[#1] Targi Amiga38 w Mönchengladbach
Cześć, ponawiam pytanie Kwaha, czy ktoś się wybiera na Amiga38 za tydzień? Będę wdzięczny za informacje.

https://amigaevent.de/WB.html

https://www.ppa.pl/forum/integracja/45677/amiga-event-38-6-7-8-pazdziernik-2023
[wyróżniony] [#2] Re: Targi Amiga38 w Mönchengladbach

@Banter, post #1

Montujemy małą ekipę i jedziemy razem - ja, _arti i OSH.
1
[#3] Re: Targi Amiga38 w Mönchengladbach

@alt_, post #2

fajnie, mam prosbe o zdjecia, beda chlopaki z niemieckiego kanalu imp3, maja wykupiony stolik i beda spamowac impem
4
[#4] Re: Targi Amiga38 w Mönchengladbach

@Banter, post #1

stream live siedzi, pije i chrupki Moi szpicle donieśli mi, że wśród zgromadzonych przebywa m.in. Humbak we własnej osobie oraz Ravenlordess w osobie LeChucka.

[#5] Re: Targi Amiga38 w Mönchengladbach

@alt_, post #2

Mogę prosić o zdjęcia stoiska z obudowami do Amigi 3000?
[#6] Re: Targi Amiga38 w Mönchengladbach

@Banter, post #1

Samy 460 rozdawali. My już mamy!
10
[#7] Re: Targi Amiga38 w Mönchengladbach

@misha, post #6

Tu wrzuciłem kilka fotek:
link



Ostatnia aktualizacja: 07.10.2023 20:02:42 przez misha
5
[#8] Re: Targi Amiga38 w Mönchengladbach

@snajper, post #4

Pozdrowienia z Mönchengladbach od graczy AQUABYSS przy stoisku Aged Code dla użytkowników PPA:



PS Zebranie nawet takiej grupki w jednym momencie graniczyło z cudem, stąd nie znaleźli się pozostali, ale też dołączają do pozdrowień.
7
[#9] Re: Targi Amiga38 w Mönchengladbach

@misha, post #7


Czekamy na laptopa
4
[#10] Re: Targi Amiga38 w Mönchengladbach

@misha, post #9

No i PiStorm /Emu68 fanboys :)
8
[#11] Re: Targi Amiga38 w Mönchengladbach

@Kwahu, post #10

Napiszecie jakąś relację? Co było ciekawego, jakie nowości, jakieś ciekawe, znane osobowości świata Amigi, etc.?
3
[#12] Re: Targi Amiga38 w Mönchengladbach

@Madman, post #11

Film z osiemnastominutowym przejazdem kamery po stoiskach na Amiga 38.


Ostatnia aktualizacja: 10.10.2023 14:37:26 przez MDW
3
[#13] Re: Targi Amiga38 w Mönchengladbach

@MDW, post #12

Tu bardziej POV i trochę życia


Ostatnia aktualizacja: 10.10.2023 16:52:16 przez misha
1
[#14] Re: Targi Amiga38 w Mönchengladbach

@misha, post #13

Dzięki, chętnie obejrzałem jako uzupełnienie tego co już widziałem. Ale liczę na część drugą, bo w pierwszej jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności kamera pominęła najbardziej interesujące mnie stoisko. 🦋

Ale tak oglądam i stwierdzam, że to nasze środowisko nie jest jeszcze tak tragicznie małe skoro tyle ludzi się tam zjawiło. Wiadomo, że fizyczna obecność to jest bardzo malutka część wszystkich zainteresowanych tym co w startup-sequence siedzi. szeroki uśmiech Chociaż na pewno należy wziąć poprawkę na straszną fragmentację tej społeczności. Ale i tak jestem pozytywnie zaskoczony.
1
[#15] Re: Targi Amiga38 w Mönchengladbach

@MDW, post #14

Dodaję filmik, który wyskoczył mi dziś na YT:


Ostatnia aktualizacja: 15.10.2023 15:00:48 przez misha
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem