[#1] Retro Granie w Krzeszowicach.
Planuję po raz wtóry zorganizować wystawę retro komputerów i konsol w mojej miejscowości. Poprzednia wystawa w marcu tego roku cieszyła się niesamowitym wzięciem, przewinęło się około 300 osób przez cały dzień. Jestem w stanie zapewnić sprzęt na 4-5 stanowiskach, niestety pozostałe 20 stanowisk byłoby pustych. Stąd moje pytanie czy byliby chętni wesprzeć mnie sprzętowo? Wystawę planuje w listopadzie, data byłaby zależna od Miejskiego Ośrodka Kultury i Sportu a także od Was i Waszych wolnych terminów. Zapraszam pod numer telefonu 661 187 637 lub w wiadomości prywatnej.
[#2] Re: Retro Granie w Krzeszowicach.

@Stoopi, post #1

Hej Stoopi, w zaleznosci od terminu to moge cos podrzucic :)
[#3] Re: Retro Granie w Krzeszowicach.

@juen, post #2

Termin bardzo się przesunął ze względów ode mnie niezależnych. :/ Planuje wystawę na 20 lutego, to jest niedziela. Od godziny 9-10 rano do 16 po południu. Jeśli ktoś jest chętny wspomóc mnie spzrętowo to proszę o kontakt na forum lub telefonicznie.
[#4] Re: Retro Granie w Krzeszowicach.

@Stoopi, post #3

Termin bardzo się przesunął ze względów ode mnie niezależnych. :/ Planuje wystawę na 20 stycznia, to jest niedziela. Od godziny 9-10 rano do 16 po południu. Jeśli ktoś jest chętny wspomóc mnie sprzętowo to proszę o kontakt na forum lub telefonicznie.
[#5] Re: Retro Granie w Krzeszowicach.

@Stoopi, post #4

temat aktualny? ktos sie pojawi?:)
[#6] Re: Retro Granie w Krzeszowicach.

@juen, post #5

Pojawi się moja A1200/ACA1233n Ja tam jadę jeść ciasto
[#7] Re: Retro Granie w Krzeszowicach.

@juen, post #5

Tak, aktualny. Czekają na Ciebie 4 stanowiska lub więcej. :P
[#8] Re: Retro Granie w Krzeszowicach.

@lrdmaras, post #6

Lrdmaras, tym razem specjalnie dla Ciebie będzie jabłecznik. OK
[#9] Re: Retro Granie w Krzeszowicach.

@Stoopi, post #7

Zrobię co mogę :)
[#10] Re: Retro Granie w Krzeszowicach.

@juen, post #9

CKIS Krzeszowice tak? jak jest tam z parkingiem?
[#11] Re: Retro Granie w Krzeszowicach.

@juen, post #10

juz wiem, ze palacyk vauxhall jakby co przy rynku!
[#12] Re: Retro Granie w Krzeszowicach.

@juen, post #11

W weekend parkingi są bezpłatne, straż miejska nie szaleje. :P Zapraszam jeszcze raz chętnych! Będzie ponad 20 stanowisk i około 6 retro maniaków. :] Oczywiście relacja w poiedziałek jak nam wyszło "Retro Granie". Trzymajcie kciukole! OK
[#13] Re: Retro Granie w Krzeszowicach.

@Stoopi, post #12

No i było super!
Jak zwykle. Fajniesmśmy pograli wreszcie w Lotusa w sieci, a i januszowania nie zabrakło na sam koniec 😀
Do następnego razu! 😀
[#14] Re: Retro Granie w Krzeszowicach.

@lrdmaras, post #13

krótka relacja w regionalnym portalu o wystawie. Dzięki juenowi, ldrmaras oraz pozostałym osobom za pomoc spzrętową przy organizacji wystawy. Niestety nie wiem czy pozostali są na tym forum więc pzrepraszam za brak wspominek o Was. Do nastepnego razu!
[#15] Re: Retro Granie w Krzeszowicach.

@Stoopi, post #14

dzieki za zorganizowanie spotkania, fajnia okazja do pogadania i wymiany doswiadczen ;)
pozdrowienia dla wszystkich uczestnikow :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem