[#1] Integracja w Lublinie Konwent Dragon
rzucam taki temat.
Otrzymałem emaila od organizatora imprezy P.Tomka
"Informacje o konwencie "Dragon" oraz sali, którą możemy udostępnić na pokój gier retro.

Konwent odbędzie się w dniach 26-29 maja w Lublinie w budynku 23 Liceum Ogólnokształcącego. W ramach strefy gier retro jesteśmy w stanie przeznaczyć oddzielną salę, ewentualnie połączyć ją z salą konsolową - Zależnie od ilości sprzętu do retro-grania.
Pojawia się pytanie, jaką formę Państwo mogą zapewnić - wiele atrakcji, czy strefę wolnego grania. W tym drugim przypadku proponowałbym połączyć strefę gier retro z salą konsolową. Ilość bezpłatnych akredytacji, które możemy zaproponować zależy od Państwa decyzji pod kątem profilu strefy gier retro.

Wszelkie dodatkowe informacje zamieszczone są na:
Strona internetowa konwentu:
http://dragon.konwent.co/

Fanpage:
https://www.facebook.com/dragonkonwent/ "

moje pytanie czy ktoś się z lubelskiego deklaruje ze sprzętem? jak tak to dajcie mi znać
chciałbym się zorientować czy ktoś deklaruje
[#2] Re: Integracja w Lublinie Konwent Dragon

@JacK_Swidnik, post #1

Heja.co z ewentualnym spaniem?
[#3] Re: Integracja w Lublinie Konwent Dragon

@Mikrobi, post #2

nie ma spania na terenie szkoły, we własnym zakresie, na sali możemy być max do północy
alkoholu też nie, raczej czysto edukacyjna dla młodzieży
tak ze sprzętem posiedzieć co łaska szeroki uśmiech
[#4] Re: Integracja w Lublinie Konwent Dragon

@JacK_Swidnik, post #3

ja to bym widział to tak: tylko jeden dzień sprzęt w sali + nadzór nad młodzieżą przy uruchamianiu gier itp.
mogę zapytać o jakieś nasze atrakcje poza programem

ale niedługo 10.07 będzie Amiga Eastern Meeting 2016 nad j.Białym potem w sierpniu Amiparty w Chełmie

tu się podpinamy bo podobno bardzo dobrze wypadliśmy w tamtym roku na Falkonie i teraz za każdym razem jak coś się szykuje z fantastyki czy gier planszowych to nas zapraszają OK
[#5] Re: Integracja w Lublinie Konwent Dragon

@JacK_Swidnik, post #4

ok.to ile ew kosztuje hotel?
[#6] Re: Integracja w Lublinie Konwent Dragon

@JacK_Swidnik, post #1

Ja niestety odpadam. Tydzień po Decrunchu na którego musiałem sobie zmiany przestawiać, dlatego resztę weekendów majowych spędzę w pracy. Natomiast na Falkona zgodnie z obietnicą daną organizatorom.
[#7] Re: Integracja w Lublinie Konwent Dragon

@JacK_Swidnik, post #1

Przyznam, że inicjatywa całkiem zacna, ale mnie raczej nie będzie w tych dniach w Lublinie . Zatem wstępnie odpadam.
[#8] Re: Integracja w Lublinie Konwent Dragon

@JacK_Swidnik, post #1

Ja na WAPNIAK-u wtedy będę
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem