Komentowana treść: Konkurs na najładniejszy zestaw ikon
[#1] Re: Konkurs na najładniejszy zestaw ikon
Ciekawy jestem czy mogą to być ładniutkie PNGowe ikony w 24 bitach i przepiękniutkim, "mięciutkim" kanałem alpha czy tez muszą być tradycyjne "kostropate" ikony =
[#2] Re: Konkurs na najładniejszy zestaw ikon

@MDW, post #1

W odpowiedzi na komentarz #1


Obcięło komentarz na znaczku "mniejsze/większe" więc niżej wrzucam dokończenie...



równe lub mniejsze 8bit i jednobitową przezroczystością. Właściwie 256 kolorów na ikonę spokojnie wystarcza ale żeby był przynajmniej 4 bitowy kanał alpha. Ikona z takim gustownym miękim cieniem od razu inaczej wygląda. :) Wtedy można zrobić ikony, które dobrze widać na każdym tle.
[#3] Re: Konkurs na najładniejszy zestaw ikon

@MDW, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


Dopisałem jedną istotną kwestię do newsa iż projekty należy nadsyłać jako obrazki w formacie PNG.
[#4] Re: Konkurs na najładniejszy zestaw ikon

@MDW, post #2

W odpowiedzi na komentarz #2


zwykłe NewIcons IMHO też potrafią być ładniutkie i piękne :)
[#5] Re: Konkurs na najładniejszy zestaw ikon

@R-Tea, post #4

W odpowiedzi na komentarz #4


Oczywiscie. Baaa - nawet wsrod ikon MagicWB trafialy sie male arcydziela.
[#6] Re: Konkurs na najładniejszy zestaw ikon

@MDW, post #5

W odpowiedzi na komentarz #5


Tu nie moge sie zgodzic... Jakos MagicWB nigdy nie przypadly mi do gustu...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem