[#1] Kilka pytań odnośnie ewentualnej imprezy w Warszawie :)
Temat imprezy Amigowej w Warszawie zaczyna na poważnie chodzić mi po głowie. Moja wizja jest raczej daleka od spotkania w stylu rozstawmy kompy, pogadajmy i pograjmy sobie.
Myślę raczej o czymś w rodzaju imprezy prowadzonej przez dwie osoby ze sceny, z dużym ekranem, pokazami, kompotami i turniejami w gierki, prelekcjami czy wywiadami z ciekawymi ludźmi.
Salę kinowo-sceniczną mogę załatwić w rozsądnej cenie, do tego duże foyer przed salą, ogród na zewnątrz, sprzęt nagłaśniający, oświetlenie itp. Ewentualnie dodatkowa sala na imprezę w nocy.
Chciałbym abyście pomogli oszacować potencjalne zainteresowanie taką imprezą, czy w ogóle bylibyście zainteresowani udziałem w imprezie w takiej formie? Jakie konkursy czy turnieje byłyby dla Was atrakcyjne? Sala kinowo-sceniczna jest spora, więc potrzeba trochę ludzi aby był klimat :)
Wszelkie sugestie i rady byłby mile widziane.

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2016 03:29:34 przez mastabaniak

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2016 03:31:59 przez mastabaniak
[#2] Re: Kilka pytań odnośnie ewentualnej imprezy w Warszawie :)

@mastabaniak, post #1

Pierwszy z zainteresowanych szeroki uśmiech
[#3] Re: Kilka pytań odnośnie ewentualnej imprezy w Warszawie :)

@mastabaniak, post #1

Zainteresowanych jest więcej - wątek był poruszony w innym temacie :)

Pytanie odnośnie -
Moja wizja jest raczej daleka od spotkania w stylu rozstawmy kompy, pogadajmy i pograjmy sobie.

Wiele osób lubi właśnie tego typu spotkania + dodatkowo kompoty i big screeny.
Czy nie lepiej te dwie rzeczy połączyć? ok, racja
[#4] Re: Kilka pytań odnośnie ewentualnej imprezy w Warszawie :)

@mastabaniak, post #1

W takiej formie jak proponujesz to ja raczej średnio.
[#5] Re: Kilka pytań odnośnie ewentualnej imprezy w Warszawie :)

@mastabaniak, post #1

Impreza w W-wie to zawsze ciekawy pomysł, z racji położenia i opcji dojazdu. Zastanów się, czy chcesz zrobić lokalne spotkanie (1-dniowe), czy impreze z noclegiem (start od piątku, czy od soboty?). Wtedy pytanie, czy jest możliwy nocleg na miejscu oraz opcje hotelowo-hostelowe w okolicy. Zorientuj się jak z rzutnikiem, nagłośnieniem, ławkami na sprzęt, opcjami cateringowymi :) Potem sprawdź termin i postaraj się znaleźć możliwie odległy od innych, istniejących już imprez (bo inaczej będzie klapa z frekwencją). Program imprezy wypracowuje się w zależności od umiejętności, pomysłowości i zaangażowania ludzi współorganizujących a przygotowanie średniej wielkości "eventu" może zająć pare miesięcy :)

Zainteresowanie raczej będzie, tylko zaproponuj coś ciekawego w programie albo dobrą opcję spotkania "środowiskowego" (np. darmowy browar lub akcję promocyjną dystrybutora whiskey ;).

Powodzenia OK

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2016 08:33:18 przez sachy
[#6] Re: Kilka pytań odnośnie ewentualnej imprezy w Warszawie :)

@mastabaniak, post #1

Ja jak akurat będę w pobliżu (a to się zdarza 2x na miesiąc) to na pewno się dołączę.

DD
[#7] Re: Kilka pytań odnośnie ewentualnej imprezy w Warszawie :)

@mastabaniak, post #1

Ja w zależności od terminu jestem chętny.
[#8] Re: Kilka pytań odnośnie ewentualnej imprezy w Warszawie :)

@Vato, post #3

to super. Czym więcej tym lepiej
A może będzie więcej jak zrobimy na dolnym śląsku tak dla odmiany? :)

Wtedy mogę zaangażować się całą swoją energią w pomoc we współorganizowaniu (a bardzo mam ochotę).
[#9] Re: Kilka pytań odnośnie ewentualnej imprezy w Warszawie :)

@mastabaniak, post #1

Pewnie bym wpadł. Ale gdyby ci nie wychodziła Twoja wizja to nie krępuj się zrobić zwykłego spotkania przy kompach bez fajerwerków. Tego też w stolicy brakuje i byłoby wzięcie.
[#10] Re: Kilka pytań odnośnie ewentualnej imprezy w Warszawie :)

@Sokok, post #9

Brakuje, brakuje :) A może połączyć siły z ludzmi od AmiWawa?? Ty masz dobry plejs a oni jakieś tam doświadczenie… Poza tym swoje też napisałem w temacie w którym rozwinął się ten wątek więc powtarzać nie będe ;)
pozdr
[#11] Re: Kilka pytań odnośnie ewentualnej imprezy w Warszawie :)

@zeter, post #10

Trzeba by AS-a podpytać czy w tym roku organizuje. Mi już trochę głupio pytać go co roku o to samo..
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem