kategoria: Amigowisko
[#61] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #59

Bardzo zacnie było- Wszystkim WIELKIE dzięki ok, racja
Co do aury, to w nocy i rano każdy mógł sobie podriftować swoim Lotusem
[#62] Re: Amigowisko Rzeszów

@BULI, post #61

Zapomniałem o szczególnym podziękowaniu dla DiskDoctora, który na miejscu robił "risercz" w sprawie wynajmu lokalizacji, tym bardziej że po tym jak hotel "Iskra" nas zrzucił (po zaklepanej wstępnej rezerwacji) czas naprawdę nas gonił.
4
[#63] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #62

"Metalowiec" dał radę. Pomimo chłodnego przyjęcia.. reszta była już spoko..
[#64] Re: Amigowisko Rzeszów

@MaaG^dA, post #63

imho to miejsce mogloby zostac, zmiesciloby sie wiecej osob tylko trzeba by bylo odpowiednio przygotowac te sale.. nocleg na miejscu, parking. bajka :)
2
[#65] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #62

Juen przesłał trochę zdjęć. Podziwiajta!
7
[#66] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #65

ale dostalem je od NineXa i jego drugiej polowki, przekazuje :)
[#67] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #59

3 osoby na krzyż,
[#68] Re: Amigowisko Rzeszów

@Greczkin, post #67

Bo to był krzyż na drogę.

A na poważnie - jak widać typowo klasykowy meeting zorganizowany w stolicy województwa przyciągnął w porywach dwadzieścia parę osób. Czy to dużo czy mało - nie mnie oceniać. Ale jestem pewien, że gdybyś to Ty organizował to odwiedzających byłoby co najmniej dwadzieścia razy więcej.
7
[#69] Re: Amigowisko Rzeszów

@Greczkin, post #67

Ja bym poszedl w ogole dalej.

I napisal ze impreza sie nie odbyla.

Na zdjeciach tylko organizator i statysci. Ci od Edyty Gorniak i Covid-19. Covid sie skonczyl, to i tanio mozna wynajac statystow, tych od Edyty Gorniak.
3
[#70] Re: Amigowisko Rzeszów

@_DiskDoctor_, post #69

Jak się przyjrzysz uważnie to zauważysz, że ciągle przewijają się te same twarze, tylko poprzebierane w różne ubrania. Taki recedent raz jest w szarej bluzie z suwakiem, a raz - w białej koszulce z napisem "Amigowisko". Cwaniaczek chciał, żeby go dwa razy policzyli!
3
[#71] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #70

Witam.
Nawet mnie uwieczniliście na jednej z fotek, chociaż się pod obiektyw nie pchałem.
Pozdrawiam.
2
[#72] Re: Amigowisko Rzeszów

@recedent, post #70

Mnie tam nie było nawet. Widać, że Photoshop. Myślę, że jakby Greczkin przyszedł to byłoby nas o 1 więcej, ale za to gorzej byśmy się bawili :D
3
[#73] Re: Amigowisko Rzeszów

@juen, post #64

I okoliczne żarcie ok.
3
[#74] Re: Amigowisko Rzeszów

@juen, post #72

nieraz jestem koło ciebie na imprezach i bawisz sie znakomicie

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2022 11:28:41 przez Greczkin
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem