kategoria: AmiParty
[#1] AmiParty 27
No to już oficjalnie.

Ho Ho Ho

Jak mawiają Brytyjczycy “Long time no see”.
Nie widzieliśmy się od lutego 2020 i coby nie mówić, jesteśmy stęsknieni i bardzo głodni AmiParty oraz spotkania z Wami.
Nikt z nas w najśmielszych snach nie przypuszczał, że po zimowym AP stanie się coś tak strasznego i rozłąka z Wami będzie tak długa.
Mamy datę, mamy lokal i serdecznie Was zapraszamy na AmiParty 27 - które odbędzie się ( mamy nadzieję ;) ) 10-12 września. Lokal bez zmian, to budynek IMAGE przy Hutniczej 21 w Chełmie. Zaczynamy w piątek o 12 tej i kończymy w niedziele również o 12 tej.
Tym razem bez comopotów, czysta integracja. Po tak długiej przerwie myślimy, że to będzie najlepsza opcja.
Opłata celna to jak ostatnio 50pln i idąc za ciosem proste śniadanie (sobota i niedziela) w cenie. Pakujcie swoje retro sprzęty, listwy skrętki joysticki buteleczki i co tylko jeszcze i przybywajcie. Scenariusz imprezy napiszemy sami w jej trakcie ;) spontaniczne spotkania to nasza specjalność.

Pokoje hotelowe na Party Place, prosimy o wcześniejszą rezerwację (mail na adres jenot@jenot.info).
Hotel Albatros przy ul. Rampa Brzeska 27 (zaraz za płotem od Party Place). Rezerwacja telefoniczna 82-565-65-64,
Hotel Maria przy ul. Przemysłowej 26 (ok. 1km od Party Place). Rezerwacja telefoniczna: 82 563-23-49 lub 796-112-208.
Podłoga na Party Place. Chcących w ten sposób odpocząć prosimy o zabranie śpiworów. Wszyscy uczestnicy mogą skorzystać z prysznica na miejscu.
Dostęp do kuchni na Party Place (czajnik, gaz, lodówka, piekarnik, mikrofala, szkło, gary, talerze, sztućce).

Amiga Rulez!!!
5
[#2] Re: AmiParty 27

@Mariodj, post #1

Nie widzieliśmy się od lutego 2020 i coby nie mówić

Z niektórymi to od sierpnia 2019

Nocleg zarezerwowany, więc już się melduję. Oby tylko "lokdałnu" nie było hide2

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2021 17:38:07 przez _Skiba
[#3] Re: AmiParty 27

@_Skiba, post #2

nie kracz nie kracz ;) dobrze będzie
2
[#4] Re: AmiParty 27

@Mariodj, post #1

Trzeba być OK
2
[#5] Re: AmiParty 27

@Mariodj, post #3

Tak czy inaczej - party się odbędzie.. najwyżej po drugiej stronie torów ;)
2
[#6] Re: AmiParty 27

@MaaG^dA, post #5

zależy jak przeprowadzić płaszczyznę symetrii
2
[#7] Re: AmiParty 27

@Mariodj, post #1

ok spoko, jak tym razem bez konkursów to moja córa nie będzie się produkować
mam już nową gotową pracę niepublikowaną i miała kolejną robić to sie wstrzyma na przyszły rok
2
[#8] Re: AmiParty 27

@Mariodj, post #1

idąc za ciosem

Co jak ? kto za mna chce łazić ?

Bedę !
2
[#9] Re: AmiParty 27

@mikecios, post #8

kto za mna chce łazić ?

idę w ciemno
1
[#10] Re: AmiParty 27

@mikecios, post #8

Daje Lajka i okejke ;)
1
[#11] Re: AmiParty 27

@Mariodj, post #1

Dzisiaj potwierdziłem, że cena noclegów w pokojach na party place się nie zmieniła (35zł/osoba/doba). Dla zmotoryzowanych - jeśli jedziecie na pamięć to nie prześpijcie zjazdu, dziury w nawierzchni już Was nie obudzą, teraz dla odmiany jest rondo za rondem. O ile dobrze policzyłem, to po tablicy "Chełm" za szóstym rondem w lewo i jesteście na miejscu.
1
[#12] Re: AmiParty 27

@Jenot, post #11

oby nie było 77 fali
[#13] Re: AmiParty 27

@Jenot, post #11

No to cieszymy się :)
Jak nie nastąpi koniec świata to trzeba się będzie wybrać.
Jakby ktoś chciał się zabrać z okolic Gliwice - Katowice to zapraszam do kontaktu.
[#14] Re: AmiParty 27

@thePalec, post #13

ja chetnie skorzystam ponownie z Twojej oferty
[#15] Re: AmiParty 27

@Mariodj, post #1

@All
Czy będzie ktoś z partowiczów dysponował wolnym TVkiem z HDMI i dzialającymi głośnikami, żeby użyczyć tenże na czas trwania imprezy w celu podłączenia mojego Dreamcasta i pogrania w gierki oraz ew pooglądania kilku prodek scenowych?
[#16] Re: AmiParty 27

@Lokaty, post #15

Jenot zawsze miał w zapasie jakieś monitory może i tym razem poradzi, ja będę miał jeden tv z hdmi to zabiorę w razie co ale muszę sobie jakiś wykombinować bo mi hdmi nie potrzebne a korzystam ze złącza scart
1
[#17] Re: AmiParty 27

@Lokaty, post #15

Na wszelki wypadek weź przejściówkę na VGA, bo z tym będzie najłatwiej i oba projektory mają to wejście.
1
[#18] Re: AmiParty 27

@Lokaty, post #15

Z hdmi może być problem ale po przejsciówkach na cos starszego jak najbardziej cos można zorganizować.

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2021 02:45:10 przez Mariodj
1
[#19] Re: AmiParty 27

@Mariodj, post #18

@JacK_Swidnik @Mikrobi @Mariodj

Dzięki Panowie za informację, jeżeli nic innego nie wymyślę to będę próbował coś w tę stronę wykminić, trzeba poszukać jakiegoś rozdzielacza z konwerterem obrazu i dźwięku na vga + jack/rca.

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2021 10:17:28 przez Lokaty
[#20] Re: AmiParty 27

@Mariodj, post #1

Wlasnie ogloszono wprowadzenie stanu wyjatkowego na pasie granic wschodnich wzraz z jego ograniczeniami.
Jaki bedzie mialo to wplyw na organizacje party?
[#21] Re: AmiParty 27

@Phibrizzo, post #20

Żaden bo na pas graniczny nie będziemy się z Amigami pchali
[#22] Re: AmiParty 27

@Lokaty, post #19

Ogólnie jak już weźmiesz sprzęt to zarezerwuj sobie czas i się tego trzymaj, bo jak zacznie się integracja z kolegami to możesz nie być w stanie...
[#23] Re: AmiParty 27

@Mikrobi, post #22

Ło Panieee! Nie pierwszy raz ten przybytek odwiedzę (jak i inne podobne wcześniej), doskonale wiem na co się piszę! OK
Mimo wszystko dzięki za cenne wskazówki piwo

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2021 16:09:52 przez Lokaty
[#24] Re: AmiParty 27

@Phibrizzo, post #20

Na moje oko Chełm nie jest objęty - nie widzę go w wykazie miejscowości.

-zawiesza się prawo do organizowania i przeprowadzania zgromadzeń, imprez masowych oraz prowadzonych w ramach działalności kulturalnej imprez artystycznych i rozrywkowych, niebędących imprezami masowymi;
[#25] Re: AmiParty 27

@Phibrizzo, post #20

Żaden, Chełm nie jest tym objety
[#26] Re: AmiParty 27

@Phibrizzo, post #20

no i po AP. tak myślałem
[#27] Re: AmiParty 27

@Greczkin, post #26

Chełma nie ma na tej liście więc AP będzie będzieszeroki uśmiech

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2021 21:04:03 przez JacK_Swidnik
[#28] Re: AmiParty 27

@Mariodj, post #1

Czy bedzie ktos mial CDTV na AmiParty?
[#29] Re: AmiParty 27

@Phibrizzo, post #28

Mógłbym wziać, pytanie po co?
[#30] Re: AmiParty 27

@michal_zukowski, post #29

Jakbys mial brac specjalnie to nie bierz.
Poprostu pytalem czy ktos bedzie mial.
Moze byc tez CD32.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem