[#31] Re: AmiBP

@Vato, post #30

W tym jest sens. Ja zjem pierwszy a moja kobieta druga OK
[#32] Re: AmiBP

@amigachelm, post #31

Nie "zje druga" tylko doje jeśli coś zostawisz OK
[#33] Re: AmiBP

@amigachelm, post #29

- Bramę chętnie zrobimy tylko nie zapomnij o odpowiedniej ilości alkoholu w bagażniku,
- osoby, które będą nocować (Koszt noclegu z pełnym wyżywieniem (dwudaniowy obiad, grillo kolacja, śniadanie) na dzień dzisiejszy wynosi ok. 115 zł płatne właścicielowi. Alkohol we własnym zakresie) będą spożywać posiłki razem z innymi uczestnikami, którzy opłacili koszty wyżywienia.

Możliwość wykupienia posiłków dla osób nienocujących jest kwestią do ustalenia z właścicielem lokalu. Tym zajmę się w późniejszym terminie (przełom sierpnia i września)
[#34] Re: AmiBP

@doktor666, post #1

Ja już wiem, że na 90% będę (przed imprezą, bawię w Lublinie 3 dni!!).
[#35] Re: AmiBP

@doktor666, post #33

Hej
Ja załatwiłem sobie urlop. Byłbym juz w piątek 21 i będę do poniedziałku rano. Z kim się skontaktować w sprawie noclegu?
[#36] Re: AmiBP

@_Skiba, post #35

W sprawie noclegu kontaktować się z właścicielką tel. 604 535 579
Link do lokalu http://www.kraciowka.pl/

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2018 20:17:14 przez doktor666
[#37] Re: AmiBP

@David, post #34

Ok. Zapraszamy
[#38] Re: AmiBP

@doktor666, post #36

OK
[#39] Re: AmiBP

@doktor666, post #37

Czy ktoś, kto będzie w piątek samochodem, miałby chęć podrzucić dwie osoby z PKP w Białej Podlaskiej na miejsce, w okolicach godziny 16? Oczywiście wyrównam za paliwo i chęć pomocy.
[#40] Re: AmiBP

@Krashan, post #39

Nie ma problemu. Damy radęszeroki uśmiech
[#41] Re: AmiBP

@doktor666, post #40

Dziś się dowiedziałem, że się tak na 98% wybieram.

Będę jechał pewnie sam, z Lublina, tak że przytulę kierowce jadącego w piątek lub sobotę (dostosuje się).

Ktoś jedzie samochodem? Względnie PKP, to wtedy nie przytulę.
[#42] Re: AmiBP

@doktor666, post #1

Bardzo proszę by osoby, które planują przyjechać na AmiBP Party dokonały wstępnego zgłoszenia na formularzu pod adresem: http://dakti.ppa.pl/amibp/amibp-form.php
Ułatwi nam to wstępne rozeznanie odnośnie rezerwacji miejsc noclegowych oraz przygotowanie ilości posiłków.
Więcej informacji o imprezie i kosztach pod adresem: http://www.amibp.pl/1_4_wydarzenia.html
[#43] Re: AmiBP

@doktor666, post #42

Mnie chyba nie bedzie niestety. Chcialbym ale moja druga polowa sie buntuje
Do tego mam szkolenie caly wrzesien z ......psem
Wiec na razie dup.....
Ale pracuje nad tym
[#44] Re: AmiBP

@JacK_Swidnik, post #43

Jesteśmy dobrej myśli, że przyjedziesz z żoną. Zapraszamy serdecznie.
[#45] Re: AmiBP

@doktor666, post #44

Trzeba podbić wątek bo jeszcze ktoś pomyśli że impreza została odwołana :). Będę na 99%
[#46] Re: AmiBP

@jarek72, post #45

Ja chyba znajde chwilkę czasu zeby wpaśc. Chyba raczej nie będę potrzebował noclegu (zresztą nie wiem czy nie jest już za późno na rezerwację). Jeśli się wybiorę to zabiorę Vampa - i może załaduję wsad beta Gold3. Dużo się tymi wsadami w sumie nie bawiłem, zresztą ostatnio nie mam czasu i dawno Vampa nie odpalałem tam na poważniej - ale sobie przynajmniej demka poodpalamy i może w coś pogramy jeśli ktoś będzie ktoś chętny :)
[#47] Re: AmiBP

@jarek72, post #45

Nie wiem jak wy, ale my już w drodze.
[#48] Re: AmiBP

@Krashan, post #47

Ja niestety oddaliłem się od Lublina / BP na tyle, że sam nie dojadę.

Na następnej imprezie szykuję się być, żeby zatrzeć złe wrażenie anonsowania się i nie pojawienia się.
[#49] Re: AmiBP

@David, post #48

Bardzo chciałem przyjechać bo w sumie niedaleko, niestety sprawy się pos... następnym razem. Bawcie się dobrze.
[#50] Re: AmiBP

@Jenot, post #49

ja będę wyjeżdzam ze świdnika ok 9-10 i mogę zabrać jeszcze kogoś
wracam ok godz 20. Muszę być chociaż na parę godzin szeroki uśmiechszeroki uśmiech
jak ktoś chce jechać z Lublina i okolic to zapraszam
[#51] Re: AmiBP

@JacK_Swidnik, post #50

Ja będe około godz. 17.00-18.00
Do tego czasu imprezka chyba już zdąży się trochę rozkręcić

PS. Żona jakoś puściła... ciekawe dlaczego... musze porządnie obejrzec samochód czy nie draśnięty

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2018 09:33:32 przez pisklak
[#52] Re: AmiBP

@pisklak, post #51

Na razie jest 5 osób i 0 komputerów...
[#53] Re: AmiBP

@Krashan, post #52

A może pomyliłeś lokal i trafiłeś na prezentację garnków?
.
[#54] Re: AmiBP

@rePeter, post #53

Dla mnie już po imprezie... Muszę przyznać że jak na pierwszą edycję niewielkie ale bardzo sympatyczne grono uczestników wytworzyło bardzo sympatyczną atmosferę.
To było co prawda moje drugie party w życiu wiec nie mam zbyt wielkiej bazy porównawczej ale wyszło chyba coś w stylu AmiParty Lite edition
Mam nadzieję na rozwój imprezy w następnych edycjach, im nas więcej tym lepiej.
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich uczestników <3
[#55] Re: AmiBP

@pisklak, post #54

Jak sa super goscie to i impreza jest udana. Ja wczoraj musiałem uciekac ok 20.
I tak podczas tej imprezy udalo mi sie napisac i skompilowac pierwsze moje demo w amosie z podkladem a raczej ekran z tekstem i scrollem tekstowym z podkladem muzycznym.
Dzieki Wszytkim ze moglem byc chociaz pare godzin.
[#56] Re: AmiBP

@JacK_Swidnik, post #55

i ja tam byłem, piwo i wódkę piłem ;) Brawa dla Doktora za zorganizowanie tej mega sympatycznej integracji! Lokalizacja jest przepiękna, a Karciówka to strzał w dychę. Pozdrawiam wszystkich uczestników - biesiadowanie w Waszym gronie to sama przyjemność OK
[#57] Re: AmiBP

@Dakti, post #56

nawet TV regionalna była, gdzieś mi na facebooku mignął już artykuł z imprezy
Doktorze podpowiesz co to było i gdzie tego szukać?
a to mój pierwszy prodek w Amosie zrobiony na AmiBP szeroki uśmiech

link
[#58] Re: AmiBP

@Dakti, post #56

My też tam byli i wódkę z Tobą pili.
[#59] Re: AmiBP

@JacK_Swidnik, post #57

TV Trxxx
A tak na poważnie to regionalne radio internetowe
https://www.radiobiper.info/2018/09/22/zalesie-zlot-milosnikow-retro-komputerow-te-najstarsze-maja-ponad-30-lat-galeria/
[#60] Re: AmiBP

@rePeter, post #53

Garnków tam nie wciskają.
Ewentualnie można popatrzeć jak przygotowuje się pysznego barana z rożna.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem