[#1] Wygrzebane z archiwum
Od jakiegoś czasu porządkuję to i owo. Wygrzebałem trochę starych klisz i zacząłem digitalizować. Przy okazji znalazłem trochę fotek z imprez Amigowych. Dziś kilka takich z Amiga Meetingu 2004 z Łodzi. Kilka fotek z sali i kilka z afterparty w słynnej Sodarowni :)

W przyszłym tygodniu z tego co widziałem na kolejnych kliszach, można się spodziewać kilku fotek z innej imprezy :)
6
[#2] Re: Wygrzebane z archiwum

@KaczusNG, post #1

Kaczuś, Krashan, MDW, Jaca - same sławy. Zdaje się, że widziałem też Errora. Teoretycznie powinienem być również ja i moja ówczesna dziewczyna (obecnie - żona), ale jakoś się nie wypatrzyłem. Tylu tam było ludzi wtedy...
3
[#3] Re: Wygrzebane z archiwum

@KaczusNG, post #1

2004 to by najtrudniejszy rok w moim życiu. Miałem wtedy 23 lata.

Wieloma strasznymi przeżyciami nie mogłem się wtedy nawet podzielić, zwierzyć, wytłumaczyć, wyjaśnić.

Przeżyłem koszmar, z którego wychodzenie zajęło wiele lat. Wyszedłem tylko dzięki farmakoterapii. Siłą rzeczy nie mogłem wziąć udziału na żadnym spotkaniu Amigowców.

Amigi nigdy nie sprzedałem, od 2006 roku starałem się pracować dalej, udało się dokończyć edytor do Benefactora. W 2012+ roku wróciłem do konsoli TOMS i do dziś pracuję na tej Amidze.

Mam też od pewnego czasu drugą Amigę 1200, którą doprowadziłem do użytku przez kilka lat - nowa obudowa, membrana do klawiatury i ekranowanie.

Kupiłem też przez te lata z powrotem kartę Blizzard 1230-IV. Dokupiłem monitor Microvitec/M1438 oraz monitor Hercules.

Dokupiłem płyty z serii CDPD, wiele oryginalnych gier. To tak w skrócie.

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2023 10:35:34 przez Hexmage960
1
[#4] Re: Wygrzebane z archiwum

@KaczusNG, post #1

To była impreza w budynku liceum?

Rozpoznaję zdobienia na ścianach, więc prawdopodobnie byłem
[#5] Re: Wygrzebane z archiwum

@Skotos, post #4

Tak, to, do którego chodził kiedyś Tuwim.
[#6] Re: Wygrzebane z archiwum

@KaczusNG, post #1

Tak jak się odgrażałem, jeszcze jedna partia fotek. Tym razem z RR Meetingu w Szymocicach z 2004r.
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem