Wątek zamknięty
[#1] Kontakt do amiga.net.pl
Witam,

Czy zna ktoś z kontakt @/telefon do sklepu amiga.net.pl.

Korzystałem z formularza kontakt ale od dłuższego czasu na kolejne moje wiadomości nikt nie odpowiada.

Z góry dziękuję za pomoc.

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2018 11:30:09 przez Sventevith
[#2] Re: Kontakt do amiga.net.pl

@Sventevith, post #1

Tutaj jest profil Adama Zalepy na PPA. Wyślij wiadomość na jego adres e-mail widoczny w profilu.

Pozdrawiam.
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Kontakt do amiga.net.pl
[#4] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Kontakt do amiga.net.pl
[#5] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Kontakt do amiga.net.pl
[#6] Re: Kontakt do amiga.net.pl

@SuperBuster, post #4

Dzięki za pomoc ! Spróbuje.

PS. Nie posiadam podwójnego konta. Moje jedyne od nastu lat na PPA jest jedno i to samo.
[#7] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Kontakt do amiga.net.pl
[#8] Re: Kontakt do amiga.net.pl

@Sventevith, post #1

Jeżeli jest problem z kontaktem, najlepiej napisać bezpośrednio na maila a2@amiga.net.pl lub order@amiga.net.pl - maile są sprawdzane co kilka godzin.

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2018 16:45:44 przez A2
[#9] Re: Kontakt do amiga.net.pl

@swis, post #7

Otrzymujesz ostrzeżenie. Kolejny jakikolwiek post z Twojej strony będący nie w temacie, jakimś żartem, ironią - wylatujesz permanentnie.

Wątek zostaje zamknięty.
[#10] Re: Kontakt do amiga.net.pl

@mailman, post #9

W tym Sarbinowie to takie heheszki że szok...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem