[#1] StarFest (Falkon?)
Dobrych kilka lat temu grupa z PPA zebrała się i zorganizowała strefę retro na Falkonie - konwencie w Lublinie. To jedno z większych (wtedy) wydarzeń kulturalnych w mieście, festiwal o korzeniach w fantastyce, ale skręcający w stronę ogólną, podlaną sosem sci-fi i fantasy. Dodatkowo miewałem tam prelekcje, w tym o dawnych grach. Falkon był jedną z ofiar pandemii, ale teraz pojawia się StarFest, który (nie jest to powiedziane wprost) jest jego następcą.
Gdyby ktoś miał ochotę indywidualnie lub grupowo zmajstrować w Lublinie jakieś retro-show na tej imprezie totu się można zgłosić. Termin to 4-6.11.22.
[#2] Re: StarFest (Falkon?)

@Leander, post #1

hmm, to może w koncu ja ruszę ze swoją kolekcją
2
[#3] Re: StarFest (Falkon?)

@michal_zukowski, post #2

hmm, to może w koncu ja ruszę ze swoją kolekcją

Po tym jak ten motłoch na Falkonie połamał mi dwa joysticki to powiedziałem sobie, że nigdy więcej takich poświęceń dla tak marnej idei
[#4] Re: StarFest (Falkon?)

@MarX, post #3

U, nie wiedziałem, że tak "oberwałeś".
Ja nie namawiam, ja tylko informuję. Pewnie i tak coś z retro będzie. Teraz jest wszędzie. W ten weekend jest Festiwal Komiksu w Łodzi i też będą gry i autorzy książek o dawnych grach.
1
[#5] Re: StarFest (Falkon?)

@Leander, post #4

Ja z chęcią bym sie pojawil w lublinie ze sprzętem ale nie mam ochoty być samemu, raźniej w ekipie
fajnie by bylo jak by ktoś zrobil fotorelacje z tej imprezy z Łodzi mnie nie będzie a chciałem sie tam pojawic.
bedzie promocja nowego komiksu Baranowskiego
[#6] Re: StarFest (Falkon?)

@Leander, post #4

Spoko, a ja nikogo nie zniechęcam. Też z chęcią się z wami spotkam, ale już bez sprzętu na crashtesty

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2022 10:18:09 przez MarX
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem