Komentowana treść: AMP - pierwsza beta dla OS4
[#1] Re: AMP - pierwsza beta dla OS4
Tak sobie patrzę na tą binarkę Ampa... I co widzimy - nazwy wszystkich funkcji użytych w programie (nie ma to jak brak -s) ;), i co najważniejsze:



(Amiga, Inc. build 20030831) GCC: (GNU) 2.95.3



Interesujące. Tyle było cudowania o GCC 3.x, a tymczasem programy są dalej kompilowane starym 2.95.3. ;)
[#2] Re: AMP - pierwsza beta dla OS4

@MinisterQ, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Powtarzasz sie! Przed chwila czytalem to samo gdzies indziej, albo mi sie zdawalo? :D
[#3] Re: AMP - pierwsza beta dla OS4

@SZAMAN, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


A tam powtarzam. Używam clipboardu. :P
[#4] Re: AMP - pierwsza beta dla OS4

@MinisterQ, post #3

W odpowiedzi na komentarz #3


A jaki ma cel takie powtrzanie?
[#5] Re: AMP - pierwsza beta dla OS4

@reactor, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4

Jakto - przeciez "Powtarzanie jest matką nauk"
[#6] Re: AMP - pierwsza beta dla OS4

@reactor, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Nie pytaj o cel, pytaj o meritum.
[#7] Re: AMP - pierwsza beta dla OS4

@SZAMAN, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Powtarza, bo widocznie nie uzyskał odpowiedzi. :) Ale przyznasz, że to słuszna uwaga. Chwalenia było sporo tym GCC 3.x, a jak przyszło do praktycznych zastosowań to widać to co widać. :) Chociaż może nie ma co uogólniać przez to, że jakiś tam jeden ludek sobie używa starego GCC...



Ja nie zauważyłem żeby MiniQ się powtarzał. Musiałem chyba przeoczyć jakąś wypowiedź. Ech, starzeję się...
[#8] Re: AMP - pierwsza beta dla OS4

@MinisterQ, post #6

W odpowiedzi na komentarz #6


Nie, mnie wlasnie cel interesuje. Odpowiesz?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem