kategoria: Amiga Eastern Meeting
[#31] Re: Amiga Eastern Meeting 2018

@MarX, post #30

Chciałem i to bardzo ale nie wyszło niestety :(
Mario jak zawsze wesoły, Jenot tym razem na foto przy jakimś C128 hmmm... czyżby ćwiczył w micro hexagona ?
No i oczywiście nasz największy Amosowy programer, zwany potocznie Mandi, znowu rulezuje, ale nie widzę go na partii ping ponga :/
SuperBonio - wariot, a teraz wierszem "SuperBonio był i do mnie dzwonił"
Żałuje, ale niestety siła wyższa, nie mogłem, chociaż na AP wybierałem się 14 lat.
[#32] Re: Amiga Eastern Meeting 2018

@MarX, post #30

Zgodnie z tradycją, AEM robi się z roku na rok coraz lepsze! Dzięki Marek, tak trzymać! Wszyscy uczestnicy też spisali się na przysłowiową piątkę z plusem. Było naprawdę miło z Wami pobyć i pogadać.
Dodatkowo zarysowały się też nowe trendy prezentacji i oprawy dem, które już niedługo mogą wejść jako standard na tego typu imprezach :)
[#33] Re: Amiga Eastern Meeting 2018

@virago, post #32

Hi. Możecie wyjaśnić co to za film akcji z tym helikopterem nad Okuninką ?
Borewicza filmowali ?
[#34] Re: Amiga Eastern Meeting 2018

@Mikrobi, post #33

Wygląda mi to na desant spadochroniarzy z Mi-8 ubezpieczanego przez W-3 z 2 Pułku Rozpoznawczego z Hrubieszowa. Oni już robili tam takie akcje (skakali do wody ze spadochronem).
[#35] Re: Amiga Eastern Meeting 2018

@recedent, post #34

Na zdjęciach Stonego nie ma Mila.
[#36] Re: Amiga Eastern Meeting 2018

@fazior, post #35

Touche. No to pewnie skakali z Sokoła.
[#37] Re: Amiga Eastern Meeting 2018

@MarX, post #1

Aby wspomnienia po AEM zostały z wami jeszcze chwilę dłużej, podrzucam linki do paczek z muzyką, która towarzyszyła nam podczas spotkania. Duży zbiór modułów (ponad 250) to kolekcja z "szafy grającej". Moduły te odtwarzane były na sali przez Amigę 600. Mniejsza paczka, to muzyka do "kotleta" (a raczej kiełbaski), czyli "sounds of the ognisko".

I jeszcze drobny bonus - paczka "ogniskowa" dostępna jest także w formie MP3 (z lekkim masteringiem ). Miłego słuchania!

Szafa grająca (MOD)
Ognisko (MOD)
Ognisko (MP3)

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2018 22:22:44 przez MarX
[#38] Re: Amiga Eastern Meeting 2018

@MarX, post #37

Byczo FAJNIE !!!
Już leci "call me mr" ...
ściskuski
[#39] Re: Amiga Eastern Meeting 2018

@Mikrobi, post #38

@Mikrobi piwo

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2018 22:30:05 przez MarX
[#40] Re: Amiga Eastern Meeting 2018

@MarX, post #39

Coś wiadomo o edycji 2019 ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem