[#31] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@Sokok, post #30

troche za pozno sie dowiedzialem - od Acemana na Retrokompie, a przy takiej ilosci imprez naraz trzeba to jednak planowac z wyprzedzeniem (rodzina...)
[#32] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@Sokok, post #30

Taka informacja może być przydatna dla organizatorów.

W jaki sposób przydatna?
[#33] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@Sokok, post #30

"Co sprawiło, że jednak nie przyjechaliście? Daleka lokalizacja, dojazd, za dużo imprez w roku, konkurencyjne wydarzenie, obowiązki rodzinne, koledzy nie dopisali itd? Taka informacja może być przydatna dla organizatorów."

U mnie obowiązki rodzinne, także organizatorzy!! proszę za rok rozwiązać jakoś ten problem Smiech
[#34] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@grxmrx, post #1

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dobrą zabawę. Zapraszamy na Decrunch 2017 :)
[#35] Re: Livecrunch, Wrocław 8.10.2016

@Sokok, post #25

Było świetnie, Katoda i AceMana już znam i fajnie było ich znowu posłuchać.
Za to Michael Kaiss i BioCompa nie znałem ale zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie. BioComp ogólnie przypadł mi do gustu, a Michael Kaiss w duecie z Katodem zagrali Crockett's Theme z Miami Vice - piękne to było, byłem szczęśliwym człowiekiem w tamtej chwili :)

Ace skończył grać koło północy ale jakimś cudem, przy demach puszczanych przez Wino, dosiedzieliśmy do 6 rano :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem