[#1] Dofinansowanie nowych imprez amigowych (2017, NCK)
Przypomina mi się, jak równo 2 lata temu, sprowokowany możliwością sięgnięcia po środki NCK, złożyłem wniosek i wtedy miały właśnie miejsce początki AMIResE.T. To był czerwiec 2014, imprezy były (trzy) na jesieni.

Trochę z tym było nerwów, ale dostaliśmy dofinansowanie i przede wszystkim spotkania ruszyły.

Więc ponieważ AmiWawa jest w Domu Kultury Anin, SACP też jest w jakimśtam Domu Kultury pomyślalem że podlinkuję ten konkurs na wypadek, gdyby ktoś chciał organizować spotknia amigowe w miejscu (mieście) gdzie się one do tej pory nie odbywają. To rzeczywiście dobre na kick-off, poza tym patrząc zarówno na liczbę ocenionych wniosków pozytywnie jak i kwoty (2016), jest to zachęcające.

NCK DK+

Patrząc na rozmach, zarówno odwiedzonej przeze mnie wystawy w PKiN w Muzeum Techniki, ponadto na takie imprezy jak Decrunch, PixelHeaven i inne (nie będę wymieniał wszystkich!) zdecydowanie uważam, że Amiga=kultura (choć niekoniecznie bezalkoholowa...). A poza tym nikt do niczego nie zmusza oczywiście, ja tylko podtykam pomysł, który w naszym przypadku zadziałał.
[#2] Re: Dofinansowanie nowych imprez amigowych (2017, NCK)

@DiskDoctor, post #1

Ja bez dofinansowania mogę mieć w następnym roku salę we Wrocławiu i to całkiem spoko. Co będzie? Nie wiadomo. Mam nadzieję że to się uda wykorzystać i coś zrobić a najchętniej demoparty

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2016 13:56:59 przez Creonix
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem