kategoria: SACP
[#61] Re: SACP 31 - ????

@nostrum666, post #60

Kurcze...parr minut wcześniej i zabralbym. Ale już niestety jade na SACP.
[#62] Re: SACP 31 - ????

@Stoopi, post #61

Wpadnę tam zobaczyć na chwilę ;) jak się chłopaki bawicie :D daleko nie mam to spoko ;)
[#63] Re: SACP 31 - ????

@Paul149, post #62

Ja już niestety w domu a niedosyt został. Dzięki orgom za chęci i jak zwykle dzięki wszystkim za mile spędzony czas.
[#64] Re: SACP 31 - ????

@WojT_GL, post #1

Zbieramy się już d domu:
[#65] Re: SACP 31 - ????

@R-Tea, post #64

Wincyj fotek!
[#66] Re: SACP 31 - ????

@_arti, post #65

godo sie: "wiyncyj" ;)
.
[#67] Re: SACP 31 - ????

@_arti, post #65

Spoko, spoko. Fotki bedom tylko trza je posegregować co by nie wrzucić czego kompromitującego.
[#68] Re: SACP 31 - ????

@Stoopi, post #67

Mnie nie było, więc możesz wrzucać śmiało bez selekcji OK
[#69] Re: SACP 31 - ????

@R-Tea, post #64

R-Tea - byłeś? Kurcze, szkoda że się nie spiknęliśmy :) trzeba w końcu zawiązywać opolskie kontakty.
Dobry wypad. Już czekam na #32 :). Pozdro wszystkim!
[#70] Re: SACP 31 - ????

@biax, post #31

Biax , Grisza jak tam wasze A4000. Grisza udało się opanować głosisko z medka?
[#71] Re: SACP 31 - ????

@Jacol, post #70

To byla ami Quada nie Griszy
Cos tam buczalo :) biax stwierdzil ze subwoofera nie trzeba ;)
[#72] Re: SACP 31 - ????

@WojT_GL, post #71

He He OK
[#73] Re: SACP 31 - ????

@baderman, post #69

@ baderman
Tak, byliśmy z nostrum666, ale późno się wybraliśmy (wyjazd ok. 15-tej) i nie zdążyliśmy się zaaklimatyzować, a już trzeba było zwijać sprzęt.
Klimat SACP mi służy. Siedzę ostatnio nad moim "niedzielnym kodem" takiego małego utilka, który robię dla siebie, i od paru dni nie mogłem przejść jednej rzeczy związanej z obsługą clipboardu, a na SACP raz zajrzałem w kod, zmieniłem 2 linijki, skompilowałem i zatrybiło, he he!!! pomysł

Co do opolskich kontaktów, to nostrum666 chce zrobić coś u siebie, rzut beretem od Kędzierzyna. Duża sala wszystkomająca i być może opcja z noclegiem na partyplace.
A swoją drogą, to fajnie byłoby się nawet spotkać bez specjalnego zlotu. Twoją ksywkę kojarzę od lat, je nawet chyba z czasów PPA -> Prywatny Portal Amigowy.


Ostatnia aktualizacja: 04.02.2017 23:33:52 przez R-Tea
[#74] Re: SACP 31 - ????

@R-Tea, post #64

Alt_, zostaw tę A1200 ;)

Dzięki za tradycyjne Alt_ - Vato, Vato - Alt_.
@Biax - desktopa odpaliłem, działa, towerke zostawiam sobie na trzeźwo ;) Co do obudowy A4000D - wystarczyło to dobrze poskładać i jest już prosto. Co nie zmienia faktu, że rozważam przyjęcie od Ciebie stelażu do A4000D, bo może mi się dzięki temu poskładać następna sztuka. Jeszcze tylko pokrywy będzie brakowało.
[#75] Re: SACP 31 - ????

@Jacol, post #70

Ola, dzwięk dzisiaj zrobiłem, cosik gra ale ...
hippo dziwnie odważa modki, coś się pierdzieli
[#76] Re: SACP 31 - ????

@_arti, post #65

A kto nie był ten pupa!
[#77] Re: SACP 31 - ????

@alt_, post #74

Hejka!

Dzięki za super meeting, sprzęt troszkę kuleje, ale to nie powód do rozpaczania :)
Trza tylko dopieścić złośnicę i będzie GIT!

OK
[#78] Re: SACP 31 - ????

@Jacol, post #70

Jacol, moja A4k fruwa z lekkimi problemami, ale za za to jak pięknie gra :)
[#79] Re: SACP 31 - ????

@alt_, post #74

Kurcze, a mnie po powrocie zdechła stacja w A1200. Jakby tak zdechła dzień wcześniej, to może by ją ktoś na SACPie poratował. Tymczasem - cała nadzieja w Alcie ;)
[#80] Re: SACP 31 - ????

@QUAD, post #75

Sieć tez działa :)

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2017 13:40:12 przez QUAD
[#81] Re: SACP 31 - ????

@baderman, post #69

Okrągłego numeru imprezy (2^5) nie odpuszczę Czekam na info o spotkaniu "Powrót do korzeni"
[#82] Re: SACP 31 - ????

@Stoopi, post #76

Ja również świetnie się bawiłem.
Szczególnie chciałem podziękować Stoopiemu, za pożyczenie swojej A600 do podmiany klawiatury i zdiagnozowania problemu w mojej.
Temat ogarnięty w 5 min po powrocie do domu. Kolejna A600 wróciła do życia w 100%!
Oraz Bartkowi za masę softu scenowego do ogarnięcia.
Wielkie dzięki! I do następnego!
No i Quad-owi, za super towarzystwo i opowieści :) Dzięki niemu mogłem wypić ciut więcej niż, jakbym jechał sam ;)
Imprezę polecam każdemu!
[#83] Re: SACP 31 - ????

@alt_, post #74

Cieszę się bardzo, że sprzęt działa :) Pogadamy na wizji :) \szukam wciąż, patrzę wciąż ... Commodore A4k Tower .... ok, racja
[#84] Re: SACP 31 - ????

@biax, post #83

Dziękuję wszystkim za przybycie. Impreza tradycyjnie udana OK . Następny SACP w maju 2017r.

Poniżej moja fotorelacja:

link

I mój jedyny krótki filmik z imprezy, na którym widać m.in. jak *y "opycha działkę", a na koniec MrMat wali we mnie ze swojego działa fotonowego szeroki uśmiech

link

Lepiej kliknąć PPM na link i pobrać plik niż go próbować odtworzyć w przeglądarce - strasznie tnie :( .

Po imprezie z rzeczy znalezionych jest kabelek RGB do SCART+Chinch: link

Do odebrania u mnie w Siemianowicach Śląskich lub na następnej imprezie SACP. Czyje to?

Pozdrawiam,

Azz

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2017 21:12:24 przez Azzorek

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2017 21:25:59 przez Azzorek
[#85] Re: SACP 31 - ????

@biax, post #78

Gratulacje OK
[#86] Re: SACP 31 - ????

@Azzorek, post #84

Ha! Znaleziony zapewne w okolicach pierwszego okna przy drzwiach wejsciowych. To moj ;) Odbiore nastepna raza chyba ze bede przejezdzal przez Siemce to dam znac.
[#87] Re: SACP 31 - ????

@Azzorek, post #84

Dzięki wszystkim za impreze. Impreza bardzo udana, poznałem nowe twarze, wymieniliśmy się doświadczeniami :) Niestety mój hdd (karta CF) zaczęła szwankować ( kolejny raz), ale do następnego SACP'u ogarnę temat.
Zdjęcia wrzucę w środku tygodnia.

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2017 22:33:21 przez Bartek2075
[#88] Re: SACP 31 - ????

@Bartek2075, post #87

Trochę spóźnione ale są:
Sacp 31
[#89] Re: SACP 31 - ????

@Bartek2075, post #88

Moje trochę bardziej spóźnione PARTY
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem