[#1] Pomocy, Gdzie jakaś giełda staroci-elektroniki w Warszawie?
Witam, muszę się wybrać na jakieś szperanie, gratów do Amigi lub innych retro sprzętów, kto podeśle adresy i dni otwarcia ryneczków w pobliżu Warszawy? Jakieś wystawki itp. Wolumen odpada, tam nie ma po co jechać więc czekam na inne propozycje. Z góry dziękuje za info.
[#2] Re: Pomocy, Gdzie jakaś giełda staroci-elektroniki w Warszawie?

@magnatt, post #1

Nie jestem z Wawy, ale zapomnij o tym. Wszystko zostało zdominowane przez krąg handlarzy sprzętem retro.
[#3] Re: Pomocy, Gdzie jakaś giełda staroci-elektroniki w Warszawie?

@Hubez, post #2

A na Wolumenie nic nie będzie w sobotę w niedzielę?

Ok nie doczytałem że odpada

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2016 11:11:48 przez Cadderlik
[#4] Re: Pomocy, Gdzie jakaś giełda staroci-elektroniki w Warszawie?

@Cadderlik, post #3

Na Wolumenie można kupić: suszoną rybę, kawior z przemytu, kosmetyki za pół ceny z rosmana, ciuchy, warzywa i owoce. wyjątkiem były ostatnio mikrostyki które udało mi się kupić, a których nie znalazłem w necie. jednym słowem stadion X lecia na poziomie lat 90', da się poczuć nostalgię :) Jak już jechać na Wolumen to jedynie w celach rekreacyjnych.
[#5] Re: Pomocy, Gdzie jakaś giełda staroci-elektroniki w Warszawie?

@Cadderlik, post #3

Wolumen to jedna wielka porazka, tam nic nie ma, nic oprócz mikrostyków jak kolega napisał, reszta śmieci jest drozsza niż gdzie kolwiek, nie ma tam nic, nic związanego z elektroniką, kupiłęm tam 18 lat swoją obudowę stacjonarną do Amigi i twardy dysk, ach te pamietne dobre czasy, a z tymi handlarzami to porazka, plagę powinni wytępić, a na "KOLE" idzie jakieś stare pegasusy joysticki lub dyskietki do Amigi kupic? na allegro są kosmiczne ceny wygórowane przez handlarzy. Jedzie do mnie nówka sztuka Amiga 1200 a nie mam do niej osprzętu zeby ją sprawdzić.
[#6] Re: Pomocy, Gdzie jakaś giełda staroci-elektroniki w Warszawie?

@magnatt, post #5

Niestety, czasy, gdy "poszukiwacze skarbów" mogli znaleźć na śmietnikach 8-bitowe komputery, joysticki, Amigi i inne akcesoria już bezpowrotnie minęły. Bazarek na Kole jest chyba ostatnim miejscem, gdzie coś takiego przez przypadek można kupić - ale trzeba mieć dużo szczęścia. No i trzeba przyjść w odpowiedni dzień (już nie pamiętam w jakie dni w tygodniu jest tam "warzywniak" a w jakie można kupić starocie).
[#7] Re: Pomocy, Gdzie jakaś giełda staroci-elektroniki w Warszawie?

@magnatt, post #1

LOL, spóźniłeś się o kilkanaście lat. Nic już nie ma.

Możesz na Koło albo na Olimpię pojechać pogrzebać w starych meblach i żelastwie.
[#8] Re: Pomocy, Gdzie jakaś giełda staroci-elektroniki w Warszawie?

@magnatt, post #1

Kiedyś na giełdach to pewnie był tego zasyp, teraz już nie ma wyboru. Kupiłem (nie w Warszawie) kilka miesięcy temu c64 z magnetofon i nie zapłaciłem dużo, więc da się.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem