kategoria: Amiga Eastern Meeting
[#31] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #28

O kurka, widzę że mamy wierne groupies w tym Lublinie!

Jak działa Sushi Boyz na Twojej maszynie? Kilka efektów jest opartych o hardwarowe hacki i teoretycznie nie ma prawa działać na czymkolwiek innym niż A500
[#32] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Jazzcat, post #31

Z uwagi na sprawy rodzinne planuję przyjechać jedynie na sobotę 9 od samego rana do późnego wieczora. Po prostu syn wyjeżdża na kolonie 11 lipca i zapewne małżonka w ten weekend wymyśli zakupy na ostatnią chwilę. Mówię tak bazując na dotychczasowym doświadczeniu. Jechał będę sam. Jeśli ktoś byłby chętny to służę podwózką z Lublina. Gdyby ktoś nie mieścił się z eksponatami, mogę też służyć bagażnikiem.

Gdyby ktoś z Was miał przypadkiem klawisze do A500 od odstąpienia to poszukuję golasa z rzędu asdfgh, który jest obok entera oraz golasa albo <> z rządku niżej który znajduje się obok shifta.
[#33] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Jazzcat, post #31

O kurka, widzę że mamy wierne groupies w tym Lublinie!

To Ty jeszcze nie wiesz jakie moduły (no dobra, czyje ) będą siedziały wewnątrz szafy grającej na AEM. Mile byłbyś zaskoczony ilością Twoich produkcji . Zapraszam do odsłuchu na żywo

Jak działa Sushi Boyz na Twojej maszynie? Kilka efektów jest opartych o hardwarowe hacki i teoretycznie nie ma prawa działać na czymkolwiek innym niż A500

Nie działa, skapitulowałem po 2 wieczorach walki . "Sushi Boyz" i "Sunglasses At Night" będą puszczane z A500.
[#34] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #33

YES !!!! OCS RULEZ !!! :D
[#35] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@pabloz, post #34

Hej.Jedzie ktoś z Wawy i mógłby mnie zabrać+cd32?
[#36] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Mikrobi, post #35

Jak coś to istnieje bezpośrednie połączenie busowe: http://www.transmar.info/
[#37] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@WojT_GL, post #30

Mam ale jade w piatek o 15tej z BB :)
[#38] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Vato, post #37

Może ktoś jedzie z Łodzi ?
[#39] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Vato, post #37

Poprawka... jadę rano w piątek.
[#40] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Vato, post #39

Pytanie praktyczne, może ktoś by mnie samochodem podrzucił z Lublina do Włodawy w sobotę około 10:40 spod dworca PKP? Dorzucam do paliwa oczywiście.
[#41] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Krashan, post #40

Ja mogę. Sam wybieram się z L-na na imprezę. Jadę tylko na sobotę, ale planowałem mniej więcej ruszyć o tej godzinie, o której potrzebujesz.
[#42] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@misiek2, post #41

Ja w razie co tez moge cie moge zabrac. Tylko jak bede Sam jechal. Bo na razie to zabieram rodzine ale roznie u mnie moze byc.
Narazie dogaduj sie z miskiem.
[#43] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@JacK_Swidnik, post #42

Jedzie ktoś z Krakowa? Chętnie się dogadam na temat składki na paliwo itp.
[#44] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Stoopi, post #43

Witam.
Jak tam jest z dostępnością do kuchni?
Czy jest sklep czy trzeba wieźć kiełbachę ze sobą?
pozdr
[#45] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Stoopi, post #43

Ja jadę z Kielc. Trasa: Opatów, Kraśnik, Krasnystaw, Chełm - Białe. Startuję jutro koło 10. Wracam we wtorek.
[#46] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Mikrobi, post #44

Zadokowałem w domku nr 14. Woda w jeziorze jest ciepła, pogoda taka sobie, ale ma być lepiej. Domki są odmalowane i mają wymienioną instalację elektryczną, z ciekawszych rzeczy jest nowy tv 22' (zdjęcie niżej), który może się okazać całkiem spoko monitorem do amigi - to info dla tych, którzy chcą targać coś ze sobą, a wynajęli domek.
W domku jest komplet naczyń, czajnik, lodówka i grill, a w świetlicy jest regularna kuchnia.
Przyjeżdżajcie :)


[#47] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@il_capitano, post #46

CZarne chmury nad Lucy :) do jutra :)
[#48] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@il_capitano, post #46

Fajnie. Ja niestety nie moge - w tym akurat czasie jestem w kuszetce do Białej Podlaski.

Za rok planuję.
[#49] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Mariodj, post #47

Pogoda zapowiada się deszczowa, zatem jadę samochodem. Widzę, że Krashan już transport ma, więc pewnie nie z Lublina będę jechał. Gdyby ktoś na trasie Garbów - Niemce - Łęczna chciał się dosiadać, mam miejsce.
Tym razem znów bez noclegu, więc wracam w sobotę wieczorem/nocą, też mogę kogoś wziąć. A na pewno wezmę kąpielówki ocieplane i przeciwdeszczowe.
[#50] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@il_capitano, post #46

Dzięki za info.
Czy sklep też jest?
Boje się ,że jak zapakuję za dużo czosnek-kiełbachy to
kierowca nie będzie zadowolony....
[#51] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@fazior, post #45

Powrót we wtorek, niestety odpada, dzięki za odpowiedź.
[#52] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Mikrobi, post #50

Czy sklep też jest?

Bez obaw, to przecież nie jakieś odludzie . Sklepów jest dostatek, wystarczy przejść się w kierunku "miasteczka" i kupisz co zechcesz. W razie czego, prowiant możesz zakupić po drodze, np. we Włodawie.
[#53] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #52

Ołrajt!
Jescxze tylko jakiś matererac na podłoge i kompielõwki i spoczi..
[#54] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@MarX, post #52

Czy moglibyście zabrać taśmę naprawczą?
Mam gumowy materac i chyba "popuszcza" powietrze...
Pozdr
[#55] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Mikrobi, post #54

Za dużo szaleństw widział najwidoczniej
[#56] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@DiskDoctor, post #55

Wezmę ze sobą kłopotliwą A500 z płytą 8.1A i 2 mb chip ramu. Część softu nie działa, działa raczej ten nowszy. Kick 1.3 ... Tak ma być czy doszukiwać się jednak problemów technicznych? Zastanawiam się jaka to może być przyczyna. Jakby ktoś miał zbędne klawisze do a500 to chętnie przygarnę <> albo golas (obok shifta z lewej strony) oraz golas obok entera. Mam tez X zjechanego ...
[#57] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@DiskDoctor, post #55

Pół biedy jak w jednym miejscu.
[#58] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Mikrobi, post #50

W Lublinie możesz kupić cebularze. Też potrafią "podnieść" ciśnienie.
[#59] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@il_capitano, post #46

Bedziemy za 4h. Domek podobno nr 10

szeroki uśmiech
[#60] Re: Amiga Eastern Meeting 2016

@Vato, post #59

To miłego before-party! . Ja niestety nadaję jeszcze z pracy. Będę na party place ok. 11:00 w sobotę. Do zobaczenia - wasz ojciec dyrektor
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem