[#1] WCZASY - Zamrzenica 2017
http://www.xtd.evil.pl/wczasy2017.php

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych.
[#2] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@XTD, post #1

Fajne szeroki uśmiech

Jakby ktuś z południa był chętny to może to jakoś zgadamy jednym autem co?
[#3] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@Vato, post #2

Serdecznie zapraszam - zgranych razem czy nie. :)

Przeczytajcie dokładnie tekst, pogadajcie ze swoimi drugimi połówkami, zaplanujcie sobie czas wolny, weźcie urlopy i w tym roku wybierzcie się na wczasy do Zamrzenicy!

Ponieważ to jest dłuższy wyjazd, te dni dojazdowe i wyjazdowe mogą trochę zmęczyc - i tak zostanie sporo czasu na wypoczynek.
[#4] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@XTD, post #3

Ja bym był nawet chętny ale w innym terminie (sierpien)
j
[#5] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@HOŁDYS, post #4

Terminy wakacyjne odpadają - z powodów wymienionych w tekście.
[#6] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@XTD, post #5

Oczywiście publikując tę informację mam nadzieję na pewien odzew. Przez parę lat jeździliśmy na te biwaki/wczasy w gronie kilku/nastu znajomych z osobami towarzyszącymi. Doszedłem do wniosku, że nie może przecież być tak źle, żeby scenowcy byli totalnymi odludkami nie mającymi ochoty spotykać się inaczej, niż przez 2 dni na typowym party. W przeciwnym wypadku cała scena byłaby po prostu "fabryką dem" i niczym więcej. Stąd też liczę na to, że na scenie znajdą się ludzie, którzy niekoniecznie są super aktywnymi scenowcami, ale z chęcią spotkają się (a nawet poznają się) w spokojnej i wesołej atmosferze. Każdy przecież wyjeżdża na jakieś wczasy, więc czemu by nie wybrać akurat Zamrzenicy, zabrać żony (dziewczyny) i przyjechać na wspólny wypoczynek? Scenowcy to przecież tacy sami ludzie, jak wszyscy inni, prawda? Więc zamiast planować jakieś kolejne typowe wczasy w tym roku - wybierzcie ciekawe wczasy w Zamrzenicy!
[#7] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@XTD, post #6

22-29 czerwca 2017 roku ale jest to na razie termin WSTĘPNY (i może zostać przesunięty np. tydzień wcześniej, jeżeli większej ilości osób będzie taki termin pasował bardziej).

Właśnie pytanko o te terminy... bo jest nowe party http://silesia-party.pl/ 23,24,25-06-2017 i koliduje :/
[#8] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@Vato, post #7

Właśnie pytanko o te terminy... bo jest nowe party http://silesia-party.pl/ 23,24,25-06-2017 i koliduje

Wstępnię (powtarzam - WSTĘPNIE ) zaklepuję drugi weekend lipca na Amiga Eastern Meeting, więc niech mi nikt nie wchodzi w paradę!
[#9] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@Vato, post #7

Jeżeli będzie odpowiednia ilość chętnych - przesunie się o tydzień wcześniej wczasy (co również będzie dobre dla podbudowania atmosfery przed party). Ale pod warunkiem, że rzeczywiście będzie to komuś kolidowało (a nie na zasadzie, że ja przesunę termin a osoba, która na termin narzekała, i tak nie miała zamiaru się wybrać).

Na pewno nie będę się wcinał w lipcu ani sierpniu - wyjeżdżanie do tego typu ośrodków w sezonie wakacyjnym jest z d... pomysłem.

Wszystko jest do obgadania - tylko trzeba być konkretnym i zadeklarować się.
[#10] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@XTD, post #9

Jako wspolorganizator Silesia Party 8 (23-25 czerwca) upraszam, abys sie zorientowal, czy potencjalni chetni nie beda musieli sie rozdwoic :)
[#11] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@XTD, post #9

Miejsce ciekawe i cena też jest bardzo atrakcyjna. Jednak w tym czasie trwa jeszcze szkoła i dla osoby w niej procującej termin odpada. Niestety.
[#12] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@gilban, post #11

Ja nie jestem nauczycielem i też muszę brać urlop OK
Tylko że chcę też być na Silesia Party ...

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2017 20:27:27 przez Vato
[#13] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@XTD, post #1

Będzie Sebaloz ? :)
[#14] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@Vato, post #12

Na stronie dodałem też drugi termin, o tydzień wcześniejszy (15-22 czerwca 2017). Jeżeli chociaż jedna czy dwie osoby więcej pojadą ze względu na wcześniejszy termin, wczasy zostaną przesunięte.

Późny czerwiec to termin idealny, bo już jest ciepło (ostatnio były największe upały) a jeszcze nie ma całej tej wakacyjnej hołoty i jest więcej przestrzeni dla nas. Staram się jednak, żeby było to jak najpóźniej, bo pogoda w Polsce jest bardzo zmienna. Mam nadzieję, że tym razem dopisze nawet we wcześniejszym terminie.

Gdzieś wyczytałem taką prognozę na czerwiec 2017 (chociaż z mało wiarygodnego źródła): "Pogoda na czerwiec zapowiada się znakomicie – w tym roku lato zawita do nas z początkiem czerwca! Po niezbyt ładnym początku maja, w jego drugiej połowie słońce będzie nadrabiać straty i dogrzeje powietrze do ponad 20 stopni, tak aby początek czerwca przywitał nas stałymi wartościami powyżej 20 stopni. Już w okolicach 10 czerwca temperatury podobnie jak w roku ubiegłym mogą dochodzić do 30 stopniu w głębi lądu, a nad morzem w okolicach 24."

Tak więc wcześniejszy termin jest bardzo prawdopodobny. Można go spokojnie obstawiać.

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2017 22:24:51 przez XTD

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2017 22:25:33 przez XTD
[#15] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@Vato, post #12

No, ale Ty musisz brać urlop. A ja mam na sztywno urlopy ustawione i mi nikt nie przesunie. O, taka różnica.
[#16] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@gilban, post #15

Ludzie, którzy nie pracują w szkole, nie chcą uwierzyć, że coś za coś i nie ma urlopu na zawołanie. szeroki uśmiech
[#17] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@KM, post #16

No Panowie, już parę dni minęło a oprócz kilku osób nikt nawet nie zastanawia się nad wyjazdem? Mam rozumieć, że amigowa brygada nie jeździ na wczasy, a jeżeli już to tylko na takie, gdzie nie ma innych amigowców? Wspólny dłuższy wypoczynek raz do roku to zbyt wiele? A może to nie są "prawdziwe" wczasy? Może domki są dwuwymiarowe a jezioro to fototapeta? :) Ktoś w ogóle rozmawiał z żoną / dziewczyną o tym pomyśle? Mam nadzieję, że się jednak miło zaskoczę i że amigowcy lubią ze sobą przebywać również wtedy, gdy nie ma to związku z siedzeniem przed bigscreenem albo jednodniowym wypadem na piwo.
[#18] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@XTD, post #17

Zauważ XTD, że ci co mają dzieci w wieku szkolnym również nie mogą jechać gdyż przecież nie zostawią ich w domu na pastwę losu, a dzieci w tym czasie muszą jeszcze chodzić do szkoły. A często dziadkowie nie chcą z dziećmi siedzieć, bo niby dlaczego i się kółko zamyka. Także to jest zły termin. dlatego też masz mało chętnych.
[#19] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@gilban, post #18

eXTenD nikogo nie zmusza - kto może to pojedzie kto nie to innym razem sie spotkacie
[#20] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@HOŁDYS, post #19

Wiem. Ale narzeka, że jest mało chętnych, więc napisałem mu między innymi dlaczego.
[#21] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@gilban, post #20

Może to i racja - chociaż argument wydaje mi się nieco naciągany. Po pierwsze - każde dziecko do rodziny nie raz w życiu jechało, czy to do dziadków, czy cioci itd. Chyba, że czasy się zmieniły i dzieci 365/24 przebywają teraz wyłącznie z rodzicami, kto wie. A po drugie - ciekaw jestem, czy gdyby warunek wyjazdu bez dzieci nie było postawiony, czy nagle zaroiłoby się od chętnych. :)

Dobra, tak naprawdę chodziło mi o jakąś reakcję, dyskusję itd. Tego zawsze mi brakowało na scenie - jakiegoś takiego konkretnego podejścia typu "tak, chętnie, fajny pomysł" albo "pojechałbym na 100% ale z dziećmi" itd. Ośrodek jest podany, termin też więc nikt nikomu nie zabroni pojawić się z dziećmi - gdyby oczywiście ktoś chciał.

Nauczyłem się, że wiele rzeczy da się zmienić i wiele tematów doprowadzić do końca dyskutując. I tych dyskusji w takich sytuacjach mi brakuje. Tak więc przepraszam, że z głuchej ciszy nie wywnioskowałem tych wszystkich niewypowiedzianych argumentów. :)

Skład pewnie będzie ilościowo taki, jak zawsze - kilkanaście osób wypoczywających razem. I styka, będzie fajnie. Czy można by było zrobić to na większą skalę? Tego właśnie próbowałem się dowiedzieć.

Pozdro!
[#22] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@XTD, post #21

Ja popytałem znajomków Amigowców i zazwyczaj usłyszałem,
że do czerwca to jeszcze daleko i 5 zlotów po drodze :)

Ja bym pojechał na 100% ale mam dylemat jak pogodzić Silesia Party z tymi wczasami.
Już nawet myślałem, że po prostu z Silesia pojadę prosto tam nad jezioro na te pozostałe 4-5 dni.
[#23] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@Vato, post #22

Ale przecież przesuwam termin o tydzień, więc nie musisz być w dwóch miejscach jednocześnie. :)
[#24] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@XTD, post #23

Aaa to super szeroki uśmiech

Wczasy 15-22 czerwca 2017
Silesia Party 23-25 czerwca 2017

Będzie kosmos!

XTD daj znać potem kiedy i jaka płatność jak już będzie dokładnie wiadomo szeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2017 08:48:45 przez Vato
[#25] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@Vato, post #24

Dam znać wszystkim. Wyślij mi swój nr telefonu mailem (xtd@xtd.evil.pl).
Od początku marca przez 2 tygodnie zbieram kasę.
[#26] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@XTD, post #25

Wysłane OK
[#27] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@XTD, post #25

Wyślij mi swój nr telefonu mailem (xtd@xtd.evil.pl).

No to chłopie się zacznie publicznie podałeś swój mail człowieka legedy :)
[#28] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@HOŁDYS, post #27

Nawet więcej - każdy może się osobiście spotkać i uścisnąć odnóże. :) W Zamrzenicy. :P
[#29] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@XTD, post #28

XTD, ja się na wszelki wypadek jeszcze raz potwierdzam. Wcześniejszy termin nawet lepszy (brak kolizji z party)

Vato, a zahaczyłbyś Kraków samochodem? Bo ja też z południa, jechałbym ja i +1.
[#30] Re: WCZASY - Zamrzenica 2017

@argasek, post #29

Argasek, wstępnie tak jednak z zastrzeżeniem (na tą chwilę) że nie na 100% bo jeszcze sam nie wiem czy z kimś nie pojadę zamiast swoim autem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem