[#1] 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)
Witajcie,

Zakładam nowy wątek aby nie było bałaganu. Od dawna temat kiełkował (imprezę planowałem jeszcze na grudzień 2014r), teraz wreszcie się skrystalizował. Wiem, że część z Was była zainteresowana taką imprezą w tym ja również. Na SACP zawsze szkoda mi przywozić moje C64 bo nawet 12 godzin dla samej Amigi to za mało.

Teraz szczegóły. Ci co jeżdżą lub byli na SACP trafią bez problemu, bo lokalizacja jest dokładnie ta sama. Termin zabukowany, mam umowę i kasa przelana więc realność na spotkanie raczej 100%.

Data imprezy: 27 czerwca 2015r (sobota)
Czas: 9.00-21.00
Gdzie: w Młodzieżowym Domu Kultury "Jordan" ul. Chopina 2 w Siemianowicach Śląskich
Wjazd: 10zł od osoby (dzieci do lat 12 i panie - gratis)

Charakter imprezy będzie dokładnie taki sam jak amigowego SACP z tym, że bawimy się na sprzęcie ośmiobitowym. Zatem ludzie, odkurzcie swoje Commodorki, Spectrumy, Atari, Schneidery, Pegasusy, Nintendo, i inne sprzęty z epoki i zapraszam na meeting .

Sprawy organizacyjne dokładnie takie jak na SACP. Na miejscu będą stoły, krzesła i dostęp do sanitariatów. Sprzęt każdy przywozi własny, wliczając w to listwy zasilania, monitory/telewizorki, itp.

Byłoby miło gdyby ktoś z moderacji puścił newsa. Impreza co prawda nie jest amigowa, ale z pewnością dla Amigowców OK .

Tyle chyba ode mnie.

Wszystkie pytania w tym wątku proszę.

Pozdrawiam,

Azz
[#2] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@Azzorek, post #1

No i w końcu jest 8bit party :)
[#3] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@alf, post #2

No w końcu :) .

Jako atrakcję, planuję pokazać uczestnikom imprezy interfejs Mssiah do C64, który zamienia C64 w SIDowski syntezator sterowany poprzez MIDI. "Przyszedł" właśnie ze Szwecji, pobawiłem się nim i to naprawdę fajna sprawa OK .

Pozdrawiam,

Azz
[#4] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@Azzorek, post #1

Hmmmmmm....
[#5] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@Azzorek, post #3

Ja na pewno zabieram Atarynkę, ale pewnie i Komodę przewietrzę ;)
[#6] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@alf, post #5

Ja C128 :)

Chyba że mi wypadnie pracujący weekend..
[#7] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@Vato, post #6

Być może będę....
trochę sprzętu mógłbym zwieźć, jeśli będę :P

P.S. Optuję o przeniesienie wątku do działu Integracja - inaczej nie widać go po wejściu na FORUM!
Gdyby nie Lokaty to bym w ogóle nie wiedział.
[#8] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@WojT_GL, post #7

Ten wątek był w dziale integracja, ale najwidoczniej bardzo przeszkadzał. O newsie na portalu też mowy nie ma. Życie.

Pozdrawiam,

Azz
[#9] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@WojT_GL, post #7

Mam pytanie do Moderatorów forum :) :

Dlaczego temat "8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)" wylądował w dziale "Hyde Park", a nie został w dziale "Integracja" ?
Jak by nie patrzeć jest to impreza integracyjna.

Jeżeli chcecie powiedzieć że ta impreza nie jest Amigową i z tego powodu jest przeniesiona tutaj, to mam kolejne pytanie:

Co w takim razie robią nadal w dziale "integracja" poniższe tematy ? :

- GAME OVER MR. PACMAN// WROCŁAW// 16.08.2015
- Noc Muzeów 2015 - Łódź
- C64Power meeting - 15 lat w sieci - 9.1.2015 Cybermachina Katowice
- Muzeum Techniki przy TŁ Gdańsk - potrzebna pomoc
itp.

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2015 22:56:59 przez alf
[#10] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@alf, post #9

Alt, arti - nie robcie wsi. Przeniescie tam gdzie powinno byc coby wszyscy wiedzieli.
Jak chcecie to na jednej maszynie nakleimy logo amigi albo wyprodukujemy 8bitowa amige coby sie zalapalo :p
[#11] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@WojT_GL, post #10

Jak chcecie to na jednej maszynie nakleimy logo amigi albo wyprodukujemy 8bitowa amige coby sie zalapalo :p


Lepiej odpalić na Amidze Emulator ośmio-bitowej maszyny. Z ośmio-bitową Amigą mógł by być problem bo co z softem.


Czyli zamiast.

Charakter imprezy będzie dokładnie taki sam jak amigowego SACP z tym, że bawimy się na sprzęcie ośmiobitowym. Zatem ludzie, odkurzcie swoje Commodorki, Spectrumy, Atari, Schneidery, Pegasusy, Nintendo, i inne sprzęty z epoki i zapraszam na meeting .


Coś w tym Stylu.
"8bit" party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

Charakter imprezy będzie dokładnie taki sam jak amigowego SACP z tym, że bawimy się na sprzęcie ośmiobitowym Emulowanym na Amidze. Zatem ludzie, odkurzcie swoje Commodorki, Spectrumy, Atari, Schneidery, Pegasusy, Nintendo, i inne sprzęty z epoki, zawsze mogą się przydać...


Ostatnia aktualizacja: 03.06.2015 23:58:59 przez amizet
[#12] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@amizet, post #11

Hehe
Jak widac nawet admini w te odmety sie nie zapuszczaja ;) i nie komentuja ;)
Trzeba jakos inaczej naglosnic party :p
[#13] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@WojT_GL, post #12

Chciałem podziękować administratorom / moderatorom za spełnienie naszej prośby o przeniesienie na powrót tego tematu do działu "Integracja".
Bardzo dziękuję OK

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2015 17:51:57 przez alf

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2015 17:52:47 przez alf
[#14] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@alf, post #13

Noi super!!! Piwko dla adminow przy najblizszej okazji ;) a nuz na 8bit party ;p
[#15] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@alf, post #13

Allahu Akbar !!!

Pozdrawiam,

Azz
[#16] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@Azzorek, post #15

Z Allahem to ostrożnie bo co jak jakiś męczennik będzie sie chciał "zintegrować" i wysadzi was tam wszystkich w powietrze ?
[#17] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@Art, post #16

wie ktos jak tam dojechac transportem publicznym z krakowa? bo pkp.pl i rda.krakow.pl nie wie "Niepoprawna nazwa miejscowości" :)
[#18] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@juen, post #17

Bezpośredniego połączenia raczej nie znajdziesz. Najprościej dotrzeć do Katowic lub Chorzowa i stamtąd do Siemcow.
[#19] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@juen, post #17

A co na to e-podroznik.pl ?
[#20] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@Lokaty, post #18

Dokładnie, z Katowic są autobusy i tramwaj, z Chorzowa z tego co pamiętam, jedzie tramwaj.
[#21] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@Azzorek, post #1

Nie wykluczone że pojawię się. Kiedyś miałem Atari 800XL + sporo przeróbek i gadżetów. Pozostały tylko wspomnienia ale fajnie by było cofnąć się w czasie do tamtych lat :)
[#22] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@pekdar, post #21

Jak wszystko się ułoży po mojej myśli to zawitam z Commodą 128D +UK1541 oraz ZX Spectrum 128+2 Divide2k14. Będzie zabawa
[#23] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@Azzorek, post #1

Jeżeli ktoś coś ma typu jakiś kartridż do sprzedania, kasety z grami na C128 lub C64
albo inne akcesoria do komody to weźcie pliss :)
Ja wezmę jakiś kesz.

Mam C128 i magnetofon... więc mam braki w tym zakresie :D
[#24] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@Vato, post #23

Sorki Vato za opóźnienie, poszukam coś na taśmach i oddam za symbolicznego browca
[#25] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@biax, post #24

Luz Biax :)
Weź jeśli możesz kartridż z jakimś turbem, żebym mógł przetestować czy chodzi na C128 (podobno niektóre nie chodzą) :\
[#26] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@Vato, post #25

OK, poszukam jakiegoś Black Box-a :)
[#27] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@biax, post #26

Ja też z chęcią kupię jakąś kasetę z grą na C64. Szukam Robbo jakby ktoś miał :) .

Pozdrawiam,

Azz
[#28] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@Azzorek, post #27

Trzeba będzie jakiś most-wideo zrobić między Siemianowicami a Amsterdamem OK
[#29] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@_arti, post #28

Dokładnie, pomachamy Wam wraz z Petro, Jonem Hare i Dave'm Haynie i jeszcze paroma innymi ludkami OK
[#30] Re: 8bit party w Siemianowicach Śląskich (27.06.2015r)

@alt_, post #29

Heh fajny pomysł, tylko z tym netem w MDK to różnie. Chyba, że ktoś ma mobilny i przyniesie na imprę. Streaming wideo trochę bierze więc miesięczny pakiet na usłudze musiałby być duży .

Pozdrawiam,

Azz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem