[#1] Czołem!
Siemka,

Konto na PPA mam od 09/2013, ale jak dotąd nie było mi dane wzięcie udziału w żadnej dyskusji. W związku z tym i w związku z faktem, że moja kolekcja stale się powiększa często obnażając przy okazji moją niewiedzę, witam Was bardzo serdecznie. Mam na imię Mateusz, nadaję z Kabat (Warszawa) i na wszystkie amigowe skarby czekam z takim samym wytęsknieniem jak kiedyś na SS w kiosku (tak, tak... ja też jestem jednym z tych, którzy kilka miesięcy temu dali ostro zrobić się w konia).

PS. Po przeczytaniu kilku wątków na forum i po regularnym śledzeniu Allegro chciałbym jeszcze dodać - na pohybel handlarzom i cwaniakom spod kryptonimu "niesprawdzony"!

Pozdro piwo
M
[#2] Re: Czołem!

@mat3usz_pl, post #1

Witaj!
Amiga 500 rulez!
Turrican rulez!
superfrog sux!


[#3] Re: Czołem!

@mat3usz_pl, post #1

Siema!

Teraz trzeba cisnąć AS-a z reaktywacją AmiWawy.
[#4] Re: Czołem!

@mat3usz_pl, post #1

Pozdrowienia z Bielan:)
[#5] Re: Czołem!

@mat3usz_pl, post #1

Hej! Dawaj na SACP!
[#6] Re: Czołem!

@_arti, post #5

Wiedziesz po drodze po Artiego... Dawaj dawaj!
[#7] Re: Czołem!

@mat3usz_pl, post #1

Siemano!

Mieszkam po drugiej stronie Kabat :D
[#8] Re: Czołem!

@PrzemasIII, post #7

Gdzie wy wszyscy byliście gdy mieszkałem na Ochocie, Woli i Żoliborzu?
[#9] Re: Czołem!

@Sokok, post #8

Wtedy bylismy za granica:P
[#10] Re: Czołem!

@stefkos, post #9

No wiem, PiS musiał wrócić do władzy, żebyście powracali do amigowania w ojczyźnie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem