[#1] Wystawa retro komputerów.
Jestem po wstepnych rozmowach z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Sportu w Krzeszowicach i bardzo entuzjastycznie został przyjęty mój pomysł na wystawę. Planuję zabezpieczyć 3-4 stanowiska z konsolami i komputerami (Amiga 500 lub 600/Atari XEGS/Commodore 64), pozostaje jeszcze wolnych około 7 stanowisk. Czy byliby chętni wspomóc mnie sprzętowo? Wydarzenie planuję na 11marca w niedzielę, od godziny 8-9 do 17-18. Więcej wiadomości na priv lub telefonicznie 661 187 637.
[#2] Re: Wystawa retro komputerów.

@Stoopi, post #1

A Twój Czekoladowy Amstrad?

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2018 10:32:24 przez Drakon
[#3] Re: Wystawa retro komputerów.

@Drakon, post #2

Mogłbym tak naprawdę obsadzić wszystkie stanowiska, jednak wszystko rozbija się o monitory, deficyt panie dzieju. :/
[#4] Re: Wystawa retro komputerów.

@Drakon, post #2

Jak to czekoladowy?
[#5] Re: Wystawa retro komputerów.

@Stoopi, post #3

Ja mógłbym teoretycznie pomóc bo jestem niedaleko, ale z monitorami tez lipa. Jeden TV 23 calowy mogę przynieść, 32 cali targał raczej nie będę :) Chyba że kineskopowy TV wystarczy, to mogę przytaszczyć bo leży w piwnicy :)
[#6] Re: Wystawa retro komputerów.

@ZbyniuR, post #4

Tu jest skubaniec w całej swej okazałości ciemna czekolada. Został on dosłownie wyrwany spod prasy. Był tak zniszczony że zostało tylko szpachlowanie, dorobienie naklejek i pomalowanie na kolor. Do piątku mam czas z określeniem się co do ilości stanowisk. Tak że wkrótce odezwę się do Was i uzgodnimy szczegóły.

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2018 16:27:29 przez Stoopi
[#7] Re: Wystawa retro komputerów.

@Stoopi, post #6

Na chwilę obecną będzie zajętych około 10-12 stanowisk przez znane osobistości z forum c64power oraz c64scene jak i z naszego forum, a także paru wolnych strzelców. Duża rozbieżność sprzętowa (co mnie cieszy) bo i Commodorek, Amstrad, Amiga, oraz konsole Vetrex, SNES czy SEGA. Początek o godzinie 1o:oo koniec około 18:oo. Zapraszam w dalszym ciągu chętnych do kontaktu lub wpisu w tym wątku.
[#8] Re: Wystawa retro komputerów.

@Stoopi, post #7

znane osobistości z forum c64power


Kisiel będzie?
[#9] Re: Wystawa retro komputerów.

@Drakon, post #8

Jak będzie to z imprezy wielu obrażonych wyjdzie :)))))
[#10] Re: Wystawa retro komputerów.

@Stoopi, post #1

eh 20min ode mnie w domu, a mnie nawet w kraju nie bedzie.. bardzo szkoda. mam nadzieje ze sie pomysl przyjmie i bedzie powtorka i bede mogl zwiezc troche sprzetow :)
[#11] Re: Wystawa retro komputerów.

@Drakon, post #8

Zamówiona replika z wosku w skali 1:1. Ma stać w rogu sali i nie przeszkadzać. A na poważnie to nie, nie o takie znane osobistości chodzi. :]
[#12] Re: Wystawa retro komputerów.

@Stoopi, post #11

Kurczę, a już do proboszcza miałem dzwonić, że mnie na mszy nie będzie .
[#13] Re: Wystawa retro komputerów.

@Stoopi, post #1

Zapraszam. Proszę zainteresowane osoby o potwierdzenie swojej obecności ze swoim sprzętem.
[#14] Re: Wystawa retro komputerów.

@Stoopi, post #13

Ja może wpadnę, ale raczej bez sprzętu skoro ma być mało miejsca.
[#15] Re: Wystawa retro komputerów.

@madman15, post #14

Miejsca powinno być na około 16b stanowisk, jednak zapobiegawczo pisałem o 12. Sprawa rozbija się o stoły czy o stoliczki i do tego jakieś krzesła do siedzenia. Równolegle odbywa sie parę imprez w tym samym budynku.

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2018 14:01:22 przez Stoopi
[#16] Re: Wystawa retro komputerów.

@Stoopi, post #15

To już niestety przeszłość.
[#17] Re: Wystawa retro komputerów.

@Stoopi, post #16

No, sprzęty naprawdę zacne- gratulacje OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem