kategoria: AmiParty
[#181] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@Sokok, post #155

Party wyśmienite. Warto było przeżyć te pełne przygód 12 godzin podróży w jedną stronę (i nieplanowane nocowanie pod McDonaldem :D) z zapaleniem gardła i gorączką :D

Rewelacyjne partyplace ze wszystkim co potrzebne a nawet więcej. Doborowe towarzystwo i fajne spontaniczne atrakcje :) Polecam to party każdemu! Wpisuję je na stałe do kalendarza i będę starał się przyjeżdżać tak często jak to możliwe (miejmy nadzieję bez choroby, przez którą nie miałem siły nawet poskakać pod bigscreenem! #wstyd)

Trzeba tylko popracować nad organizacją kompotów. Podstawowa zasada numer 1 - sprawdzić wszystko parę godzin przed ;)
[#182] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@AceMan, post #181

Czapki z głów! AmiParty to takie wybuchowe połączenie imprezy demoscenowej, giełdy komputerowej, kanciapy szalonego elektronika i ulubionej knajpy z rodzinnego miasta . Zdecydowanie moje klimaty! Dziękuję za możliwość przeniesienia się na jeden dzień do innego świata. Pozdrawiam wszystkich z którymi miałem okazję się spotkać, porozmawiać, pośmiać się i wypić browarka. Było wspaniale! Do zobaczenia na następnej imprezie!

ps. zakosiłem komuś kabelek 2xmini-jack (zielono - niebieski). Dajcie znać kogo pozbawiłem kabla.
ps2. "Enjoy the Silence" w wykonaniu DiskDoctora pozostawiło trwały uszczerbek na moim zdrowiu psychicznym .

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2015 14:09:05 przez MarX
[#183] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@AceMan, post #181

Podstawowa zasada numer 1 - sprawdzić wszystko parę godzin przed


Ale to jest ogólnie najważniejsza zasada w życiu, nie tylko dotycząca kompotów!!
[#184] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@Sokok, post #1

Dziękuję organizatorom za super imprezę oraz Jurkowi za pomoc przy Miniaczu. Żałuję, że tak krótko mogłem być. Przepraszam za brak pożegnania ale zaspałem i musiałem pruć do siebie na inną, rodzinną imprezę. Miło było się spotkać ze starymi znajomymi jak i z osobami, które spotkałem pierwszy raz w realu. Serdecznie zapraszamy z kolegami do Rzeszowa na 21.11.

PS.

Na następny raz ostrzeżcie pośpiesznych o tym fotoradarze pomarańczowym w centrum z ograniczeniem do 40km/h. Ciekawe ilu z Partowiczów będzie miało jeszcze jedną materialną pamiątkę z Chełma



Ostatnia aktualizacja: 17.08.2015 15:31:06 przez pong777
[#185] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@pong777, post #184

Na następny raz ostrzeżcie pośpiesznych o tym fotoradarze pomarańczowym w centrum z ograniczeniem do 40km/h. Ciekawe ilu z Partowiczów będzie miało jeszcze jedną materialną pamiątkę z Chełma


Oj szkoda
[#186] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@AceMan, post #181

Aceman: Od wczoraj sypię popiół na głowę za MSX multi Compo ;)
Produkcje dostępne pod adresem: http://chal.pl/Amiparty17/Prods
Tylko kilka uwag do Mutlichannel - pracę V0yagera odtwarzajcie w Hively Trackerze, Ijona Tichego w DB 2.21, obie prace Krashana w DB3, Acemana i Daktiego w Milky Trackerze. Utwory Krashana dają się otworzyć w Milky Trackerze ale ten nie obsługuje wszystkich użytych przez autora efektów Digiboostera.


Ostatnia aktualizacja: 17.08.2015 17:21:43 przez Jenot
[#187] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@Jenot, post #186

Gdzieniegdzie są problemy z uprawnieniami na serwerze:

Forbidden
You don't have permission to access /Amiparty17/Prods/GFX Compo/APC74_Smocza_wyspa/Smocza_wyspa.txt on this server.
Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2.4.10 (Linux/SUSE) Server at chal.pl Port 80


Może jakimś chmodem/chownem -R to przelec.
[#188] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@Jenot, post #186

Moje moduły można też odtworzyć pod Windowsem w XMPlay korzystając z tej wtyczki.
[#189] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@Sokok, post #187

Już powinno być dobrze.
[#190] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@Jenot, post #189

Gdzie można kupić taką przejściówkę CF-IDE kątową, jaka była w nagrodach? :)
[#191] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@AceMan, post #190

Nagrodę ufundował użytkownik ppa - Architect1200. Trzeba było krzyczeć, że wolisz to od Sakury ;P

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2015 18:27:21 przez Jenot
[#192] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@AceMan, post #190

Aceman: Chcesz się zamienić na licencję do DigiBoostera 3.x? :)

Żałuje, że nie mogłem być na AmiParty, ale miałem mega kaca po poprzednim dniu (wieczór kawalerski) i w sumie mam do siebie pretensję, bo na upartego bym dojechał, tym bardziej, że byłem w Lublinie, a nie w Wawie :( Następnym razem nie przepuszczę AmiParty! (Drako, szykuj stół do amiping-ponga ;) Jednocześnie dziękuję sponsorom: Architect1200, Pong777, ??? za nagrody. Teraz muszę kupić Amigę 1200 / 600, aby z nich skorzystać ;)
[#193] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@Dakti, post #192

A Ty myślisz że dlaczego dostałeś te nagrody? ;)
[#194] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@Jenot, post #193

Kolesiostwo! Żądam powtórzenia wyborów!
[#195] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@Sokok, post #194

To my tu dbamy, żeby tradycja w narodzie nie zaginęła i żeby Dakti na nasępne Compo robił moduły na Amidze a tu takie bezpodstawne posądzenia? ;)
[#196] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@Jenot, post #195

Tak jest! To wszystko każe nam powiedzieć mocno, i stanowczo! Emulatorowym skrytoukładaczom modułów, mówimy stanowcze.. NIE! :D Prawdę mówiąc te dwa protrackerowe moduły zrobiłem na swojej pierwszej A1200 jakieś 18-20 lat temu, lekko tylko poprawiłem na winuae przed wysłaniem. Niestety kopiowanie patternów alt+F4 wyłącza emulator, dlatego muszę je wycinać alt+f3 i wklejać dwa razy alt+f5 ;)

Ps1. Jenot: wkleisz punktacje na forum ile punktów dostały konkretne prace? (msx i gfx)

Ps2. Aceman: lub może masz już licencję na db3 i chcesz jedną z nich odsprzedać? Proszę o uwzględnienie rabatu, raz już dofinansowałem twój budżet kupując od ciebie podkładkę pod mysz z nadrukiem protrackera na Pixel Heaven rok temu ;)
[#197] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@Dakti, post #196

A jak ktoś jest morphosowym skrytoukładaczem? Dokończyłem pod DB3 swój -nastoletni moduł, a potem wyeksportowałem go do MOD pod DB 2.21. Acha, chciałbym z tego miejsca serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali głos na Rrwa.mod :)
[#198] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@recedent, post #197

wielkie brawa dla Chełm Legion za imprezę!
musiałem wcześniej wyjechać....


niestety zabrakło cieniasa z X1000, w tym wypadku X1K jest przedłużeniem przyrodzenia!

Ps. AceMan jak coś pisz do mnie na PM
[#199] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@Dakti, post #192

Aceman: Chcesz się zamienić na licencję do DigiBoostera 3.x? :)


Sorry, nope :P

te dwa protrackerowe moduły zrobiłem na swojej pierwszej A1200 jakieś 18-20 lat temu, lekko tylko poprawiłem na winuae przed wysłaniem.


Słychać różnicę, porównując do .digi :)
[#200] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@AceMan, post #199

Aceman: dorzucę jeszcze power bank do kompletu ;) a tak serio to luzik, czekam na twoje produkcje w db3 - teraz to już nikt nie będzie miał z tobą szans na party ;) teraz nikt nie ma... pozamiatane. A co do podkładki to dobra robota - codziennie szoruje po niej myszką w robocie i wcale nie fałszuje ;) Przy okazji również dziękuję wszystkim, którzy głosowali na moje modki, dzięki :)
[#201] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@MarX, post #182

W sprawie kabelków to jak ustaliliśmy z Marxem mam kątowy chinch - jack jasny po AEM jeszcze najprawdopodobniej Stony-ego plus przy pakowaniu niedzielnym został czarny przewód minijack - minijack.
Ja natomiast poszukuje śrubokręcidła płaskiego czerwono żółtego :)
[#202] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@Mariodj, post #201

Było daleko, ale warto było tłuc się tyle kilometrów. Party było przecudowne!!! Dzięki wszystkim za cudnie cudowną atmosferę! Tak się bawić można tylko na wschodzie!
Widzimy się na następnym party mam nadzieję w takim samym lub większym składzie.

Buziaki
[#203] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@Mariodj, post #201

Śrubokręt mam ja. Mam też czyjś przewód minijack chinch (czarny, krótki), wydaje mi się że to nie mój.
[#204] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@Jenot, post #203

pokojowa wymiana okablowania ;)
[#205] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@Mariodj, post #204

cześć,

dziękuję Wszystkim za wspaniałe party i najlepsze urodziny w życiu, powinien tu być wymieniony każdy partowicz z osobna, ale jeszcze mi się ręce trzęsą i nie będę się rozpisywał. Jesteście kochani! Specjalne podziękowania dla dziewcząt za pomoc i obecność. Pozdrowienia ode mnie i Lucyny.

Zdjęcia z Amiparty 17 w krzywym obiektywie
[#206] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@il_capitano, post #205

Grxmrx pożera Amigę ;)

Piękna impreza, pozazdrościć.
.
[#207] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@il_capitano, post #205

Piękne zdjęcia. Wspaniała impreza, ale co najważniejsze wspaniali ludzie. Dziękuję wszystkim za przybycie i za udział. Żadne słowa nie oddadzą klimatu, atmosfery i pozytywnej energii. Tam po prostu trzeba było być!!! Dzięki!! OK
[#208] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@Sir_Lucas, post #207

Dziękuję organizatorom i uczestnikom za super zabawę (w piątek to nawet zbyt dobrą ).
Miło jest znowu spotkać się w realu na rozmowach i zabawie.
Do zobaczenia za rok! OK
[#209] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@stachu100, post #208

Staszku zawsze może być lepiej a co w rodzinie sie dzieje w rodzinie zostaje :)

Mam nadzieje że to za rok to już na najbliższej 18 tej zimowej edycji :)
[#210] Re: AmiParty 17 (czyli jeszcze niepełnoletnie)

@stachu100, post #208

Nie wiem czy rok wytrzymamy .... :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem