[#1] Szukam Justus`a
ma ktoś jakiś namiar na niego?
[#2] Re: Szukam Justus`a

@yoo_gas, post #1

Serio nikt nic nie wie ?

Szukałem go na FB i NK. Niestety bez rezultatu. Justus (Ryszard Bagiński) to mój kumpel z bloku. Świetny grafik na Amidze (uczył mnie jak rysować - z marnym skutkiem ). Jakieś 20 lat temu nasze drogi się rozeszły. Później widziałem jego grafiki na PC-cie, podpisane jako "el.". Był współautorem gry na Amigę "Alfabet śmierci". Podobno wyjechał za granicę i nadal pracuje jako grafik.

BAGINSOLOT szeroki uśmiech odezwij się (na PW)...
[#3] Re: Szukam Justus`a

@yoo_gas, post #2

Może skontaktuj się z kimś z autorów gry:
http://www.ppa.pl/gry/rozmowa-z-maciejem-frontkiewiczem-autorem-gry-alfabet-smierci.html

Rozumiem, że na portalach społecznościowych już szukałeś? (fb, linkedin, goldenline).


Ostatnia aktualizacja: 13.11.2015 10:17:03 przez slay
[#4] Re: Szukam Justus`a

@slay, post #3

dopiero dzisiaj znalazłem ten artykuł. Jest to już jakiś mały trop... Wielkie dzięki za zainteresowanie tematem.
[#5] Re: Szukam Justus`a

@slay, post #3

Rozumiem, że na portalach społecznościowych już szukałeś? (fb, linkedin, goldenline).

Szukałem, znalazłem kilka osób o tym samym imieniu i nazwisku. Napisałem - bez odzewu. Albo nie trafiłem, albo mnie nie lubiszeroki uśmiech. Pytam tu, bo może ktoś ma namiar bezpośrednio do źródła.
[#6] Re: Szukam Justus`a

@yoo_gas, post #5

Znam osobę, która może Ci pomóc (cyt.: "z Justusem mam okazjonalny kontakt, czasami gadamy przez FB - mieszka w Warszawie i siedzi nadal w grafice").

Odezwij się na priva jeśli sprawa nadal Cię interesuje.
[#7] Re: Szukam Justus`a

@yoo_gas, post #1

Dziękuję Wszystkim za zainteresowanie, okazaną pomoc i wszystkie namiary.

JEST KONTAKT ok, racja OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem