kategoria: AmiParty
[#1] AmiParty 30 "XXX"
Po niesamowicie udanej edycji demo-scenowej czas na wersję imprezy, od której to wszystko się zaczęło, a imię jej „Integracja” ;)

22 - 24 września 2023 zapraszamy na AmiParty XXX, czy jak kto woli, po prostu AmiParty 30. Chełm - budynek firmy IMAGE przy Hutniczej 30.

Choć lokal został wystawiony na sprzedaż, to mamy nadzieję, że uda nam się spotkać na starych śmieciach.

30 te spotkanie przed nami. Ależ ten czas zasuwa.
Było szczęście, były łzy. Był pot, krew i wyłamane drzwi ;).
I choć siwych włosów łany usiały się na naszych głowach, to po każdym naszym spotkaniu chce nam się jeszcze bardziej spotkać z wami - kolejny raz oczywiście ;)

Pogramy, pośpiewamy, potańczymy, porozmawiamy i …

Spodziewajcie się niespodziewanego i przybywajcie :)

info KlicK KlicK
13
[#2] Re: AmiParty 30 "XXX"

@Mariodj, post #1

Jeee.
No i bum cyk cyk.
1
[#3] Re: AmiParty 30 "XXX"

@Mariodj, post #1

OKOKOKOKok, racja
1
[#4] Re: AmiParty 30 "XXX"

@Mariodj, post #1

Będę szeroki uśmiech
2
[#5] Re: AmiParty 30 "XXX"

@Mariodj, post #1

XXX w nazwie imprezy - strach się bać!
3
[#6] Re: AmiParty 30 "XXX"

@recedent, post #5

Nie lękajcie się!
1
[#7] Re: AmiParty 30 "XXX"

@recedent, post #5

XXX w nazwie imprezy - strach się bać!

Z MorphOSem nie będzie strachu tam jechać, bo Wayfarer ma tryb prywatny.

Może z tej okazji będzie strip-atrakcja jak na Intel Outside 1 i 2. Chociaż w naszym wieku to już mogłaby nie być taka atrakcja jak wtedy. szeroki uśmiech
1
[#8] Re: AmiParty 30 "XXX"

@MDW, post #7

Lepiej nie, bo nie wiadomo co pierwsze partowiczom stanie...
3
[#9] Re: AmiParty 30 "XXX"

@madman15, post #8

Serce, albo dysk twardy...
Starzejemy się, my i sprzęt pomysł
3
[#10] Re: AmiParty 30 "XXX"

@wali7, post #9

Tylko wino się nie starzeje, bo całe od razu zostaje wypite na tego typu imprezach.
1
[#11] Re: AmiParty 30 "XXX"

@Mariodj, post #1

Super wiadomość! Postaram się być
1
[#12] Re: AmiParty 30 "XXX"

@Mariodj, post #1

Planuję być OK
Może wesoły bus od @ThePalec bd jechał i się załapiępomysł
2
[#13] Re: AmiParty 30 "XXX"

@Bartek2075, post #12

Tylko teraz bez mandatów proszę ;) grzecznie chociaż pierwszych kilka kilometrów ;)
1
[#14] Re: AmiParty 30 "XXX"

@Mariodj, post #1

Jeju, bardzo chętnie bym się zjawił ale kurczę, ze Szczecina to bym musiał chyba dobę wcześniej wyjechać lub międzylądowanie gdzieś zrobić… ale biorąc pod uwagę iż amispotkań w mojej okolicy brak lub nic będzie trzeba rozważyć. :)
[#15] Re: AmiParty 30 "XXX"

@RadziN, post #14

Jak masz daleko, to rozważ jazdę pociągiem - partyplace jest dosłownie przy stacji kolejowej Chełm.
[#16] Re: AmiParty 30 "XXX"

@Mariodj, post #1

kiedy jakieś info o organizowanych konkursach?
[#17] Re: AmiParty 30 "XXX"

@wali7, post #15

I to jest jego gruba zaleta, bo np. AmiBP czy HexPistons są w miejscach zdecydowanie tylko dla posiadaczy samochodów.
2
[#18] Re: AmiParty 30 "XXX"

@Krashan, post #17

I to jest jego gruba zaleta, bo np. AmiBP czy HexPistons są w miejscach zdecydowanie tylko dla posiadaczy samochodów.

Oj tam, dla chcącego nie ma nic trudnego
[#19] Re: AmiParty 30 "XXX"

@Krashan, post #17

Na Hex Pistons da się dojechać pociągiem ale na party place jest z tego co się rozglądałem z godzina drogi z buta. No i w Poznaniu trzeba się przesiąść.
2
[#20] Re: AmiParty 30 "XXX"

@tukinem, post #16

kiedy jakieś info o organizowanych konkursach?


konkursy w gry jak najbardziej
1
[#21] Re: AmiParty 30 "XXX"

@Mariodj, post #1

No to chyba będę 🤪
2
[#22] Re: AmiParty 30 "XXX"

@Mariodj, post #20

Znowu SWOS ?
ja proponuje konkursy w gry których nie było na amiparty i każdy będzie mial szansę na wygraną.
Przecież na Amigę wyszło masa gier na tego typu imprezę krótkie i szybkie
Do września kawalek wiec moze ankietę zrobić w co zagrać na AP?
3
[#23] Re: AmiParty 30 "XXX"

@JacK_Swidnik, post #22

Może dynablaster? Rozgrywka w miare szybko idzie, adapter na 4ch graczy mam jak coś OK
3
[#24] Re: AmiParty 30 "XXX"

@JacK_Swidnik, post #22

Jacku jeszcze nikt o SWOS nie napisał oprócz ciebie :) Przy imprezach nie kompotowych gier konkursowych jest zawsze kilka.

SWOS był i będzie bo zawsze robią sobie turniej chłopaki którzy są tą grą najbardziej zainteresowani.
Nie lubisz - nie grasz. Proste.

Gier które oprawialiśmy podczas takich spotkań było wiele ale wiadomo starość pamięć szwankuje ;)
1
[#25] Re: AmiParty 30 "XXX"

@Mariodj, post #24

A może by tak... Kto najszybciej przejdzie Elvirę II bez opisu? :D
2
[#26] Re: AmiParty 30 "XXX"

@Mariodj, post #24

Wiem ze SWOS to tradycja na AP ja nie mam nic przeciwko niech sie chłopaki sami organizują i bedzie na 99%
myslalem o nowych grach jeszcze nie puszczanych w konkursach
Np taka jak w aktualnościach ppa scramble500 to port swietnej gry z salonów arcade z dawnych czasów
2
[#27] Re: AmiParty 30 "XXX"

@Bartek2075, post #23

W Dyna to ja zawsze :)
[#28] Re: AmiParty 30 "XXX"

@Vato, post #27

Co do gier to dajcie znać w co było by grane żeby było to na maszynach na party place ;)
1
[#29] Re: AmiParty 30 "XXX"

@mikecios, post #21

No to chyba ja też
1
[#30] Re: AmiParty 30 "XXX"

@thePalec, post #2

Cześć.
Gdyby ktoś chciał się wybrać to oferuję 4 miejsca w wehikule w doborowym towarzystwie.
Start piątek ok. 8:00 trasa: Gliwice->Katowice->Kraków->Chełm.
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem