[#1] RETROGRanie #
Spotkanie raczej dla mieszkających/przebywających w "pobliżu" - jedynie 3 godziny (18:00-21:00) retro-grania.

RETROGranie #6

Miejsce: Haunted Haus, Żydowska 20, 33-100 Tarnów, Tarnów, Polska
Data: 19.10.2018, Start imprezy: 18:00, Koniec: 21:00

Góra Góra Dół Dół Lewo Prawo Lewo Prawo B A START, tzw. “Kod Konami” da Ci w grze Contra TRZYDZIEŚCI żyć zamiast startowych TRZECH!

Tę informację możesz wykorzystać już 19 października na comiesięcznym RETROGraniu w Haunted Haus (Tarnów, ul. Żydowska 20), gdzie na konsolach Nintendo Famicom, Pegasus, Super Nintendo Entertainment System, NEC PC-Engine oraz Sony PlayStation stoczycie prawdziwą walkę!

Na spotkaniu zagramy między innymi w:


W imieniu Aspirantów, RETROage i Haunted Haus zapraszamy wszystkich graczy komputerowych/konsolowych, planszówkowych i fanów gier wszelakich do wspólnej zabawy!

A tak graliśmy podczas RETROGranie #0

[#2] Re: RETROGRanie #

@tbxx, post #1

Przepraszam, że odpowiadam sam sobie :/
Na piątkowym RetroGraniu było tak:



z Amigowych akcentów, był jedynie "kolega" w koszulce z logiem "Amiga".
A kolejne RetroGranie w Tarnowie już w listopadzie.

Pozdrawiam i zapraszam.
[#3] Re: RETROGRanie #

@tbxx, post #2

z Amigowych akcentów, był jedynie "kolega" w koszulce z logiem "Amiga".


No to niezły akcent jak na info na forum amigowym ;)
katurlanie
[#4] Re: RETROGRanie #

@tbxx, post #2

Dawaj info jak będzie znany termin listopadowy.

Z Rzeszowa blisko!!
[#5] Re: RETROGRanie #

@tbxx, post #2

Najbardziej z tej calej imprezy spodobal mi sie bar w 59 sekundzie :)


Ostatnia aktualizacja: 21.10.2018 10:57:18 przez sordan
[#6] Re: RETROGRanie #

@tbxx, post #1

No właśnie, skoro na amigowym podwórku się reklamujecie, to może chociaż jedną Amigę do składu dołożycie?
[#7] Re: RETROGRanie #

@BULI, post #6

Niestety nie posiadam żadnej Amigi. Mogę natomiast obiecać, że na 90% na listopadowym RetroGraniu będzie Amiga 1200.
[#8] Re: RETROGRanie #

@tbxx, post #7

Pojawiłem się u Was z Amigą 1200 by wesprzeć sprzętowo strefe retro na "Tarconie" bodajże. No ale to było od rana do wieczora. Na trzy godziny to myślę że niewiele osób by się zdecydowało przyjechać, stąd i mały odzew w tym temacie był.
[#9] Re: RETROGRanie #

@tbxx, post #7

OK
[#10] Re: RETROGRanie #

@Stoopi, post #8

Tak, byłeś nawet 2 razy - pierwszy raz na "inteGRAcja" i drugi raz na "Tarcon". Natomiast RETROGranie, to inna skala i inny klimat - 3-4h w ciasnym pubie, gdzie mamy miejsce aby rozłożyć 6-7 stanowisk do grania. Jak wiesz nasze możliwości sprzętowe są dużo większe i co edycję żonglujemy mniej popularnym sprzętem. Oczywiście są stałe punkty programu - np. jeden Famicom zadomowił się już na dobre w Haunted Haus i można na nim zawsze za darmo pograć w godzinach otwarcia. Dlatego też nie spodziewamy się tłumów - bardziej informacja dla tych co mają w miarę blisko i chcieli by pograć i przede wszystkim o grach "pogadać".
[#11] Re: RETROGRanie #

@tbxx, post #10

Kolejne RETROGranie już 16 listopada - miejscówka oraz godziny bez zmian.
Będzie można pograć na:

Nintendo Famicom (Super Mario Bros.)
Pegasus (Złota piątka, Złota czwórka)
SNES (Tetris & Dr Mario, Stunt Race FX, Axelay)
Nintendo GameCube (Mario Kart Double Dash, Mario Smash Football)
PC (Prehistorik 2, Screamer, World Rally Fever)
PlayStation/Playstation 2 ( Tekken 2, Tekken 5, Crash Bandicoot 1-3, Moto Racer)
NEC PC-Engine (Bonk's Adventure 1-3, Don Doko Don)
Atari 7800 (Asteroids)

Zapraszam serdecznie

ps. nadal próbuję zorganizować jakąś Amigę - niestety "pięćsetka" kolegi nie chce czytać dyskietek :/
[#12] Re: RETROGRanie #

@tbxx, post #11

Ja zobaczę.
[#13] Re: RETROGRanie #

@David, post #12

Techniczne jak bym z innej imprezy wyszedł wcześniej, zdjął garniaka a zabrał sprzęt, mógłbym się i wyrobić.

Sprawdzę sobie PKP.
[#14] Re: RETROGRanie #

@David, post #13

Dzięki forumowiczowi 'pong777', który ufundował nam "stację dyskietek" GOTEK, Amiga 500 jest już gotowa na przyszłotygodniowe RETROGranie:


Dodatkową atrakcją piątkowego wieczoru, będzie możliwość zagrania na "konsoli" Vectrex

[#15] Re: RETROGRanie #

@tbxx, post #14

Czy ktoś miałby pożyczyć monitor z wejściem HDMI?
[#16] Re: RETROGRanie #

@tbxx, post #11

Kiedy planujecie kolejną edycję? 16-go nie dam rady niestety a mam ochotę zajrzeć.
BULI co myślisz? Jedziemy zrobić SWOSa na wyjeździe?
[#17] Re: RETROGRanie #

@Tomuś, post #16

Grudzień to dość niepewny miesiąc, ale wstępny plan jest na 14.
Poza tym, raz do roku zazwyczaj na wiosnę robimy "większe" retro pod nazwą "inteGRAcja". Ale to dam znać bliżej imprezy. Dla zachęty video z 2 i 3 edycji:



[#18] Re: RETROGRanie #

@tbxx, post #14

Jest Amiga - Brawo Panowie, brawo Pong OK

Konsola Vectrex- mniam


@Tomuś

No jasne, że pojedziemy. Teraz jak maja AMIGę- obowiązkowo ok, racja Tylko kiedy
[#19] Re: RETROGRanie #

@BULI, post #18

"Tak było" powiadam...

[#20] Re: RETROGRanie #

@BULI, post #18

Ja też chętnie pojadę na kolejny termin. Po pewnych przebojach, ponownie będę miał jakiś retro-sprzęt tak do tygodnia-dwóch, więc z pustymi rękami nie przyjadę szeroki uśmiech
[#21] Re: RETROGRanie #

@tbxx, post #17

Ja chętnie pojawię się za swoim spzrętem na inteGRAcji.
[#22] Re: RETROGRanie #

@Stoopi, post #21

Rozumiem że "ciasto" zrobiło swoje ;P
[#23] Re: RETROGRanie #

@tbxx, post #19

No i była A500 i SWOS OK
[#24] Re: RETROGRanie #

@BULI, post #23

i to nie było nasze ostanie słowo
[#25] Re: RETROGRanie #

@tbxx, post #22

Ciasto było cudowne wręcz. :]
[#26] Re: RETROGRanie #

@tbxx, post #17

Grudzień to dość niepewny miesiąc, ale wstępny plan jest na 14.


Niestety 14/15 XII to jedyny grudniowy termin, że nie mogę

Trudno, Tarnów jest blisko więc prędzej czy później.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem