[#1] Pixel Heaven 2023 - monitor do Amigi
Ehem, ja jak zwykle co roku po prośbie: czy ktoś (najlepiej z Warszawy) nie mógłby mi użyczyć monitora do mojej CD-32? Ideałem byłby M1438S, ale i zwykły 1084S się nada. Mój największy problem polega na tym, że nie mam samochodu, dlatego swoją prośbe kieruję do ludzi, którzy i tak na imprezę przyjadą własnymi czterema kółkami. Zwróciłbym w ostatnim dniu imprezy. Ja przywożę CD32 z TF360, chciałbym, żeby ludzie mogli zobaczyć, co Amiga potrafi…
1
[#2] Re: Pixel Heaven 2023 - monitor do Amigi

@OSH, post #1

Nagraj film najlepiej porównanie golas vs rozbudowana. OK
[#3] Re: Pixel Heaven 2023 - monitor do Amigi

@KM_Ender, post #2

Po co? Co ja uruchomię na 2 MB CHIP RAM bez HDD? System z płyty, ew. Diggersów. Albo jakąś grę ze składanki 444/888. Nigdy nie używałem CD32 w postaci nierozbudowanej, od początku tam był SX-1 z HDD i 8 MB RAM.
Ale wątek jest o czym innym.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem