).

Tekst:

..... Witam, Trochę zaprogramowany. Muzyka przez looke. Chciałem użyć...

inny MOD, ale mam tylko ten MOD dostępne. Dziś w sobotę w nocy, jak I ...

na RESETkání, czyli na 02.05.2015 o 21:55, udało mi się połączyć z looke i dał mi pozwolenie ...

wykorzystać swoją modę, więc doczekać się tutaj całkiem vypeckujem !!! Napisałem to ...

Miałem coś RESET. Mój pierwszy tekst przewijanie.

Zaprogramować w Pythonie, inny język muszę użyć innego czasu ...;).

Chciałbym pozdrowić kilka osób ...

https://www.youtube.com/watch?v=2ay5LyRyaHE
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem