kategoria: AmiParty
[#61] Re: AmiParty 29

@Bartek2075, post #59

Pokój zarezowowany- 2ga osoba również znaleziona OK
1
[#62] Re: AmiParty 29

@misiek2, post #60

Trochę się dziwię, że w dzisiejszych czasach ktoś jeszcze z Krakowa jeździ przez Radom, a nie przez Rzeszów, ale jak kto lubi.


Bo wyjazd na party rządzi się innymi prawami i nie są to prawa posiadające jakąkolwiek logikę ;)

Przygoda przygoda ;)
[#63] Re: AmiParty 29

@misiek2, post #60

przez Radom masz po drodze Muzeum Bimbrownictwa Imienia Jakuba Wędrowycza. Może temu? :D
4
[#64] Re: AmiParty 29

@Stoopi, post #63

Musi tak być. Tego nie brałem pod uwagę
1
[#65] Re: AmiParty 29

@Bartek2075, post #59

Z tego co kojarze w Albatrosie są pokoje 2 osobowe


2- i 3- osobowe. Nie ma "jedynek".
1
[#66] Re: AmiParty 29

@_DiskDoctor_, post #65

No to się podpinam bo nie wiem jaka jest sytuacja ze spaniem.
Na PP nie można już spać ? Pisałem do Jenota. Ewentualnie czy jest dostęp do prysznicy bo hard core car też mogę ;P

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2023 23:55:18 przez Kisiel
1
[#67] Re: AmiParty 29

@Kisiel, post #66

spanie na PP bez zmian tak samo dostęp do prysznicy na dole
1
[#68] Re: AmiParty 29

@Mariodj, post #67

Ja mam pytanie odnośnie zasad compox:



1 autor – 1 praca w danej kategorii



Czy może złożyć w jednej kategorii

Autor 1 + Autor 2
Autor 1 + Autor 3?
[#69] Re: AmiParty 29

@misiek2, post #60

We wrześniu jechałem na wycieczkę z Lublina do Krakowa - TAM jechaliśmy przez Rzeszów Z POWROTEM przez Radom. Te 2 drogi obecnie nie mają porównania. Trochę się dziwię, że w dzisiejszych czasach ktoś jeszcze z Krakowa jeździ przez Radom, a nie przez Rzeszów, ale jak kto lubi. Przez Radom może wychodzi krócej, ale z pewnością nie szybciej.

Kiedyś jeździło się z Rzeszowa do Warszawy przez Radom bo było szybciej niż przez Lublin, dziś jest na odwrót odkąd zrobili Via Carpatia i można pruć S19tką ;)
1
[#70] Re: AmiParty 29

@Madman, post #69

Ostatnio jazda do Chełma zajęła mi 3h i parę minut.. (a "normalnie" było prawie 4h)
1
[#71] Re: AmiParty 29

@Madman, post #69

Zgadzam się, jeśli z Krakowa (i zapewne innych miejsc w okolicach A4) obecnie najszybszą trasą jest A4>Rzeszów, potem S19>Lublin.

Teraz sprawdziłem w Google Maps, i trasa z Krakowa do Chełma przez Radom jest ponad godzinę dłuższa niż przez Rzeszów/Lublin.

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2023 15:28:22 przez wali7
1
[#72] Re: AmiParty 29

@wali7, post #71

Wyruszam z Gliwic-Katowic (czyli przed płatnymi bramkami na A4).
Nie wiem jak wam się Kraków zafiksował.
Jeżeli była by osoba do zabrania z Krakowa to jadę przez Kraków. Jeżeli nie będzie chętnych to omijam Kraków.
W drodze powrotnej z AP jest potrzeba zrobienia pitstopu w Balicach.
Taka logistyka.
1
[#73] Re: AmiParty 29

@Mariodj, post #1

Czy na AmiParty będą jacyś magicy lutownicy? Potrzebuje recapu mojej A 500. Próbowałem zrobić to sam, ale przy odlutowywaniu odchodzi trochę laminatu (zmienia kolor). Mogę przywieźć lutownicę może, ktoś mnie douczy.
3
[#74] Re: AmiParty 29

@_DiskDoctor_, post #68

Czy może złożyć w jednej kategorii

Autor 1 + Autor 2
Autor 1 + Autor 3?


A uszczęśliwi cie takie kombinatorstwo ??
[#75] Re: AmiParty 29

@Mariodj, post #74

Nazywasz twórczość z kolegami kombinatorstwem?

Nice…
1
[#76] Re: AmiParty 29

@_DiskDoctor_, post #75

Niestety kategorii jest ciut mało. Np. nie ma kategorii >game compo<.

Co nieco utrudnia sprawę, jak ktoś maczał palce w powstanie gry i jeszcze chce coś wystawić bardziej “swojego” oprócz tego.
[#77] Re: AmiParty 29

@_DiskDoctor_, post #75

Nazywasz twórczość z kolegami kombinatorstwem?


uważam że lepiej wystawić jedną a konkretną prace niż 5 krapów

ale spoko dawaj te prace publika zweryfikuje

a co do ilości kategorii uważamy że jest w sam raz

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2023 22:08:15 przez Mariodj

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2023 22:11:29 przez Mariodj
[#78] Re: AmiParty 29

@Mariodj, post #77

Nie skomentuję tego.
[#79] Re: AmiParty 29

@_DiskDoctor_, post #78

Michał pozdrawiam cie serdecznie i do zobaczenia na PP.
[#80] Re: AmiParty 29

@Mariodj, post #77

Myślę, że Michałowi chodzi o to, że w koopie z kimś chciałby wystawić wild demo, a w koopie z drugim kimś - grę i, jak się okazuje, wylądują one w tej samej kategorii na party przez co może zostać zdyskwalifikowany, bo "wystawił dwie produkcje w tej samej kategorii".
3
[#81] Re: AmiParty 29

@recedent, post #80

Przy łączeniu kategorii, chyba nie powinno mieć to zastosowania :)
Łączenie kategorii odbywa się dopiero na party, i nie z winy wystawiającego prace... no chyba, że od razu wiadomo że game idzie do wild :)

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2023 11:54:04 przez Vato
[#82] Re: AmiParty 29

@sand, post #73

Możesz ją wysłać do mnie inpostem na recap. Ale...w Amigach 500 nie robi sie recapu zasadniczo, a na spotkaniu retro tym bardziej. Będę na Amiparty to ci to mogę przywiżć już z wymienionymi.

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2023 12:04:36 przez Stoopi

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2023 12:05:19 przez Stoopi
[#83] Re: AmiParty 29

@Stoopi, post #82

Dzięki, priv już w skrzynce. Amiga gotowa do wysyłki.
[#84] Re: AmiParty 29

@_DiskDoctor_, post #76

No tak, to nie jest rzadki przypadek. Wystarczy, że jeden człowiek zrobi muzykę do dwóch dem czy dostarczy jakieś obrazki do dwóch dem i już jest współtwórcą obu.
[#85] Re: AmiParty 29

@MDW, post #84

Może i tak, ale z tego co pamiętam na AP wystawiano kilka produkcji tego samego autora i nie było problemów w postaci dyskwalifikacji np. w kategoriach muzycznych.
[#86] Re: AmiParty 29

@misiek2, post #85

Teraz są inne zasady.
[#87] Re: AmiParty 29

@_DiskDoctor_, post #86

OK
Jeszcze jedno ograniczenie będzie – 1 autor – 1 praca w danej kategorii – nie chcemy powtórzyć Agenda Compo z RW czy innych party, gdzie 1 płodny człowiek wystawiał 8 pchełek, zamiast zrobić jedną produkcję – nieco dłuższą, wymagającą nieco więcej pracy, ale za to spójną i wartą obejrzenia/przesłuchania/zobaczenia/niepotrzebne skreślić.
[#88] Re: AmiParty 29

@misiek2, post #87

Ja to jasno rozumiem, że chodzi o jedną pracę.
W przypadku dem/intr - programista/koder wystawia jedną pracę, nie ma znaczenia czy grafik/muzyk brali udział w tworzeniu innych dem/intr.
[#89] Re: AmiParty 29

@karolb, post #88

No właśnie ma.
[#90] Re: AmiParty 29

@_DiskDoctor_, post #89

No właśnie nie ma.

Grupa ma wystawić jedno demo w demo compo, a nie grafik ma zrobić rysunek do tylko jednego dema.

Jakież to oczywiste.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem