[#181] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@Jazzcat, post #174

Haha "twarzą w pysk" - no mistrz. Takie żarty (poprawiłem; serio z tą "cenzurą" na PPA?) witam z radością w każdej ilości, zawsze.

W każdym bądź razie też bardzo się cieszę. Powiedziałbym nawet, że NARESZCIE! Bardzo fajnie było wreszcie porozmawiać i z Tobą, i ze Slayem, zresztą w ogóle ze wszystkimi co byli. Szkoda tylko, że tym razem wyszło aż tak krótko, bo mam wrażenie, że co najmniej trzy czwarte z tego o czym chciałem przy okazji pogadać gdzieś mi całkowicie umknęło z tego pośpiechu. Ale to nic, bo i tak chyba Ciebie i Slaya zdążyłem zamęczyć swoim gadaniem przy ognisku. szeroki uśmiech
No w każdym bądź razie, mam nadzieję, że kiedyś wpadniecie tu do nas na wschodnie zloty. Moim zdaniem byłoby naprawdę bardzo fajnie - wiem (już), że to jest naprawdę konkretny kawałek drogi, ale mimo wszystko pomyślcie o tym.

Co do Otisa to powiem Ci, że on ma wiele naprawdę dobrych kawałków. Może nie zawsze harmonie są najlepiej dopracowane (w kilku miejscach ewidentnie lepszym pomysłem byłyby chociażby półtony, np. w solówkach), albo z kolei instrumenty są trochę niedostrojone, niemniej same kompozycje są naprawdę bardzo pomysłowe - moim zdaniem zdecydowanie warto znać ten materiał. Fasttrackerowe multichannele też są niczego sobie. Zresztą, w jego kawałkach jest po prostu wszystko. 15 lat temu, jak zaczynałem pisać moduły był to dla mnie nieoceniony tutorial do komend i pomysłów na ich wykorzystanie. Obok Dope For Your Mind zdecydowanie warto posłuchać jeszcze przynajmniej takich killerów jak Blowfly Is Fame, Endless Happyness, My Way To The Top (podpisane najczęściej mwtttop), czy XTC. A prawdziwych perełek i tak jest znacznie więcej.

W każdym bądź razie dzięki! Dzięki wielkie jeszcze raz za wszystko! Impreza koniecznie musi mieć kolejne odsłony. Jak będę mógł to na pewno wpadnę.

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2022 20:22:51 przez Magnetic-Fox
1
[#182] Re: Wielkopolska - amigowy meeting 25.06.2022

@slay, post #1

Hej , jak tam w tym roku HEX PISTONS ?
Zenon
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem